| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Fraszka stojąca...

Paulinie Młynarskiej tako się wydaje:
„Na widok feministki to każdemu staje”
Jako malkontent wątpić mam powody –
- wolę rewers Dody niźli awers Środy…

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika xena2012

a jakie ,,reakcje'' organizmu wystepują u Pana na widok Szczuki tez feministki?Tak tej co w studio chciała prać Terlikowskiego jak powiedziała ,,po pysku''i tylko jej wczesniejsze wyjscie uratowało Terlikowskiego.

Obrazek użytkownika Tadeusz Buraczewski

xeno2012 - potencjał Twojego blogu - 0; Odpowiedź - 0; Nie rozmawiam z duchami acz pozdrawiam. T

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.