| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

"Trzeba wymienić te elity prosto z UB" - J. Targalski

Po dwóch pierwszych częściach książki "Resortowe Dzieci" do trzeciej podchodziłem trochę sceptycznie. Zakładałem, że wiem już tak dużo na ten temat i że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Cóż, życie weryfikuje i uczy pokory. III tom "Resortowych Dzieci. Politycy" poraża wiedzą. Prawie każdy polityk z firmamentu III RP był szpiclem. Czytając zdania dotyczące chociażby Marka Belki, czy Janusza Piechocińskiego, którzy jeszcze nie tak dawno grali pierwsze skrzypce w naszej polityce, to włos mi się na głowie jeżył. Przecież ci ludzie mieli ogromny wpływ na naszą gospodarkę i ekonomię!!!! Gdy czytałem dossier byłego szefa NBP to zacząłem zadawać pytanie, jakim sposobem PiS poparł go na stanowisko Banku w Londynie???? Odpowiadając sobie powiedziałbym, że najlepiej wszystko rozwalić i wszystkich wyrzucić, a później zacząć od początku! Ale to jest rzeczywistość, w której żyjemy i tak łatwo się nie da. Jerzy Targalski specjalnie dla NPS opowiada o tym, co znajduje się w trzeciej części "Resortowych...". Próbuje odpowiedzieć, kto z opisanych polityków najbardziej zaszkodził Polsce i wini "zwykłego Kowalskiego", gdyż bez poparcia ze strony przeciętnego wyborcy taki Kwaśniewski, Komorowski, Piechociński, czy inni politycy z niejasną przeszłością nie mieliby racji bytu. Zapraszam do słuchania:  http://thenowypolskishow.co.uk/trzeba-wymienic-elity-prosto-ub-o-ksiazce-resortowe-dzieci-politycy-mowi-j-targalski

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Janko Walski

"wini zwykłego Kowalskiego" - pan Targalski nie docenia roli mediów. Kowalski i tak sporo ocalił z siebie po 77 latach totalnego prania mózgów. Helmutom wystarcza 5 lat do całkowitego otumanienia, co obserwowaliśmy wielokrotnie w z grubsza tym samym okresie. Z innymi narodami jest nieco lepiej, ale daleko im do odporności Polaków.

Obrazek użytkownika Marek1taki

Z powodu nieistnienia masonerii służby muszą się dwoić i troić aby mieć wpływ na politykę. Trudno aby nie promowali swoich ludzi na wysokich szczeblach władzy skoro robią to na niskich.
Można, owszem, tłumaczyć zmowy interesów i niewytłumaczalne kariery wpływami mafii, ale co w takim razie robią służby, że żadnej mafii też nie ma.
Przyjrzyjmy się największym, niespodziewanym i bezzasadnym karierom ostatniego roku - wyróżnia się ktoś?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.