Medal ChŻ dla Radia Zet

Przed chwilą wysłuchałem radiowych wiadomości Radia Zet. Były one przedstawione w takim tonie: Ola Boga! Prezydent Francji nie przyjedzie do Polski, przez zerwany kontrakt na Caracale, ło matko, nie przyjedzie też premier, tracimy sojusznika potrzebnego nam do załatwiania spraw w Unii Europejskiej, nie mamy co liczyć na pomoc w NATO.

ZERO stanowiska polskiego rządu, ZERO podania jakichkolwiek przyczyn zerwania umowy przez Polski rząd, ZERO info, że Airbus Helicopters odmówił podpisania umowy offsetowej.

Za tak jednostronny (na korzyść Francji) materiał „dziennikarze” Radia Zet zasługują na medal ChŻ *. Z Francji taki sojusznik Polski jak z Petru ekonomista.

ChŻ * – znaczy Cholerny Żabojad, zapożyczone z serialu 'Allo 'Allo!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Gniewko

07-10-2016 [17:47] - Gniewko | Link:

Tylko masochista i zwolennik POpaprańców słucha radia „Zet” ?!

Obrazek użytkownika Jabe

07-10-2016 [18:12] - Jabe | Link:

PiS też chce mieć swój offset.
Czemu nie? Jemu też należy się.

Obrazek użytkownika KaczyKuper

07-10-2016 [18:27] - KaczyKuper | Link:

Odnośnie radia zet, to już ładnych kilka lat temu przestałem tego dziadostwa słuchać. Przyczyną był temat nakablowania przez jednego z tych zetowskich dziennikarzyn jakimś kanadyjskim czy amerykańskim gejom, że ich wizerunek wykorzystany został przez Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Geje same opublikowały swój wizerunek ze ślubu w internecie i wszystko było ok, chłopaki by nawet nie wiedziały, że prezydent Polski wykorzystał ich wizerunek gdyby nie kapuś z radia zet. Oczywiście samo radio i wszelkiej maści polityczne ścierwa rozpętały wielki szum i nawet same geje przyleciały do Polski i żądały spotkania z L. Kaczyńskim!!! Oczywiście L. Kaczyński nie spotkał się (i bardzo dobrze) z gejami ale co polskie kapusie narobiły to "już nasze" i dlatego od tamtej pory dziadostwa nie słucham.

Obrazek użytkownika admin

07-10-2016 [18:45] - admin | Link:

Właściciel Radia Zet to Eurozet – holding medialny, należący do francuskiej korporacji Groupe Lagardère.
Coś jeszcze?

Obrazek użytkownika Lektor

07-10-2016 [19:52] - Lektor | Link:

Ależ się uśmiałem z tego ChŹ - dobre ! A Hollande, no ludzie kim jest się przejmować ?! Co to za prezydent który jeździ na mopliku do kochanki. Toż to parodia prezydenta. I dobrze że nie przyjedzie, bo musiałbym go opieprzyć ! Za co ? Ano za to jak francuzi wypełnili postanowienia traktatu pomiędzy Polską a Francją w 1939. A teraz chcieli głupim POwcom sprzedać gołe helikoptery (bez offsetu) byleby zgarnąć miliardy i ogon zawinąć.
A płacz przygłupów z PO i popierających ich jeszcze pismaków sobie darujmy. Po co się zajmować idiotyzmami !