"Bez wątpienia to nie było samobójstwo" - W. Sumliński cz.1

Nigdy nie byłem fanem polityków typu Andrzej Lepper. Kolejny watażka, który odgrażał się władzy i zapowiadał rolę zbawcy, gdy tylko ludzie zdecydują się oddać na niego głos. Lider Samoobrony nie był święty, a o jego powiązaniach ze wschodem mówiono dość często. Jednak z perspektywy lat trzeba oddać mu sprawiedliwość, gdyż miał rację w wielu miejscach, a szczególnie na temat konkretnych polityków, którzy odgrywali rolę "jedynych", którzy mogą zaprowadzić porządek i wyprowadzić kraj z postkomunistycznej ruiny. Andrzej Lepper zginął wiele lat temu, a prokuratura utrzymuje, że to było samobójstwo! Nic z tych rzeczy! Na rynku wydawniczym pojawiła się kolejna książka Wojciecha Sumlińskiego pt. "Niebezpieczne Związki Andrzeja Leppera", która rozkłada na łopatki ową teorię i bez żadnych wątpliwości nazywa śmierć znannego polityka - zabójstwem. Autor "Z Mocy Nadziei" na zimno obnaża kłamstwa organów ścigania i wskazuje najbardziej znannych polityków polskich, jako tych, co mogą mieć wiedzę na temat tej tajemniczej śmierci. Mocne! Zapraszamy do oglądania:  http://thenowypolskishow.co.uk...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika twardek

29-11-2016 [11:15] - twardek | Link:

Bardzo przekonywujące.
--- Liczne zbrodnie polityczne w Polsce wymagają otwarcia odrębnego "rozdziału" w działaniach wymiaru sprawiedliwości. Jest niesłychane, że "niesłuszność" poglądów wyzwala zbrodniczy proceder, gdy zaś obejmuje polityków z I-go rzędu i zbrodnie są bezkarne, to faktycznie mamy do czynienia z teoretycznością państwa. Obecni politycy z pierwszych stron gazet powinni pamiętać, że ukonstytuowanie się "samobójstw" jako normy regulowania relacji wzajemnych, bez względu na to, czy stoi za tym czy też nie - sponsor z zewnątrz, może w każdej chwili obrócić się przeciwko nim samym.
W przedziale zbrodni do ujawnienia powinno znaleźć się miejsce i dla M. Faltzmana i prof. W. Pańko i Jaroszewiczów, czy ostatnio płk. Berdychowskiego. Oczywiście, zbrodnia smoleńska jest kategorią samą w sobie.

Obrazek użytkownika IwonaPiechowicz

29-11-2016 [16:09] - IwonaPiechowicz | Link:

Zapowiada się ciekawie. Pozycja obowiązkowa!