| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

"Pierwszy rok rządów PiS" - dla NPS komentuje R. Ziemkiewicz

Na wstępie muszę zaznaczyć, że wytykanie błędów partii rządzącej jest czymś normalnym w demokracji. Nie do końca tyczy się to naszego kraju, gdyż głosujący na daną partię nie są w stanie wyłączyć emocji. Ponad miesiąc temu na naszym portalu opublikowaliśmy audycję, która podsumowała w sposób niekonwencjonalny pierwsze 11 miesięcy rządu Beaty Szydło. Pojawiło się w niej kilka gorzkich słów, które nie zostały normalnie przyjęte przez zwolenników partii Jarosława Kaczyńskiego. Dzisiaj przyszedł czas na analizę całego roku nowego rządu i specjalnie dla naszego portalu zrobił to Rafał Ziemkiewicz, który jak zawsze uderza w punkt. Z jednej strony widać wiele pozytywnych zjawisk jak: odzyskanie dumy i odrzucenie postawy niewolniczej wobec innych państw, które mówiły nam jak mamy się zachowywać na arenie międzynarodowej. Z drugiej 500+, które jest czymś dobrym, ale na dłuższą metę nie może trwać, gdyż zadłuża nasz, już i tak obciążony budżet. Od strony dumy i przynależności narodowej wszystko wraca do normalności, ale rozdawnictwo nie działa na dłuższą metę! Zresztą posłuchajcie sami pana Rafała, który na chłodno i bezbłędnie zanalizował pierwszy rok rządu PiS z beznadziejną i kabaretową opozycyją w tle. Zapraszamy do słuchania: http://thenowypolskishow.co.uk/pierwszy-rzadow-pis-specjalnie-dla-nps-komentuje-r-ziemkiewicz

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Marek1taki

Akurat przeczytałem informację o przedsięwzięciu, którego realizacja ma szansę odwrócić negatywną ocenę gospodarczych dokonań rządu w I roku.
Lepiej późno niż wcale.
http://wolnosc24.pl/2016/11/29...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.