"Nikt nie chce nam pomóc" - matka zabranych dzieci prosi o p

Osoba, która dzisiaj opowie o odebraniu dzieci, prosiła o anonimowość. Zabrano jej dwójkę  i choć niczego nie zarzucono, zabroniono widzieć się z synem i córką Nasz dzisiejsza rozmówczyni w kilku minutach opowiada o tym, jak to się stało i obnaża caly ten zbójecki proceder. Na koniec wyjaśnia dlaczego zdecydowała się opublikować list otwarty skierowany do Prezydenta i Premier RP. Polecam tę rozmowę niedowiarkom, którzy zawsze mocno komentują podobne artykuły i zarzucają biednym rodzicom, że nie wystarczająco opiekowali się swoimi dziećmi. Mam nadzieję, że otworzy im oczy, bo to może spotkać każdego z nas: http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Domasuł

06-12-2016 [19:09] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

3 jezyki perfekt: polski, angielski i jaki jeszcze? Przepraszam bardzo, ale polski prezydent czy polska premier nie sa wladni zalatwiac takie sprawy. Niestety ale Polacy decydujący się mieszkac na obczyźnie musza się liczyc z prawem i zasadami gry jakie tam obowiazuja. Nie sadze żeby to była czesc tej rzekomej antypolskiej kampanii. Widocznie po prostu tak te sprawy wygladaja na Wyspach. Zreszta w innych państwach jest jeszcze gorzej pod tym względem.

Obrazek użytkownika Mind Service

06-12-2016 [21:35] - Mind Service | Link:

Coś mnie się zdaje, że sprawa tej pani jest doskonale znana od dawna. Nie mówi ona całej prawdy o sobie. Poza tym nabieram coraz większego przekonania, że nie ma sensu komentować wrzutek Nowego Polskiego Show, który dobiera tematy wybiórczo pod kątem sensacji i nie raczy ustosunkować się do komentarzy.

Obrazek użytkownika Domasuł

07-12-2016 [00:45] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Łeminęcjo wygląda na to ze masz racje