| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

11.11.16 otoczenie Sejmu i Senatu RP Różańcem Świętym g. 10

Ze strony Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę - jak do tej pory, cztery razy i efekty są, zatem warto przyjść kolejny raz!!! Ale w "naszych" mediach KOMPLETNA cisza

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=4935

11. Listopada jak co roku otoczymy Sejm RP Różańcem Świętym!

Zaczynamy Mszą Świętą za Ojczyznę o godz. 10.00 w kościele św. Aleksandra w Warszawie na pl. Trzech Krzyży. Po Mszy Świętej formujemy marsz i idziemy pod sejm i senat RP.

W tym roku szczególnie będziemy modlić się na Różańcu Świętym o zwycięstwo w walce o pełną obronę życia w polskim prawodawstwie. Zapraszamy ruchy obrony życia, stowarzyszenia i organizacje katolickie oraz Rodaków wraz z ich rodzinami. Polsce potrzebna jest modlitwa różańcowa!

Pobranie plakatu: TUTAJ! Prosimy o rozwieszanie w parafiach oraz umieszczanie na stronach www

[przy okazji warto zapoznać się z wypowiedzią siostry Agnieszki z Akita w Japonii - relacjonuje uznane później przez Kościół objawienie Najświętszej Maryi Panny o końcu czasu i karze jaka spotka ludzkość - Papież Benedykt XVI nazwał te objawienia tożsamymi z III Tajemnicą Fatimską]
 

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Stoczniowiec

No bo "nasze" media są laickie i wstydzą się modlitwy, a teraz to już są pewni że ci co się szlajają po ulicach to zakamuflowani prowokatorzy putina czekający na odpowiedni moment do ataku na PiS. Prawdziwy prawicowiec siedzi na blogach.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.