Historia właśnie się toczy! - o czym w necie nie przeczytasz

Dziś dochodzi do ważnego wydarzenia historycznego, o którym będą pisać podręczniki za 100, 200, 400 lat. Jeśli jeszcze będą podręczniki. Tymczasem media zupełnie je zignorowały. Na kilku ważniejszych portalach sprawdziłem CTRL+F występowanie fraz „chry” i „intro” na stronach głównych. Wystarczyło by sprawdzić, czy temat się pojawił. Otóż dziś, 19 listopada, w dniu wielkiego wydarzenia historycznego, temat nie występował na stronach: niezalezna.pl, wyborcza.pl, fakt.pl, wp.pl, interia.pl. onet.pl. Cokolwiek napisały: Neesweek.pl, wPolityce.pl, gazeta.pl.
Na 9 dużych portali opiniotwórczych 1 dał zapowiedź, a 2 prześmiewcze notatki. Zobaczymy wieczorem, jak będzie z relacjami... Każdy już wie o jakie wydarzenie chodzi?
PS. Pociąg za niedługo dojeżdża do stacji, więc jeszcze sprawdziłem „kró” na Niezależnej. Jest! Gdzieś w samym dole, maczkiem, jako zapowiedź artykułu z GPc. 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Mind Service

19-11-2016 [10:27] - Mind Service | Link:

O czym tu pisać? O tym, że jednych nie zadowala, a inni pukają się w czoło nad ciemnogrodem i heretykami?

Obrazek użytkownika Jabollissimus

20-11-2016 [16:15] - Jabollissimus | Link:

Setki tysięy się nas zebrało.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

19-11-2016 [13:55] - zbieracz śmieci | Link:

Nie wspomną bo nie reprezentują ciemnogrodu ,moherów a tym bardziej aby nie być posądzonym ,że są na pasku kleru i Watykanu.

Obrazek użytkownika Tarantoga

19-11-2016 [15:59] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Nie wiem gdzie szukałeś,ale portal "wPolityce.pl" poświęca temu 2/3 witryny.
Nawet lewackie szambo,czyli Salon 24 daje to na jedynce SG.

I wklejka z niezaleznej.pl:"W Państwie Polskim - króluj nam Chryste!". Intronizacja dokonana - TEKST

Obrazek użytkownika Jabollissimus

20-11-2016 [14:17] - Jabollissimus | Link:

Wymieniłem stan z 9 portali na godzinę 9 rano.

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

19-11-2016 [21:26] - Stoczniowiec | Link:

Są za to 4 newsy smoleńskie, o 'tajnych wstępnych wynikach'. To jest ważniejsze dla PiSu i jego organów medialnych.
Przedstawicieli rządu praktycznie nie było, pewnie nie dostali pozwolenia, zresztą świeżo po głosowaniach za aborcją i pozostawieniu ustawy o invitro nawet głupio by wyglądali.