"Pierwszy rok rządów PiS" - dla NPS komentuje R. Ziemkiewicz

Na wstępie muszę zaznaczyć, że wytykanie błędów partii rządzącej jest czymś normalnym w demokracji. Nie do końca tyczy się to naszego kraju, gdyż głosujący na daną partię nie są w stanie wyłączyć emocji. Ponad miesiąc temu na naszym portalu opublikowaliśmy audycję, która podsumowała w sposób niekonwencjonalny pierwsze 11 miesięcy rządu Beaty Szydło. Pojawiło się w niej kilka gorzkich słów, które nie zostały normalnie przyjęte przez zwolenników partii Jarosława Kaczyńskiego. Dzisiaj przyszedł czas na analizę całego roku nowego rządu i specjalnie dla naszego portalu zrobił to Rafał Ziemkiewicz, który jak zawsze uderza w punkt. Z jednej strony widać wiele pozytywnych zjawisk jak: odzyskanie dumy i odrzucenie postawy niewolniczej wobec innych państw, które mówiły nam jak mamy się zachowywać na arenie międzynarodowej. Z drugiej 500+, które jest czymś dobrym, ale na dłuższą metę nie może trwać, gdyż zadłuża nasz, już i tak obciążony budżet. Od strony dumy i przynależności narodowej wszystko wraca do normalności, ale rozdawnictwo nie działa na dłuższą metę! Zresztą posłuchajcie sami pana Rafała, który na chłodno i bezbłędnie zanalizował pierwszy rok rządu PiS z beznadziejną i kabaretową opozycyją w tle. Zapraszamy do słuchania: http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Marek1taki

29-11-2016 [19:03] - Marek1taki | Link:

Akurat przeczytałem informację o przedsięwzięciu, którego realizacja ma szansę odwrócić negatywną ocenę gospodarczych dokonań rządu w I roku.
Lepiej późno niż wcale.
http://wolnosc24.pl/2016/11/29...