Czy wygrana Trumpa doda odwagi naszemu rządowi??????????????

Oto jest pytanie.

W Europie - jak długa i szeroka - zapanował blady strach i sraczka z powodu zwycięstwa ciemnego Ciemniaka z amerykańskiego Ciemnogrodu.

W USA srają w majty nie tylko z powodu jego ciemnogrodztwa tylko z powodu zapowiadanego w kampanii rozliczenia i spodziewanej rzezi LEWACTWA, przede wszystkim zapuszkowania Clintonów (którzy przypomnę stoją za totalnym wzmocnieniem Chin i za "resetowaniem" kosztem Europy Środkowo Wschodniej stosunków z Rosją i którzy stawiali na hegemonię Niemiec w Europie).

Już z samego tego powodu powinno to odciążyć Polskę od wpierdzielania się UE i ONZ w nasze wewnętrzne sprawy polskie!!!

Czy jednak nasz rząd odważnie... wykorzysta tę sytuację - Europa ma teraz jeszcze więcej zmartwień niż poprzednio - widmo ciemnogrodu spogląda w stronę europejskiego lewactwa!

Czy...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Słoń Podwawelski

09-11-2016 [16:48] - Słoń Podwawelski | Link:

Blady strach padł na kury? i na kur...y

Obrazek użytkownika xena2012

09-11-2016 [17:44] - xena2012 | Link:

to nie tylko kwesia odwagiPrezydent Trump ma za sobą wsparcie obu Izb Kongresu,a my pzepychankę z TK.

Obrazek użytkownika mmisiek

09-11-2016 [19:49] - mmisiek | Link:

Trochę przypływu odwagi w utemperowaniu rozpasanego lewactwa bardzo by się naszemu rządowi przydało bo jak dotąd niezwykle opornie to przychodzi.
Po prawdzie to po cichu na taki efekt Trumpa u nas liczę, a jak będzie zobaczymy.