| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Taka właśnie jest ta nasza polska dusza!

                                 Motto muzyczne: https://www.youtube.com/watch?v=6FtpnxCPivs

W czym rzecz?

Bo dopiero jak UEFA skazała Legię na grę przy pustych trybunach, nasi piłkarscy szwoleżerowie pokazali, że nawet Real Madryt nie zdobędzie Warszawy.

Krzysztof Pasierbiewicz (emerytowany trampkarz)
 

Crying time
Krzysztof Pasierbiewicz - Crying time
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Mind Service

Oglądałem. Ale mecz! jakie emocje. Mało brakowało a Legia by wygrała 3:2

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.