| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

"Bez wątpienia to nie było samobójstwo" - W. Sumliński cz.1

Nigdy nie byłem fanem polityków typu Andrzej Lepper. Kolejny watażka, który odgrażał się władzy i zapowiadał rolę zbawcy, gdy tylko ludzie zdecydują się oddać na niego głos. Lider Samoobrony nie był święty, a o jego powiązaniach ze wschodem mówiono dość często. Jednak z perspektywy lat trzeba oddać mu sprawiedliwość, gdyż miał rację w wielu miejscach, a szczególnie na temat konkretnych polityków, którzy odgrywali rolę "jedynych", którzy mogą zaprowadzić porządek i wyprowadzić kraj z postkomunistycznej ruiny. Andrzej Lepper zginął wiele lat temu, a prokuratura utrzymuje, że to było samobójstwo! Nic z tych rzeczy! Na rynku wydawniczym pojawiła się kolejna książka Wojciecha Sumlińskiego pt. "Niebezpieczne Związki Andrzeja Leppera", która rozkłada na łopatki ową teorię i bez żadnych wątpliwości nazywa śmierć znannego polityka - zabójstwem. Autor "Z Mocy Nadziei" na zimno obnaża kłamstwa organów ścigania i wskazuje najbardziej znannych polityków polskich, jako tych, co mogą mieć wiedzę na temat tej tajemniczej śmierci. Mocne! Zapraszamy do oglądania:  http://thenowypolskishow.co.uk/bez-watpienia-bylo-samobojstwo-o-ksiazce-niebezpieczne-zwiazki-a-leppera-mowi-sumlinski-czesc1

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika IwonaPiechowicz

Zapowiada się ciekawie. Pozycja obowiązkowa!

Obrazek użytkownika twardek

Bardzo przekonywujące.
--- Liczne zbrodnie polityczne w Polsce wymagają otwarcia odrębnego "rozdziału" w działaniach wymiaru sprawiedliwości. Jest niesłychane, że "niesłuszność" poglądów wyzwala zbrodniczy proceder, gdy zaś obejmuje polityków z I-go rzędu i zbrodnie są bezkarne, to faktycznie mamy do czynienia z teoretycznością państwa. Obecni politycy z pierwszych stron gazet powinni pamiętać, że ukonstytuowanie się "samobójstw" jako normy regulowania relacji wzajemnych, bez względu na to, czy stoi za tym czy też nie - sponsor z zewnątrz, może w każdej chwili obrócić się przeciwko nim samym.
W przedziale zbrodni do ujawnienia powinno znaleźć się miejsce i dla M. Faltzmana i prof. W. Pańko i Jaroszewiczów, czy ostatnio płk. Berdychowskiego. Oczywiście, zbrodnia smoleńska jest kategorią samą w sobie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.