| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

"Nikt nie chce nam pomóc" - matka zabranych dzieci prosi o p

Osoba, która dzisiaj opowie o odebraniu dzieci, prosiła o anonimowość. Zabrano jej dwójkę  i choć niczego nie zarzucono, zabroniono widzieć się z synem i córką Nasz dzisiejsza rozmówczyni w kilku minutach opowiada o tym, jak to się stało i obnaża caly ten zbójecki proceder. Na koniec wyjaśnia dlaczego zdecydowała się opublikować list otwarty skierowany do Prezydenta i Premier RP. Polecam tę rozmowę niedowiarkom, którzy zawsze mocno komentują podobne artykuły i zarzucają biednym rodzicom, że nie wystarczająco opiekowali się swoimi dziećmi. Mam nadzieję, że otworzy im oczy, bo to może spotkać każdego z nas: http://thenowypolskishow.co.uk/nikt-chce-nam-pomoc-matka-zabranych-dzieci-prosi-o-pomoc

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Domasuł

3 jezyki perfekt: polski, angielski i jaki jeszcze? Przepraszam bardzo, ale polski prezydent czy polska premier nie sa wladni zalatwiac takie sprawy. Niestety ale Polacy decydujący się mieszkac na obczyźnie musza się liczyc z prawem i zasadami gry jakie tam obowiazuja. Nie sadze żeby to była czesc tej rzekomej antypolskiej kampanii. Widocznie po prostu tak te sprawy wygladaja na Wyspach. Zreszta w innych państwach jest jeszcze gorzej pod tym względem.

Obrazek użytkownika Mind Service

Coś mnie się zdaje, że sprawa tej pani jest doskonale znana od dawna. Nie mówi ona całej prawdy o sobie. Poza tym nabieram coraz większego przekonania, że nie ma sensu komentować wrzutek Nowego Polskiego Show, który dobiera tematy wybiórczo pod kątem sensacji i nie raczy ustosunkować się do komentarzy.

Obrazek użytkownika Domasuł

Łeminęcjo wygląda na to ze masz racje

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.