| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

O co chodzi K. Jandzie...

...jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo: o pieniądze.

Na zasadzie - byle co, byle się mówiło. Taka forma autoreklamy.

I nie ma co się dziwić że teraz w mediach ze zdwojoną siłą pojawiły się reklamy linii kosmetyków. 

janda
Szkoda tylko tych kobiet które dały się zmanipulować takiemu public relations.

Tylko że protestujące w sprawie debili...itd, nie myślą mózgiem tylko, żeby nie było to wulgarnie - drogami rodnymi.

Protestować każdy może: jeden lepiej, drugi gorzej.

Najbardziej boli danie po kieszeni, więc czemuż nie !
janda

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika xena2012

te ciemne okulary pani Janda chyba nosi by ukryć kurze łapki i wory pod oczami.Wyglada na to ,że juz żaden z tych kremów nie daje rady.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.