| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Kołobrzeg psychiatria w służbie komuchów prześladuje ludzi!

Poniższe ze strony Stowarzyszenia RKW - pod obecnymi rządami dzieją się rzeczy zupełnie jak ze Związku Sowieckiego, ciekawe też, jak długo Prokuratura Krajowa będzie sprawę prowadzić??? Z tego co pamiętam to w 2015 roku lokalne władze nieźle przeczołgiwały Pana Jerzego Jelińskiego za to, że ośmielił się lokalnie "kontrolować wybory"!
Teraz widać przyszedł czas na głębsze = sowieckie rozwiązania!

http://stowarzyszenierkw.org/3046-kolejna-zemsta-na-jerzym-jelinskim-z-rkw-kolobrzeg-gnebienie-rodziny
Kolejna zemsta na Jerzym Jelińskim z RKW Kołobrzeg - gnębienie rodziny

Komuna w Kołobrzegu nie odpuszcza - tym razem postanowiono wbrew prawu i pod przymusem skierować na badania psychiatryczne Mamę Pana Jerzego Jelińskiego.

W tej ostatniej sprawie Prokuratura Krajowa w Warszawie prowadzi dochodzenie o sygnaturze akt  PK  I  BP  052.698.2016 dnia 24 10 2016 r.

Przypominamy, że do tej pory Jerzy Jeliński ze Stowarzyszenia RKW był szykanowany za swą działalność przez lokalne władze poprzez poniżanie, uwięzienie/zatrzymanie za nie posprzątanie jego własnego podwórka. Ponadto zastrzelono jego niczemu nie winne psy.

Skąd wzięło się obecne polecenie na gnębienie Jelińskich z Kołobrzegu? Czyżby w Kołobrzegu i okolicach powiało grozą wobec prawdopodobnych przyspieszonych wyborów samorządowych???

Prześladowanie rodziny Jelińskich przez lokalnych bossów sięga jeszcze dawnych czasów. Wcześniej rodzina Jelińskich w 1945 roku pozbawiona został gospodarstwa rolnego o powierzchni 43 ha. W 2002 roku Jerzy Jeliński został ograbiony ze swego dorobku szacowanego na około 15 mln. złotych.

W załącznikach na końcu tekstu znajdują się kopie pism jakie złożyła w sprawie Pani Marii Jelińskiej Fundacja Lex Nostra.

Cytujemy poniżej pismo jakie w ostatnich dniach do prokuratury rejonowej złożył Pan Jerzy Jeliński - syn prześladowanej Marii Jelińskiej, żądając m.in. natychmiastowego jej zwolnienia do domu:

 

Jerzy Jeliński  

Katedralna 1/13

78-100 Kołobrzeg                                                                                        dnia 2 listopada 2016 r.

                                                Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu

 

Wnoszę do Prokuratora o:

1. natychmiastowe  uwolnienie poszkodowanej  Marii Jelińskiej ze względu na zagrożenie jej życia

2.natychmiastowe pozbawienie funkcji  Zalewskiej, Giza, Skrzypczak ze względu na wyjątkową      szkodliwość  społeczną  i na  straty skarbu państwa.

3. Zabezpieczenie mienia Zalewskiej, Giza, Skrzypczak do chwili ustalenia strat skarbu państwa i zadośćuczynienia strat.

4. O przydzielenie opieki poszkodowanej , która w chwili obecnej  po przejściach wymaga szczególnej troski.

5. O obciążenie winnych kosztami tej opieki .

 

Prokuratura Krajowa w Warszawie nadała bieg sprawie  PK  I  BP  052.698.2016 dnia 24 pazdz. 2016 r.

                                                   

Dnia 17 paźdz.2016  o 9 rano policja wdarła się do mieszkania Marii Jelińskiej w Kołobrzegu.

Policjant wstawił nogę w uchylone drzwi i przewrócił drzwiami p. Jelińską inwalidkę po operacji kręgosłupa lat 85. Wbrew jej woli policjanci silą wywlekli ja z domu i zawieźli na oddział psychiatrii w Kołobrzegu. Policja nie dala jej się ubrać, zadzwonić , zabrać telefon, zabrać  zęby, okulary, kule, ubranie i leki.

Pani Jelińska  bierze  leki na miażdżyce , na inne leki jest uczulona - dostaje wysypki i się dusi.

Zadzwonili do mnie  sąsiedzi i o godz. 13 byłem na oddziale podczas badania. Lekarz odpowiedział mi że wykonuje polecenie służbowe  przełożonej dr. Giza.

Wieczorem podczas rozmowy ze mną  Jelińska  powiedziała, że jest poddawana  egzorcyzmom , podawane  jej są silne środki uspokajające  i zastrzyki(po co), jest otumaniona i trudno jej się wysłowić.

Rozmawiam z nią codziennie przez tel.943522267 (oddział psychiatrii) ;

Po kilku dniach powiedziała mi , że podawane leki jej szkodzą  a jak odmawia ich przyjęcia to na nią krzyczą.  26 paźdz.   znajomy zadzwonił do mnie żebym zabrał matkę ze szpitala bo ja wykańczają faszerując silnymi środkami do tego stopnia , że nie może wstać i wypróżnia się pod siebie a czasami pacjenci niosą  ja do ubikacji.

Oddział jest zamknięty  Maria Jelińska jest pozbawiona do dziś wolności, godności i zachodzi pytanie do jakiej podłości jeszcze posuną  się  dr. Giza i Sędzina Zalewska bo chodzi tu o zagrożenie życia osoby  starszej inwalidki .

Dr. Giza otrzymała zlecenie z Sądu w Kołobrzegu jako biegły sądowy przeprowadzenie badania Mari Jelińskiej. Sąd nie określił gdzie ma być i w jaki sposób badana. Sygn.akt III RNs 17/16 postanowienie dn. 21 marca 2016 SSR Ewa Zalewska na rozprawie z wniosku MOPS w Kołobrzegu '' o umieszczenie w szpitalu psychiatrycznym bez zgody osoby chorej psychicznie na wniosek (art.29 ustawy).

Pracownik MOPS  Skrzypczak we wniosku do Sądu stwierdziła bez opinii lekarza psychiatry , że Maria Jelińska jest psychicznie chora, że rodzina się nie opiekuje.

Mama przestała korzystać z pomocy społecznej od ponad 1.5 roku. Płaciła za pomoc MOPSu i ta pomoc należy jej się do dziś z urzędu. Nie korzysta z tej pomocy bo MOPS ja  poniża.

Skrzypczak nie ma kwalifikacji do oceniania kto jest chory psychicznie. Według Skrzypczak p. Jelińska jest psychicznie chora bo nie otwiera drzwi menelom społecznym  zatrudnianym  w MOPS.

Powołany jako świadek na rozprawie w maju 2016 oświadczyłem iż nieprawdą jest twierdzenie Skrzypczak, że rodzina porzuciła p. Jelińską, bo w 2012 przeprowadzono u mnie wywiad środowiskowy czy chcę i mam gdzie przyjąć moja mamę , odpowiedziałem jeśli to będzie życzeniem Marii Jelińskiej i pomoc dla niej przyjedzie do mnie  bo mnie często nie ma, to oczywiście tak.

Powiedziałem, że mama jest autonomiczna, że myje się sama, gotuje sobie i sprząta. Potrzeba jej tylko zrobić  zakupy i wyjść z nią na spacer  i  czasami do lekarza.

Ponadto fakt niekorzystania pomocy  MOPS  świadczy, że pomocy udziela ktoś inny  i p. Jelińska od dłuższego czasu sobie radzi bez  MOPS  a wniosek  o umieszczenie w  szpitalu psychiatrycznym jest bezpodstawny  i jakie są motywy wniosku. Skąd raptem po długiej przerwie takie zainteresowanie.

Sędzina Zalewska  wspólnie z dr. Giza zorganizowały    krucjatę przeciw 85 letniej inwalidce w imię art.29 ustawy  za pieniądze podatników  pozbawiły wolności i jeżeli Prokurator natychmiast nie zainterweniuje zameczą na śmierć niewinna osobę umieszczoną w zakładzie psychiatrycznym .

Jelińska Maria jest chora fizycznie lecz czyny Zalewskiej, Giza, Skrzypczak  nie są normalne.  To są osoby chore i podłe.

Dla dobra społeczeństwa  należy je natychmiast pozbawić sprawowanych w społeczeństwie funkcji .

Kto sprawdzi ile już wyrządziły krzywd i strat .

Skarb państwa narażony jest na straty  bo ze środków publicznych  płacony jest adwokat z urzędu, biegły psychiatra dr. Giza , policja i pobyt poszkodowanej w szpitalu oraz będzie zapłacone  odszkodowanie dla p. Jelińskiej za krzywdę ,za pozbawienie wolności, za utratę zdrowia  za poniżanie i znęcanie oraz  za utratę produktów .

 
Jerzy Jeliński.

Pliki: 
[PDF icon] Pismo do ordynatora szpitala w Kołobrzegu
[PDF icon] Pismo do sądu w Kołobrzegu
[PDF icon] Pismo do dyrekcji MOPS w Kołobrzegu

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika 3rdOf9

Zbrodnia odnotowana. Mam taki specjalny Czarny Zeszyt.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.