Kołobrzeg psychiatria w służbie komuchów prześladuje ludzi!

Poniższe ze strony Stowarzyszenia RKW - pod obecnymi rządami dzieją się rzeczy zupełnie jak ze Związku Sowieckiego, ciekawe też, jak długo Prokuratura Krajowa będzie sprawę prowadzić??? Z tego co pamiętam to w 2015 roku lokalne władze nieźle przeczołgiwały Pana Jerzego Jelińskiego za to, że ośmielił się lokalnie "kontrolować wybory"!
Teraz widać przyszedł czas na głębsze = sowieckie rozwiązania!

http://stowarzyszenierkw.org/3046-kolejna-zemsta-na-jerzym-jelinskim-z-rkw-kolobrzeg-gnebienie-rodziny
Kolejna zemsta na Jerzym Jelińskim z RKW Kołobrzeg - gnębienie rodziny

Komuna w Kołobrzegu nie odpuszcza - tym razem postanowiono wbrew prawu i pod przymusem skierować na badania psychiatryczne Mamę Pana Jerzego Jelińskiego.

W tej ostatniej sprawie Prokuratura Krajowa w Warszawie prowadzi dochodzenie o sygnaturze akt  PK  I  BP  052.698.2016 dnia 24 10 2016 r.

Przypominamy, że do tej pory Jerzy Jeliński ze Stowarzyszenia RKW był szykanowany za swą działalność przez lokalne władze poprzez poniżanie, uwięzienie/zatrzymanie za nie posprzątanie jego własnego podwórka. Ponadto zastrzelono jego niczemu nie winne psy.

Skąd wzięło się obecne polecenie na gnębienie Jelińskich z Kołobrzegu? Czyżby w Kołobrzegu i okolicach powiało grozą wobec prawdopodobnych przyspieszonych wyborów samorządowych???

Prześladowanie rodziny Jelińskich przez lokalnych bossów sięga jeszcze dawnych czasów. Wcześniej rodzina Jelińskich w 1945 roku pozbawiona został gospodarstwa rolnego o powierzchni 43 ha. W 2002 roku Jerzy Jeliński został ograbiony ze swego dorobku szacowanego na około 15 mln. złotych.

W załącznikach na końcu tekstu znajdują się kopie pism jakie złożyła w sprawie Pani Marii Jelińskiej Fundacja Lex Nostra.

Cytujemy poniżej pismo jakie w ostatnich dniach do prokuratury rejonowej złożył Pan Jerzy Jeliński - syn prześladowanej Marii Jelińskiej, żądając m.in. natychmiastowego jej zwolnienia do domu:

 

Jerzy Jeliński  

Katedralna 1/13

78-100 Kołobrzeg                                                                                        dnia 2 listopada 2016 r.

                                                Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu

 

Wnoszę do Prokuratora o:

1. natychmiastowe  uwolnienie poszkodowanej  Marii Jelińskiej ze względu na zagrożenie jej życia

2.natychmiastowe pozbawienie funkcji  Zalewskiej, Giza, Skrzypczak ze względu na wyjątkową      szkodliwość  społeczną  i na  straty skarbu państwa.

3. Zabezpieczenie mienia Zalewskiej, Giza, Skrzypczak do chwili ustalenia strat skarbu państwa i zadośćuczynienia strat.

4. O przydzielenie opieki poszkodowanej , która w chwili obecnej  po przejściach wymaga szczególnej troski.

5. O obciążenie winnych kosztami tej opieki .

 

Prokuratura Krajowa w Warszawie nadała bieg sprawie  PK  I  BP  052.698.2016 dnia 24 pazdz. 2016 r.

                                                   

Dnia 17 paźdz.2016  o 9 rano policja wdarła się do mieszkania Marii Jelińskiej w Kołobrzegu.

Policjant wstawił nogę w uchylone drzwi i przewrócił drzwiami p. Jelińską inwalidkę po operacji kręgosłupa lat 85. Wbrew jej woli policjanci silą wywlekli ja z domu i zawieźli na oddział psychiatrii w Kołobrzegu. Policja nie dala jej się ubrać, zadzwonić , zabrać telefon, zabrać  zęby, okulary, kule, ubranie i leki.

Pani Jelińska  bierze  leki na miażdżyce , na inne leki jest uczulona - dostaje wysypki i się dusi.

Zadzwonili do mnie  sąsiedzi i o godz. 13 byłem na oddziale podczas badania. Lekarz odpowiedział mi że wykonuje polecenie służbowe  przełożonej dr. Giza.

Wieczorem podczas rozmowy ze mną  Jelińska  powiedziała, że jest poddawana  egzorcyzmom , podawane  jej są silne środki uspokajające  i zastrzyki(po co), jest otumaniona i trudno jej się wysłowić.

Rozmawiam z nią codziennie przez tel.943522267 (oddział psychiatrii) ;

Po kilku dniach powiedziała mi , że podawane leki jej szkodzą  a jak odmawia ich przyjęcia to na nią krzyczą.  26 paźdz.   znajomy zadzwonił do mnie żebym zabrał matkę ze szpitala bo ja wykańczają faszerując silnymi środkami do tego stopnia , że nie może wstać i wypróżnia się pod siebie a czasami pacjenci niosą  ja do ubikacji.

Oddział jest zamknięty  Maria Jelińska jest pozbawiona do dziś wolności, godności i zachodzi pytanie do jakiej podłości jeszcze posuną  się  dr. Giza i Sędzina Zalewska bo chodzi tu o zagrożenie życia osoby  starszej inwalidki .

Dr. Giza otrzymała zlecenie z Sądu w Kołobrzegu jako biegły sądowy przeprowadzenie badania Mari Jelińskiej. Sąd nie określił gdzie ma być i w jaki sposób badana. Sygn.akt III RNs 17/16 postanowienie dn. 21 marca 2016 SSR Ewa Zalewska na rozprawie z wniosku MOPS w Kołobrzegu '' o umieszczenie w szpitalu psychiatrycznym bez zgody osoby chorej psychicznie na wniosek (art.29 ustawy).

Pracownik MOPS  Skrzypczak we wniosku do Sądu stwierdziła bez opinii lekarza psychiatry , że Maria Jelińska jest psychicznie chora, że rodzina się nie opiekuje.

Mama przestała korzystać z pomocy społecznej od ponad 1.5 roku. Płaciła za pomoc MOPSu i ta pomoc należy jej się do dziś z urzędu. Nie korzysta z tej pomocy bo MOPS ja  poniża.

Skrzypczak nie ma kwalifikacji do oceniania kto jest chory psychicznie. Według Skrzypczak p. Jelińska jest psychicznie chora bo nie otwiera drzwi menelom społecznym  zatrudnianym  w MOPS.

Powołany jako świadek na rozprawie w maju 2016 oświadczyłem iż nieprawdą jest twierdzenie Skrzypczak, że rodzina porzuciła p. Jelińską, bo w 2012 przeprowadzono u mnie wywiad środowiskowy czy chcę i mam gdzie przyjąć moja mamę , odpowiedziałem jeśli to będzie życzeniem Marii Jelińskiej i pomoc dla niej przyjedzie do mnie  bo mnie często nie ma, to oczywiście tak.

Powiedziałem, że mama jest autonomiczna, że myje się sama, gotuje sobie i sprząta. Potrzeba jej tylko zrobić  zakupy i wyjść z nią na spacer  i  czasami do lekarza.

Ponadto fakt niekorzystania pomocy  MOPS  świadczy, że pomocy udziela ktoś inny  i p. Jelińska od dłuższego czasu sobie radzi bez  MOPS  a wniosek  o umieszczenie w  szpitalu psychiatrycznym jest bezpodstawny  i jakie są motywy wniosku. Skąd raptem po długiej przerwie takie zainteresowanie.

Sędzina Zalewska  wspólnie z dr. Giza zorganizowały    krucjatę przeciw 85 letniej inwalidce w imię art.29 ustawy  za pieniądze podatników  pozbawiły wolności i jeżeli Prokurator natychmiast nie zainterweniuje zameczą na śmierć niewinna osobę umieszczoną w zakładzie psychiatrycznym .

Jelińska Maria jest chora fizycznie lecz czyny Zalewskiej, Giza, Skrzypczak  nie są normalne.  To są osoby chore i podłe.

Dla dobra społeczeństwa  należy je natychmiast pozbawić sprawowanych w społeczeństwie funkcji .

Kto sprawdzi ile już wyrządziły krzywd i strat .

Skarb państwa narażony jest na straty  bo ze środków publicznych  płacony jest adwokat z urzędu, biegły psychiatra dr. Giza , policja i pobyt poszkodowanej w szpitalu oraz będzie zapłacone  odszkodowanie dla p. Jelińskiej za krzywdę ,za pozbawienie wolności, za utratę zdrowia  za poniżanie i znęcanie oraz  za utratę produktów .

 
Jerzy Jeliński.

Pliki: 
[PDF icon] Pismo do ordynatora szpitala w Kołobrzegu
[PDF icon] Pismo do sądu w Kołobrzegu
[PDF icon] Pismo do dyrekcji MOPS w Kołobrzegu

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika 3rdOf9

03-11-2016 [16:34] - 3rdOf9 | Link:

Zbrodnia odnotowana. Mam taki specjalny Czarny Zeszyt.