Schizofrenia PiS? Dwa Ministerstwa wspierająją LGTB

Dlaczego piszę o schizofrenii? Boć to już nawet lewactwo w Polsce wie, że kończy się dla lewactwa "międzynarodowe wsparcie", że świat skręca w prawo i że pomysły bez kasy z USA i innych krajów idą się gonić, polskie lewactwo próbuje to tu to tam mówić już innym głosem ale NIE kochany i uwielbiany nasz rząd.

Rząd musi wciąż dawać ciała i w kraju i za granicą bo przecież musi udowodnić chłopcom z Gazety Wyborczej, że nie jest taki zły i jest tolerancyjny, poza tym przecież "międzynarodowa opinia publiczna", dla której rząd poświęci wszystko

po prostu żenada (a jeszcze teraz kompromitacja Glińskiego, cieniasa który całe lata szykowany był na premiera - całe szczęście nie wyszło!)

Poczytajmy poniższe:

Kampania promująca subkulturę LGBT wsparta przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej
http://www.m.pch24.pl/kampania-promujaca-subkulture-lgbt-wsparta-przez-ministerstwo-rodziny--pracy-i-polityki-spolecznej,47685,i.html

W piątek w polskich szkołach ruszyła kampania „16 dni przeciw przemocy ze względu na płeć”, która w niektórych swych elementach promuje subkulturę LGBT i homoseksualny styl życia. Koordynatorem projektu jest fundacja „Autonomia”, skupiająca się m.in. na powstrzymywaniu nietolerancji ze względu na płeć oraz orientację seksualną, a także upowszechnianiu idei feminizmu oraz równości płci. Patronat oraz dofinansowanie akcji zapewniło Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. 

Kampania „16 dni przeciw przemocy ze względy na płeć” to międzynarodowa inicjatywa organizowana przez Center for Women’s Global Leadership. W Polsce jest koordynowana przez fundację „Autonomia”, która zajmuje się m.in. powstrzymywaniem nietolerancji ze względu na płeć oraz orientację seksualną. Innym z celów organizacji jest upowszechnianie idei feminizmu oraz równości płci. Fundacja na swojej stronie internetowej informuje, że prowadzi szkolenia m.in. z zakresu przeciwdziałania dyskryminacji i przestępstwom motywowanym uprzedzeniami oraz z zakresu historii ruchu LGBT. Co ciekawe prezes fundacji „Autonomia” Agata Teutsch przez kilka lat była współorganizatorem tzw. Marszu Równości i Tolerancji, a także feministycznych pikiet. Portal ngo.pl nazywa Teutsch „trenerką antydyskryminacyjną i działaczką lesbijską”.

Organizatorzy przedsięwzięcia na swojej stronie internetowej podkreślają, że celem kampanii są m.in.: „rozwój świadomości, iż przemoc ze względu na płeć stanowi pogwałcenie praw człowieka”, a także „wzmacnianie solidarności kobiet na całym świecie, organizujących się by przeciwdziałać przemocy wobec kobiet”. Temat przewodni tegorocznej akcji brzmi: „Od pokoju w domu do pokoju na świecie: zadbajmy o bezpieczną edukację dla wszystkich!”. Jakkolwiek sam tytuł aktualnej kampanii nie budzi większych kontrowersji, tak zakres tematyczny, który wchodzi w skład inicjatywy może wywołać zdumienie.

Podczas szesnastu dni akcji uczestnicy kampanii będą korzystać z wielu uprzednio przygotowanych „zasobów edukacyjnych”. Wśród nich możemy znaleźć m.in. sugestie, aby „zwracać uwagę na homofobiczne zachowania lub komentarze”, a także „zauważać swoje seksistowskie lub przemocowe wypowiedzi”. Pomysłodawcy i twórcy kampanii namawiają także uczestników do rozmowy z chłopcami oraz mężczyznami na temat płci. „Podważaj oczekiwania co do tego, co to znaczy „być mężczyzną”, i kwestionuj taki wizerunek „kobiecości”, który dewaluuje kobiety.” – czytamy na stronie inicjatorów http://kampania16dni.pl/.

Warto zaznaczyć, że uczestnicy kampanii skorzystają z wielu publikacji książkowych oraz filmów dotyczących spraw wchodzących w zakres tematyki, która zostanie podjęta. Wśród nich są m.in. analizy Fundacji na rzecz Różnorodności Społecznej zajmującej się m.in. „przeciwdziałaniem dyskryminacji”, „wspieraniem dialogu międzykulturowego” oraz „wzmacniania pozycji migrantów oraz migrantek”. Uczestnicy będą mogli obejrzeć również film „Fucking Amal”, opowiadający o nastoletniej Agnes, która zakochuje się w swojej koleżance z klasy. Innym szokującym filmem, który będzie dostępny dla zainteresowanych jest „Gdyby ściany mogły mówić II”, który opowiada o lesbijkach starających się o dziecko.

Podczas spotkań koordynatorzy akcji będą poruszać również kwestię przemocy wobec kobiet z niepełnosprawnościami, które zdaniem inicjatorów, „są narażone na przemoc przede wszystkim ze względu na stereotypowe postrzeganie płci oraz niepełnosprawności”.

Innymi ważnymi elementami „edukacji” podczas akcji są m.in. materiały przygotowane przez feministyczną organizację „Feminoteka”, Fundację Dzieci Niczyje (sygnatariusza wprowadzenia permisywnej edukacji seksualnej), a także grupę edukatorów seksualnych „Ponton” oraz Stowarzyszenie „W stronę dziewcząt”

Co ciekawe, inicjatorzy przedsięwzięcia chwalą się na swojej stronie internetowej, że dzięki zaangażowaniu wielu organizacji „udało się zwrócić oczy świata na problemy takie jak rasizm, seksizm, kultura przemocy, homofobia”. Organizatorzy piszą także o przestrzeganiu praw reprodukcyjnych, które prawdopodobnie można rozumieć jako „prawo do aborcji”. Podkreślają również, że jednym z ich priorytetów jest „wdrożenie zmian w strukturach i programach przeciw przemocy, tak by uwzględniały perspektywę płci i różnorodności”.  

Mocnych słów wobec kampanii szesnastu dni użyli przedstawiciele Stowarzyszenia „Stop seksualizacji dzieci”. „Aktualnie wydaje się, że polityka otwartości wobec LGBTQI będzie charakteryzowała cały okres rządów Prawa i Sprawiedliwości. Po podpisaniu deklaracji przyśpieszonego działania na rzecz praw osób homoseksualnych, transseksualnych i wszelkich tożsamości płciowych na forum Rady Europejskiej, rząd po raz kolejny zaskoczył środowiska konserwatywne.” – czytamy na stronie internetowej stowarzyszenia.

Cała kampania została również wsparta różnymi „matronatami” oraz patronatami. Wśród nich znajdziemy m.in. urząd Rzecznika Praw Obywatelskich oraz portal „Codziennik Feministyczny”. Tegoroczna akcja „16 dni przeciw przemocy ze względu na płeć” jest współfinansowana ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Funduszu Małych Grantów dla Programu PL14 „Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie i przemocy ze względu na płeć” w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

Paweł Ozdoba

Dobra zmiana dla subkultury LGBT? Polska wsparła w ONZ interesy homoseksualnej międzynarodówki
http://www.pch24.pl/dobra-zmiana-dla-subkultury-lgbt--polska-wsparla-w-onz-interesy-homoseksualnej-miedzynarodowki,47559,i.html

[Dobra zmiana dla subkultury LGBT? Polska wsparła w ONZ interesy homoseksualnej międzynarodówki]

W poniedziałek 21 listopada w Trzecim Komitecie Zgromadzenia Ogólnego ONZ (ZO), państwom wspierającym światowe homo-lobby udało się skutecznie zaatakować rezolucję Grupy Afrykańskiej, zmierzającą do hamowania wpływów LGBT w Radzie Praw Człowieka. Polska niestety wsparła interesy „tęczowej” międzynarodówki.

21 listopada w Trzecim Komitecie Zgromadzenia Ogólnego ONZ (ZO) odbyło się głosowanie nad rezolucją Grupy Afrykańskiej w sprawie przyjęcia corocznego raportu Rady Praw Człowieka (RPCz). Instytut Ordo Iuris informował już, że w związku z ogromnymi kontrowersjami wokół ustanowienia mandatu „Niezależnego Eksperta” odpowiedzialnego za ochronę przed przemocą i dyskryminacją ze względu na tzw. „orientację seksualną” i tzw. „tożsamość genderową” (SOGI), w głosowanym dokumencie proponowano odroczenie w czasie wejście w życie rezolucji SOGI. Propozycja ta miała na celu pogłębioną dyskusję celem osiągnięcia porozumienia w sprawie podstaw prawnych dla ustanowienia mechanizmu promującego perspektywę subkultur LGBT. Obecnie brak bowiem wystarczających podstaw prawnych dla ustanowienia „Niezależnego Eksperta” zajmującego się subkulturami czerpiącymi własną autoidentyfikację z pojęć „tożsamości genderowej” lub „orientacji płciowej”.

Jednocześnie jednak część państw promujących ideologię LGBT na forum ONZ zgłosiło poprawkę do procedowanego dokumentu, wykreślającą wezwanie do podjęcia dyskusji nad podstawami prawnymi dla ustanowienia ww. mandatu i do dalszych konsultacji w tym zakresie. Poprawka została przyjęta większością 84 głosów, przy sprzeciwie 77 państw i wstrzymaniu się od głosu przez 17.

Niestety wśród państw wspierających instytucjonalizację wpływów LGBT w Radzie Praw Człowieka i w całej ONZ znalazła się Polska, która oficjalnie ją sponsoruje i zagłosowała za  jej przyjęciem. Jest to wsparcie dla bezprecedensowej promocji interesów lobby LGBT na świecie.

Jest jednak jeszcze możliwość zatrzymania lobbystów LGBT na forum Zgromadzenia Ogólnego Narodów Zjednoczonych. Jak zauważa dr Joanna Banasiuk, wiceprezes Instytutu Ordo Iuris, rezolucja Grupy Afrykańskiej stanie się ponownie przedmiotem dyskusji w grudniu tego roku. Należy żywić nadzieję, że Polska do tego czasu przestanie angażować się w forsowanie ideologicznych konstrukcji „orientacji seksualnej” i „tożsamości Genderowej”, które nie mają żadnych podstaw w prawie międzynarodowym.

Źródło: ordoiuris.pl

MWł
Read more: http://www.pch24.pl/dobra-zmiana-dla-subkultury-lgbt--polska-wsparla-w-onz-interesy-homoseksualnej-miedzynarodowki,47559,i.html#ixzz4RLG0Stfj

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

29-11-2016 [11:48] - xena2012 | Link:

za takimi akcjami stoją pieniądze które różne organizacje pompują w takie programy.Ale dlaczego nie ma organizacji poruszających problem przemocy(nie tylko ze względu na płeć) w szkołach?.Skala tej przemocy jest olbrzymia:skatowanie ucznia w Koninie,samobójstwo nastolatki gnębionej przez rówieśników za dobre oceny w nauce,takich wiadomości dostarcza nam codzienna prasa.Tym się trzeba zająć i to nagłaśniać a nie skupiac się wyłącznie na LGTB.