| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Audycja 779 – Leszek Długosz i „Piwnica Pod Baranami”

NiepoprawneRadio.PL - Audycja 779 (czwartkowa) zajawki - Zapraszamy Państwa do słuchania!

Włącz klikając w jedną z ikonek odtwarzaczy:

lub ikonki playerów:

Premierowe bloki programowe emitujemy w czwartki i niedziele od godziny 19:00 (czasu polskiego). Naszym audycjom towarzyszy muzyka bardów.
Zapraszamy wszystkich nieznudzonych Polską do przysyłania nagrań swoich tekstów oraz relacji dźwiękowych i wideo z ciekawych spotkań. Szczegółowe informacje jak tworzyć i przekazywać swoje nagrania znajdują się na stronie JAK WYKONAĆ NAGRANIE?
Prosimy również o przesyłanie swoich opinii dotyczących treści i formy naszych audycji, propozycji nowych pozycji programowych oraz sugestii dotyczących zmian i usprawnień. Informacje można przekazywać poprzez formularz kontaktowy na stronie KONTAKT lub bezpośrednio na nasz email: kontakt@niepoprawneradio.pl
Niepoprawne Radio PL newsletter
 
 

Dla urządzeń mobilnych polecamy aplikację tunein (można ją zainstalować i wybrać nasze radio)

 

Po uruchomieniu przeglądarki można też wybrać stronę

m.niepoprawneradio.pl

 
Premiera na antenie (w internecie) od 2016-10-12 czasu polskiego

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika NiepoprawneRadio.PL

PS. Pozycje audycji wraz z rozmową z Leszkiem Długoszem możecie Państwo znaleźć pod adresem http://779.niepoprawneradio.pl

Obrazek użytkownika HenrykHenry

O wyjatkowym "skurwieniu" ludzi z tej piwnicy sie wywodzacych ... ta audycja ?!

Obrazek użytkownika NiepoprawneRadio.PL

Posłuchasz to się dowiesz.

Obrazek użytkownika Szamanka

Henry, jeśli nawet Radio Niepoprawni przymyka oko na lekkość obyczajów towarzyskich i politycznych, które Piwnicę pozwalają jednoznacznie sklasyfikować, to znaczy, że dziś, zamiast "zielono mi...", obowiązuje "tęczowo mi..."
Smutne to, tym bardziej, że z kulturą dziś także zupełnie niedobrze. Równamy do Mieszkowskiego?

Obrazek użytkownika NiepoprawneRadio.PL

Nie potrafisz przepisać poprawnie nazwy naszego radia a dalej już tylko gorzej. Audycji warto posłuchać i wtedy ocenić.
Pozdrawiam. MarkD

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.