11.11.16 otoczenie Sejmu i Senatu RP Różańcem Świętym g. 10

Ze strony Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę - jak do tej pory, cztery razy i efekty są, zatem warto przyjść kolejny raz!!! Ale w "naszych" mediach KOMPLETNA cisza

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=4935

11. Listopada jak co roku otoczymy Sejm RP Różańcem Świętym!

Zaczynamy Mszą Świętą za Ojczyznę o godz. 10.00 w kościele św. Aleksandra w Warszawie na pl. Trzech Krzyży. Po Mszy Świętej formujemy marsz i idziemy pod sejm i senat RP.

W tym roku szczególnie będziemy modlić się na Różańcu Świętym o zwycięstwo w walce o pełną obronę życia w polskim prawodawstwie. Zapraszamy ruchy obrony życia, stowarzyszenia i organizacje katolickie oraz Rodaków wraz z ich rodzinami. Polsce potrzebna jest modlitwa różańcowa!

Pobranie plakatu: TUTAJ! Prosimy o rozwieszanie w parafiach oraz umieszczanie na stronach www

[przy okazji warto zapoznać się z wypowiedzią siostry Agnieszki z Akita w Japonii - relacjonuje uznane później przez Kościół objawienie Najświętszej Maryi Panny o końcu czasu i karze jaka spotka ludzkość - Papież Benedykt XVI nazwał te objawienia tożsamymi z III Tajemnicą Fatimską]
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Stoczniowiec

06-11-2016 [18:08] - Stoczniowiec | Link:

No bo "nasze" media są laickie i wstydzą się modlitwy, a teraz to już są pewni że ci co się szlajają po ulicach to zakamuflowani prowokatorzy putina czekający na odpowiedni moment do ataku na PiS. Prawdziwy prawicowiec siedzi na blogach.