"Kto chce zastopować Brexit?" - relacja z Londynu

Brexit miał być niełatwym procesem do przejścia, ale niewielu spodziewało się trudności na samym początku. Otóż niejaka Gina Miller postanowiła zaskarżyć w Wysokim Sądzie jej Królewskiej Mości artykuł 50. i ten właśnie sąd przychylił się do jej zdania. Dla Theresy May to niewątpliwie bardzo niekomfortowa sytuacja. Teraz rząd musi zapytać o zdanie Parlament, a z tym może być ciężko. Partia Konserwatywna jest podzielona wobec wyjścia, a decyzja sądu jeszcze pogłębia te podziały. Nigel Farage z UKiP już odchodził na polityczną emeryturę, a wydaje się, że będzie musiał odłożyć swoje plany i cały czas patrzeć na ręce rządzących, gdyż wygląda na to, że pewne siły establishmentu brytyjskiego nie chcą doprowadzić do wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Zapraszamy do obejrzenia relacji na ten temat:  http://thenowypolskishow.co.uk...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Mind Service

24-11-2016 [14:20] - Mind Service | Link:

Warto było by podać więcej faktów poza jednostronnym spojrzeniem w stylu Theresy May. Przede wszystkim forsowany przez obecny rząd Brexit łamie podstawowe reguły demokratyczne. Jest wbrew ustrojowi GB i woli społeczeństwa. Warto też dodać wczorajszą informację rządową o astronomicznych stratach liczonych w grubych miliardach, gdyby do tego mialo rzeczywiście dojsc. No i niedawna notka jaka wyciekła, że rząd jak na razie nie ma żadnego sensownego planu wyjścia. A czas ucieka. I to wszystko po to by zadowolić garstke oszołomów, ktorym się UE nie podoba...

Obrazek użytkownika mmisiek

24-11-2016 [23:06] - mmisiek | Link:

Wola społeczeństwa to akurat została wyrażona najjaśniej jak tylko można bo w drodze referendum bez żadnego ściemniania.
Uprasza się więc o nie wciskanie tu jakichś głodnych kawałków rodem z kodomickich demonstracyjek o działaniu wbrew woli ludzi.

Obrazek użytkownika Mind Service

25-11-2016 [07:29] - Mind Service | Link:

Wola społeczeństwa Anglii tak. I mogą się odłączać od UE jeśli chcą. Ale Westminster nie ma prawa narzucać tego wszystkim Brytyjczykom, a to próbuje robić rząd Theresy May łamiąc porządek prawny.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

25-11-2016 [08:18] - StachMaWielkieOczy | Link:

"o astronomicznych stratach liczonych w grubych miliardach, gdyby do tego mialo rzeczywiście dojsc."

Na takie czarne przepowiednie Anglicy są już zaszczepieni... i odporni.
Dokładnie takimi horror scenariuszami straszono Brytyjczyków kiedy zadecydowali ( w początkach Uni) że nie zamienia Funta na Euro i nie przyjmą nowej waluty.

A chyba aż tak źle na tym nie wyszli ?

Obrazek użytkownika Mind Service

25-11-2016 [10:55] - Mind Service | Link:

Buta i głupota Angoli jest powszechnie znana, ale to nie znaczy, że wszyscy się muszą z nimi zgadzać. Tym bardziej gdy łamią zasady demokratyczne, jak teraz w przypadku Brexitu. Rządzić to sobie mogą u siebie w Anglii. I tylko tam.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

25-11-2016 [11:38] - StachMaWielkieOczy | Link:

"jest powszechnie znana" ..

.. aaa to argument nie do odrzucenia! .. taki powszechnie znany

Obrazek użytkownika Mind Service

25-11-2016 [14:05] - Mind Service | Link:

Jeśli masz inne zdanie, to chętnie posłucham. Jeżeli tylko będziesz w stanie podeprzeć to jakimiś przykładami. Sam Brexit już jest przejawem zidiocenia. Żaden mądry nie uwierzył w kłamstwa i propagandę, oprócz ciemnoty z angielskiej prowincji. Nawet Londyn nie poparł wyjścia. O czym to świadczy?

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

25-11-2016 [14:51] - StachMaWielkieOczy | Link:

" Nawet Londyn nie poparł wyjścia. O czym to świadczy?"

O tym że w Londynie zagłosowała spora diaspora "Brytyjczyków" upoważnionych do oddania głosu,
u których w dowodzie tożsamości rubryka "Obywatelstwo" nie jest tożsama z rubryką "Narodowość" ???

Obrazek użytkownika Mind Service

25-11-2016 [19:15] - Mind Service | Link:

"w dowodzie tożsamości rubryka "Obywatelstwo""
- Co Ty wymyślasz? To Brytyjczycy mają dowody tożsamości? Gdzieś Ty je widział?

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

25-11-2016 [20:18] - StachMaWielkieOczy | Link:

Pan w wątkach religijnych taki przenikliwy ...
a tu zero wyobraźni.

Obrazek użytkownika Mind Service

25-11-2016 [21:51] - Mind Service | Link:

Mam wyobraźnię i wiem do czego pijesz, tylko co to ma do rzeczy? Prawa wyborcze są związane z obywatelstwem a nie narodowością. Poza tym jeśli Polak mieszka na stałe w UK to jest Brytyjczykiem, chociaż nie ma naturalizacji i paszportu. Podobnie z obcokrajowcem, który chce mieszkać na stałe w Polsce - też jest Polakiem, bo liczy się jego wybór i deklaracja.

Po co ta ściema z dowodem osobistym dla Brytyjczyków?

Obrazek użytkownika Domasuł

25-11-2016 [20:41] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Mind Service znowu w akcji. Nie trzeba wrzucać TVN.

Obrazek użytkownika Mind Service

25-11-2016 [21:43] - Mind Service | Link:

A na temat coś potrafisz napisać? Odnoszę wrażenie, że Ci na Brexicie zależy. Ciekawe dlaczego?

Obrazek użytkownika Domasuł

25-11-2016 [20:51] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Niestety można być sceptycznym co do tego, czy faktycznie dojdzie do Brexitu. Wszystkie sily zwarly szeregi. W mediach brytyjskich codziennie czytam cos nowego, co ma ludzi wystraszyć przed Brexitem. Podobna histeria jak w Polsce, USA i może niedługo we Francji. Stary swiat im się wali na glowy.

Obrazek użytkownika Mind Service

25-11-2016 [21:41] - Mind Service | Link:

Miejmy nadzieję, że do Brexitu nie dojdzie - była by to dla wszystkich katastrofa. Mam na myśli Brytyjczyków, oczywiście (inni mnie nie interesują).

Obrazek użytkownika Domasuł

25-11-2016 [22:28] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Brytyjczycy wybrali, ale Mind Service wie oczywiście lepiej, co dla Brytyjczykow jest dobre. Skad my to znamy?

Obrazek użytkownika Mind Service

25-11-2016 [22:41] - Mind Service | Link:

No właśnie Brytyjczycy nie wybrali. Dlaczego wprowadzasz w błąd?

Obrazek użytkownika Domasuł

26-11-2016 [00:51] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

A kto? Marsjanie, zielone ludziki czy Papuasi? Człowieku, skąd Ty się w ogole urwales?

Obrazek użytkownika Mind Service

26-11-2016 [10:38] - Mind Service | Link:

Męczy mnie prostowanie bzdur powtarzanych bez zastanowienia. Tylko jeśli liczyć wyniki referendum w skali całego państwa to zwolennicy leave mieli przewagę. Ale tak liczyć nie wolno, bo GB to nie jednolite państwo, tylko związek krajów związkowych - i tu zwolennicy leave przegrali 2 : 3.

Obrazek użytkownika Domasuł

26-11-2016 [15:31] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

No nie, człowieku, kto Ci to podpowiedział? Sam na to wpadles? Z Toba się rozmawia jak z dzieckiem normalnie. Zreszta podobnie jak z Twoja kolezanka Anna Borycka.

Obrazek użytkownika Anna Borycka

26-11-2016 [16:22] - Anna Borycka | Link:

Kolejny "maczo kurczaczo" który się na mnie żali. Tylko niech Pan tu nie płacze :)

Nie naginaj Pan faktów, nie kłam i postępuj przyzwoicie w ocenach, a nigdy się na mnie nie natniesz.

Obrazek użytkownika Mind Service

26-11-2016 [17:20] - Mind Service | Link:

Domasuł - widzę, że Ty jesteś niereformowalny. Niezdolny do samodzielnego myślenia, do poszukania samemu źródeł, tylko idziesz na łatwiznę powtarzając brednie zasłyszane w jednym miejscu. A jak ktoś Ci zwróci uwagę, że jest albo może być inaczej to od razu atakujesz personalnie w niewybredny sposób. Po co zabierasz głos, jak masz zerowe pojęcie? A w sprawie Brexitu to widzę, że czerpiesz wiedzę tylko z jednych źródeł, typu G-wno Wybiórcze i polsko- języczna TVN. Tobie wystarcza propaganda, nie ważne czy to płynąca z lewackich mediów z Londynu, czy od anty katolików w Polsce ws. Intronizacji, chcących rozbić Kościół Katolicki. Spełniasz rolę przekaźnika śmieci medialnych, nic więcej.

Obrazek użytkownika Domasuł

26-11-2016 [18:27] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

A propos roli, dobrze że o tym wspomniales. Ja tutaj pojawiam się czasami żeby cos skomentować, szczególnie jeśli ktoś zabiera glos w sposób tak dziecinny jak Mind Service. Natomiast wygląda na to, ze Ty masz tutaj jakas role do spełnienia. To co piszesz - choćby powyżej - jest niedorzeczne, wiec nie wiem - albo takie zadanie sobie wytyczyles żeby wlasnie w ten sposób ludziom pisać, albo jesteś az tak naiwny, ze pewnych rzeczy faktycznie nie pojmujesz. Zauwaz tylko, ze na NB większość komentujących to starzy, wytrawni wyjadacze, którym kitu nie dasz rady sprzedać.

Obrazek użytkownika Mind Service

26-11-2016 [19:00] - Mind Service | Link:

No właśnie, pojawiasz się czasami, jesteś zupełnie niezorientowany w temacie, ale się wymądrzasz. Jeżeli o sobie piszesz, że na NB są starzy, niedołężni ludzie, niepotrafiący kojarzyć faktów, tylko powtarzający bzdury z polsko- języcznych mediów dla plebsu - to by się zgadzało, bo o sobie piszesz. Ty jesteś tego najlepszym przykładem. W sprawie Brexitu masz zerowe pojęcie, ale za to kibicujesz zwolennikom leave. Uczciwie było by to napisać, że Twoja wiedza jedynie uprawnia Cię do wyrażenia potakiwania: tak/nie. albo za/przeciw, zamiast wymądrzania się o demokracji w UK, porządku prawnym i jak liczone powinny być głosy w referendum, gdyż zabierając głos w takich sprawach zwyczajnie sie ośmieszasz i ukazujesz swoją niewiedzę i ignorancję.

Obrazek użytkownika Domasuł

26-11-2016 [20:43] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Powiedz mi, ile ty masz lat, człowieku? Niby nie ma to zadnego znaczenia, ale twoje komentarze sa tak infantylne, ze musialem o to spytac.

Obrazek użytkownika Mind Service

26-11-2016 [22:26] - Mind Service | Link:

Dyskusja z tobą urąga inteligencji i przyzwoitości normalnego człowieka. Znajdź więc sobie jakiegoś debila na swoim poziomie i pytaj go do woli. Szkoda nerwów i czasu na czytanie twoich głupawych zaczepek. Więc nie licz że będę ci odpowiadał. Co najwyżej czasami coś skomentuję aby obnażyć twoją głupotę. Bye!