| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

"Matka Michnika uważała Stalina za dobro..." - T. Płużański

Nie ma drugiej takiej osoby, która przez ostatnie 27 lat bardziej opluwała Polskę. Oprócz Jerzego Urbana jest najbardziej zajadłym "polakożercą", jaki pojawił się w naszym kraju, po II Wojnie Światowej. Jego Gazeta Wyborcza robiła wszystko byśmy zapomnieli o swojej historii, byli z niej dumni i w ogóle z tego kim jesteśmy. Dziennikarze tego periodyku wmawiali Polakom, że jesteśmy antysemitami, ksenofobami i kazali nam przepraszać za całe zło tego świata. Mowa oczywiście o Adamie Michniku, którego działalność przyczyniła się do tego, że III RP jest daleko od tego, czym powinna być. Rozmowę, którą dzisiaj prezentujemy, nagraliśmy ponad rok temu. Tadeusz Płużański w części pierwszej opowiada o Adamie Michniku i o korzeniach jego rodziny. Wyjaśnia skąd naczelny GW czerpał swoje wzorce i że tak naprawdę był i pozostał komunistą po dziś dzień. Zachęcam do udostępniania tej części rozmowy zwłaszcza młodym Polakom, którzy nie rozumieją do końca, skąd całe zło, o które oskarżany jest Michnik przez patriotów polskich: http://thenowypolskishow.co.uk/matka-michnika-uwazala-stalina-dobro-wcielone-t-pluzanski-opowiada-o-naczelnym-gw-czesc-1

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika manko1492

Już najwyższy czas wykonać wyrok w imieniu Narodu Polskiego. Wieczna banicja nad Morze Martwe. I niech tam pluje do końca haniebego życia razem grossgebelsstalinowcami.

Obrazek użytkownika francopilot

nie tylko matka Michnika uważała Stalina za dobro...to było kiedyś-a dziś? na POchodzie KODu w Krakowie dwaj "spontaniczni"obrońcy "demokracji" nieśli napis;'lepszy Stalin i Dzierżyński niż Jarosław Kaczyński'....elita Krakowa czy'elita"krakówka?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.