| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Czy wygrana Trumpa doda odwagi naszemu rządowi??????????????

Oto jest pytanie.

W Europie - jak długa i szeroka - zapanował blady strach i sraczka z powodu zwycięstwa ciemnego Ciemniaka z amerykańskiego Ciemnogrodu.

W USA srają w majty nie tylko z powodu jego ciemnogrodztwa tylko z powodu zapowiadanego w kampanii rozliczenia i spodziewanej rzezi LEWACTWA, przede wszystkim zapuszkowania Clintonów (którzy przypomnę stoją za totalnym wzmocnieniem Chin i za "resetowaniem" kosztem Europy Środkowo Wschodniej stosunków z Rosją i którzy stawiali na hegemonię Niemiec w Europie).

Już z samego tego powodu powinno to odciążyć Polskę od wpierdzielania się UE i ONZ w nasze wewnętrzne sprawy polskie!!!

Czy jednak nasz rząd odważnie... wykorzysta tę sytuację - Europa ma teraz jeszcze więcej zmartwień niż poprzednio - widmo ciemnogrodu spogląda w stronę europejskiego lewactwa!

Czy...

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika mmisiek

Trochę przypływu odwagi w utemperowaniu rozpasanego lewactwa bardzo by się naszemu rządowi przydało bo jak dotąd niezwykle opornie to przychodzi.
Po prawdzie to po cichu na taki efekt Trumpa u nas liczę, a jak będzie zobaczymy.

Obrazek użytkownika xena2012

to nie tylko kwesia odwagiPrezydent Trump ma za sobą wsparcie obu Izb Kongresu,a my pzepychankę z TK.

Obrazek użytkownika Słoń Podwawelski

Blady strach padł na kury? i na kur...y

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.