"Matka Michnika uważała Stalina za dobro..." - T. Płużański

Nie ma drugiej takiej osoby, która przez ostatnie 27 lat bardziej opluwała Polskę. Oprócz Jerzego Urbana jest najbardziej zajadłym "polakożercą", jaki pojawił się w naszym kraju, po II Wojnie Światowej. Jego Gazeta Wyborcza robiła wszystko byśmy zapomnieli o swojej historii, byli z niej dumni i w ogóle z tego kim jesteśmy. Dziennikarze tego periodyku wmawiali Polakom, że jesteśmy antysemitami, ksenofobami i kazali nam przepraszać za całe zło tego świata. Mowa oczywiście o Adamie Michniku, którego działalność przyczyniła się do tego, że III RP jest daleko od tego, czym powinna być. Rozmowę, którą dzisiaj prezentujemy, nagraliśmy ponad rok temu. Tadeusz Płużański w części pierwszej opowiada o Adamie Michniku i o korzeniach jego rodziny. Wyjaśnia skąd naczelny GW czerpał swoje wzorce i że tak naprawdę był i pozostał komunistą po dziś dzień. Zachęcam do udostępniania tej części rozmowy zwłaszcza młodym Polakom, którzy nie rozumieją do końca, skąd całe zło, o które oskarżany jest Michnik przez patriotów polskich: http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika manko1492

25-11-2016 [18:33] - manko1492 | Link:

Już najwyższy czas wykonać wyrok w imieniu Narodu Polskiego. Wieczna banicja nad Morze Martwe. I niech tam pluje do końca haniebego życia razem grossgebelsstalinowcami.

Obrazek użytkownika francopilot

03-12-2016 [15:35] - francopilot | Link:

nie tylko matka Michnika uważała Stalina za dobro...to było kiedyś-a dziś? na POchodzie KODu w Krakowie dwaj "spontaniczni"obrońcy "demokracji" nieśli napis;'lepszy Stalin i Dzierżyński niż Jarosław Kaczyński'....elita Krakowa czy'elita"krakówka?