​Czy oszalałym feministkom wolno naruszać nietykalność polic

Czy oszalałym feministkom wolno naruszać nietykalność policjanta?
 
Czy lewaczki i feministki zgodnie z teorią Darwina są wybrykiem ewolucji ?  Tego nie wiem ale nieracjonalność zachowania  skłania mnie do refleksji , że ten gatunek mówię o feministkach i lewaczkach nie o kobietach , wkrótce wyginie.

Lewaczki słowami jej przedstawicielki pani Czarnackiej , traktuje protesty oszalałych z nienawiści kobiet w kategorii walki bokserskiej. Mówiąc u redaktora Klarenbacha  o protestach kobiet jako o drugiej rundzie  ich walki.  Gdy red. Klarenbach chciał się dowiedzieć ile tych rund będzie, nie otrzymał odpowiedzi.

To, że nie są to protesty tylko  pokazał krótki  filmik w sieci w , którym to oszalała blond włosa feministka być może chciała strzelić w buzię policjanta, ale zrzuciła mu tylko czapkę.

W tym momencie przegięła , bo za taki czyn grozi paragraf. A tak w ogóle, jaki to byłby krzyk , gdyby taki czyn popełnił kibic.
 
 
http://wiadomosci.dziennik.pl/...
http://wpolityce.pl/spoleczens...
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

25-10-2016 [16:46] - Lektor | Link:

No właśnie, Miernik poczęstował sędzinę tortem i siedzi, a czarna wrona walnęła policjanta w czerep - i nic ?! No co jest, co się dzieje w tej biednej Polsce ?! Czy ktoś to może wytłumaczyć ?! Czy nie ma w Polsce jakiegoś wozu strażackiego, który podjechałby do tych gorących macic, i polał je strumieniem zimnej wody - dla macic ochłody ?!

A z drugiej strony - ale mamy policję - śmichu warte !

Obrazek użytkownika Andy51

25-10-2016 [17:12] - Andy51 | Link:

Co do policji nie masz racji, bardzo dobrze że zachowała spokój.

Obrazek użytkownika Lektor

25-10-2016 [19:11] - Lektor | Link:

No dobrze, ale co to za policjant, który dał się łupnąć babie po swoim łbie ?!!

Obrazek użytkownika xena2012

25-10-2016 [18:11] - xena2012 | Link:

bardzo słusznie,że policjant zareagował spokojnie,aż za spokojnie.Bo można sobie tylko wyobrazić ten ich wrzask gdyby zwrócił uwagę tej idiotce z otwarta japą jak u karpia? Ile oskarżeń o seksizm,ksenofobię i faszyzm by sie posypało!

Obrazek użytkownika Andy51

25-10-2016 [19:09] - Andy51 | Link:

One tylko na to czekały.

Obrazek użytkownika mmisiek

26-10-2016 [05:22] - mmisiek | Link:

Spokój spokojem, ale ta "feministka" powinna zostać zidentyfikowana i pociągnięta do odpowiedzialności karnej (realnej) za czynną napaść na funkcjonariusza.
Czerwonej hołocie trzeba w końcu postawić jakieś granice - inaczej za każdym razem będą posuwać się coraz dalej bo tak to właśnie działa. Puszczanie płazem takich ekscesów to najgorsza i najgłupsza rzecz jaką przestraszone władze mogą zrobić.

Obrazek użytkownika Andy51

26-10-2016 [08:18] - Andy51 | Link:

Z komunikatów policji wynika , że ta kobieta została zidentyfikowana i będzie miała postawione zarzuty.

Obrazek użytkownika mmisiek

26-10-2016 [22:11] - mmisiek | Link:

Jak tak to w porządku. Byle tylko nie skończyło się na "pouczeniu".