ABORCJA ROZUMU

ABORCJA  ROZUMU
Marsz  „czarnych dam” w obronie aborcji popisał się aborcją rozumu albo zwykłą nienawiścią do tysiącletniej Polski i do racjonalnego rządu Dobrej Zmiany. Albo jednym i drugim. W sytuacji, gdy powszechnie dostępne są środki antykoncepcyjne ( a tych nikt nie zabrania, choć nie pochwala), aborcja nie jest w ogóle problemem. A jeśli zdarzy się to nieszczęście ( bo niezaplanowane) np. wskutek gwałtu ustawa może uwzględnić aborcję  w drodze wyjątku. Nie wchodząc już w inne detale widać wyraźnie, że histeria „czarnych dam” ma charakter czysto instrumentalny: bić w rząd PiS-u! Dlatego damy te miały wsparcie medialne atamana z końskim ogonem...Ale aborcją rozumu popisują się też niektórzy komentatorzy wpisów na naszych blogach. Ostatnio  Pohybel raczył zauważyć w hejterowskim stylu, że wszelkie zło w tzw. IIIRP przypisuję działalności byłych członków PZPR-u, co jest oczywistym nonsensem, bo często pisałem o szerszych fundamentach tego zła, które płynie z choćby wszechobecnej korupcji i kolejnych afer, generowanych przez mafijne sitwy.  Nieukończony projekt III RP pogrąża także układ post-komunistyczny pojęty szerzej, bo choć trzonem są byli PZPR-owcy i dawne służby, to dochowały się one sporego narybku i licznej klienteli. Pohybel podał też króciutką listę ( raptem pięciu!) byłych czlonków PZPR-u, którzy dziś działają w PiS-ie...Ano cóż, przejrzeli i dobrze to o nich świadczy – taki pochlebny wyjątek od reguły. Nie zajmują jednak najważniejszych stanowisk, natomiast tamci zatwardziali PZPR-owcy – jak np. Rzepliński i jego koledzy z TK – zajmują kluczowe stanowiska i działają DALEJ na szkodę Polski czyli sabotują próbę naprawy nieukończonej III RP. Pohybel wymienił też pięć osób, których ojcowie ( w jednym wypadku był to dziadek ) byli umoczeni w PZPR...To już gruba przesada, bo dzieci nie mogą odpowiadać za czyny rodzicieli...A swoją postawą dzisiaj udowadniają, że są całym sercem po stronie Polski tysiącletniej! A nie państwa typu pro-sowieckiego, za którym stoją elitki PO-PSL, środowisko Michnika, KOD i Nowoczesna, a również dyżurni hejterzy. Ba, hejterzy to nawet muszą kręcić na tych blogach, by robić rodakom wodę z mózgu! Zapomnieli jednak, że zdecydowana większość czytelników nie poddała się aborcji rozumu. Są i tacy hejterzy, co to nie odróżniają poezji od satyry...A że satyra im doskwiera, więc stosować ją warto! 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika laesir

02-10-2016 [14:20] - laesir | Link:

I to pisze człowiek mieszkający w Australii, gdzie w niektórych stanach dopuszczalna jest aborcja na zyczenie, a w samym Sydney przesłanki socjalne są wystarczającym powodem do wykonania zabiegu.

"No time limits, legal if a doctor is satisfied on any economic, social or medical ground or reason that abortion is required to avoid serious danger to the pregnant woman's life or to her physical or mental health during the pregnancy or that would arise after the birth of the child."

https://en.wikipedia.org/wiki/...

Komunizm i lewactwo na Antypodach się szerzy. Jak Pan tam wytrzymuje? Proszę wracać do katolickiego raju.
https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika wsiowynieuk

02-10-2016 [22:42] - wsiowynieuk | Link:

A jakaż to "światła myśl" natchnęła Szanownego leasir'a do zaproszenia p.Baterowicza do "katolickiego raju". Proponuję hasając sobie tą samą ścieżką myślową, wyjazd do "niektórych stanów Australii". Dopóki PiS nie zakuł jeszcze inaczej myślących w kajdany, nie zamknął GW, Newsweeka czy TVN, jedynego źródła wiedzy o Polsce dla oświeconej elity. Przy okazji, iluż to światłych mężów i dam zna pełen tekst Obywatelskiego PROJEKTU dotyczącego zakazu aborcji, i tych piszących na blogach i do gazet, tygodników. I tych tłumaczącym z telewizora nam, malutkim "co to będzie? co to będzie?" Może wśród nich jest nawet jakiś prorok? Z pewnością nie jest nim, walcząca o prawo do
zabijania, jak w "niektórych stanach Australii" Barbara Nowacka, dla której 12-to tyg płód to zygota. 12 lat temu zrozumiałem, że to stare bolszewicko=nacjonalfaszystowskie kłamstwo. Na filmie, całkiem niedawno, widziałem wyskrobywaną zygotę. Najpierw aborter wyszarpnął z macicy prawe ramię, potem lewą nóżkę od biodra, potem tułów z kręgosłupem i niezrośniętymi jeszcze w mostek żebrami, główkę też, z uchyloną buzią , w którą aborter mógł włożyć najmniejszy palec dłoni.
12 lat temu namawiałem córkę,bo to przecież zygota, galaretka, jak szatan. Byliśmy, cała rodzina w tragicznej sytuacji. Nie posłuchała mnie, bo KOCHAŁA to co zaczęła nosić "pod sercem" (wiem trywialne). Do dziś, kiedy patrzę na mojego młodszego wnuka, tej ówczesnej zygoty, nie mogę sobie wytłumaczyć własnej podłości/głupoty. Tu trzeba słuchać kobiet ale nie nosicielek macic.

Obrazek użytkownika Expressis verbis

02-10-2016 [23:14] - Expressis verbis | Link:

Wsiowynieuk kolejny raz przekonuje nas o trafności swojego nicku - znowu nie potrafił ze zrozumieniem przeczytać komentarza, na który usiłuje uczenie odpowiedzieć atakując jego autora.

Obrazek użytkownika Mikołaj Kwibuzda

03-10-2016 [07:00] - Mikołaj Kwibuzda | Link:

Komentarz p. Expressis verbis jest do jakiegoś innego tekstu. Wypowiedź p. Wsiowynieuka jest emocjonalna, a nie "uczona" i nie zawiera ani słowa ataku na rozmówcę. Atakiem na rozmówcę jest za to zdanie "Wsiowynieuk kolejny raz przekonuje nas o trafności swojego nicku". Apel o czytanie ze zrozumieniem został najwyraźniej źle zaadresowany. A dodałbym do niego jeszcze apel o pisanie ze zrozumieniem.

Obrazek użytkownika Pohybel

02-10-2016 [20:32] - Pohybel | Link:

Podaję cytaty z tego wpisu świadczące o aborcji mózgu, ale jego autora. No, bo:

"Marsz „czarnych dam” w obronie aborcji popisał się aborcją rozumu albo zwykłą nienawiścią do tysiącletniej Polski i do racjonalnego rządu Dobrej Zmiany."

Autor chyba nie czyta tego co napisze, a jedynie pośpieszne wkleja tekst na bloga - przecież to zwykłe hejterskie plucie na kobiety sprzeciwiające się całkowitemu zakazowi aborcji - gdzie tu jakaś nienawiść do "tysiącletniej Polski"? Człowieku opamiętaj się!

"np. wskutek gwałtu ustawa może uwzględnić aborcję w drodze wyjątku"

No właśnie: o tym jest mowa w obecnej ustawie o aborcji w określonych ściśle przypadkach i chodzi o jej utrzymanie, podczas gdy PiS zamierza te ustawę uchylić wprowadzając całkowity zakaz aborcji. Autor stosuje więc tutaj kompletne pomieszanie z poplątaniem.

" Pohybel podał też króciutką listę ( raptem pięciu!) byłych czlonków PZPR-u, którzy dziś działają w PiS-ie...Ano cóż, przejrzeli i dobrze to o nich świadczy – taki pochlebny wyjątek od reguły. Nie zajmują jednak najważniejszych stanowisk, natomiast tamci zatwardziali PZPR-owcy"

Kłamstwo i manipulacja moim tekstem, Napisałem o b.członkach PZPR w szeregach PiS: " Dla przypomnienia więc polecam poniższą bardzo skróconą i niepełną listę nazwisk czołowych polityków PiS". I oczywiście chodzi i o czołowych,prominentnych polityków tej partii, ale jak widać p.Baterowicz nazwisk ich nie kojarzy, albo tylko tak udaje. I ciekawe, że oni waśnie przejrzeli na oczy i dobrze to o nich świadczy, a o b. członkach PZPR będących w obecnych partiach opozycyjnych już nie. Przecież to śmieszne!

"Pohybel wymienił też pięć osób, których ojcowie ( w jednym wypadku był to dziadek ) byli umoczeni w PZPR...To już gruba przesada, bo dzieci nie mogą odpowiadać za czyny rodzicieli."

Właśnie cały czas chodzi o te wymyślone przez PiS "resortowe dzieci" - dlaczego miałyby odpowiadać za czyny rodzicieli? Tylko dlatego,że nie są w PiS???

"Są i tacy hejterzy, co to nie odróżniają poezji od satyry.."

Panie Baterowicz! Kto, jak kto, ale właśnie Pan jako literat powinien chyba wiedzieć,że każdy utwór satyryczny, najmniejsza nawet fraszka musi mieć jakiś walor literacki- nieprawdaż..?