10 NAJWAŻNIEJSZYCH KOMENTARZY PO SZCZYCIE NATO

10.  TOW. RZĘPOLINSKI, POWIEDZIAŁ, ŻE JEST BARDZO ZADOWOLONY Z FAKTU IŻ TYLU SWIATOWYCH PRZYWÓDCÓW  PRZYLECIAŁO W JEGO OBRONIE DO WARSZAWY Z  OBIERAKIEM BANANĄ NA CZELE I PRZEZ CAŁE DWA DNI SZCZYTU OPIERDZIELALI PREZYDENTA DUDĘ ZA TK.

9.   WEDŁUG RUBIKONIA TAK ZWANE nato MA ZA MAŁO  KASY I CZOŁGÓW  ABY USUNĄĆ CHOCIAZ JEDNEGO Z 6 KRÓLI W TAKIM NP. KAMERUNIE A CO DOPIERO W PERSJI. NASTĘPNIE POPROSIŁ naród O LAJKI  NA www.duPetru.jesz

8.   NIE BĘDZIE MNIE JAKIES TAM nato POUCZAĆ KTO JEST MOIM ADRESARZEM - JA W SZKOLE BYŁAM PRYMASEM I TAKIMI  INWOKACJAMI NIKT MI NIE ZAIMPREGNUJE! W ZWIĄZKU Z TYM PODJĘŁAM DIECEZJĘ, ŻE NIE ZAMIERZAM NAWET Z NIMI POLIMERYZOWAĆ  - JAK TO SIĘ KIEDYS MÓWIŁO NA FRAJDACH MONTE KAROLO: SKODA CZASU I ATLASU - POWIEDZIAŁA NA KONFERENCJI PRASOWEJ ZEZOWATA MYSZKA.

7.    AWCG (Alimenciarz W Czerwonych Gaciach) ZAPOWIEDZIAŁ UDZIAŁ 15 000 OSÓB W SWOJEJ KOnDoNIARSKIEJ DEMONSTRACJI. NIESTETY Z POWODU PRZENIKLIWEGO MROZU PRZYSZŁO ICH TROCHĘ MNIEJ  (69, WLICZAJĄC AWCG, GEN SZECHTERA, OCHRONĘ I GAPIÓW)  TAK ŻE NAWET Gazetka bez Napletka MUSIAŁA NIECHĘTNIE PRZYZNAĆ: "PODŻEGACZE WOJENNI USŁYSZELI GROMKIE "NIE" Z  p r a w i e  200 TYSIĘCY GARDEŁ PATRIOTYCZNYCH DEMONSTRANTÓW"

6.   CAR GAZPUTIN OSWIADCZYŁ NA KREMLU, ŻE TZW. szczyt nato BYŁ NICZYM INNYM JAK WIELKĄ AGRESYWNĄ I BRUTALNĄ PROWOKACJĄ PRZECIWKO ROSJI I W ZWIĄZKU Z TYM OTRZYMAŁ POUFNĄ WIADOMOSĆ, ŻE NAJBARDZIEJ WKURZENI TYM SĄ SEPERATYSCI W DONBASIE, KTORZY POSTANOWILI W ODWECIE  WYSTRZELIĆ JUTRO NA UKRAINCÓW 350 RAKIET. PODKRESLIŁ, ŻE CHOCIAŻ NA DECYZJĘ SEPERATYSTÓW NIESTETY NIE MA  ŻADNEGO WPŁYWU, TO ABY ZADEMONSTROWAĆ DOBRĄ WOLĘ I TO, ŻE JEST NAJBARDZIEJ MIŁUJĄCYM POKÓJ WŁADCĄ NA CAŁYM SWIECIE, WYSTRZELI ICH TYLKO 340.

5.    NIEMCY POPIERAJĄ PLANY nato PRAWIE W 14%, OSWIADCZYŁA W BERLINIE GARBATA ENERDÓWA ADOLFINA. TO WYNIKA STĄD, ŻE MY NIEMCY WZBOGACILISMY SIĘ JAKO IV RZESZA NARAZIE TYLKO FINANSOWO, NATOMIAST ZAINICJOWANY PRZEZE MNIE PROCES WZBOGACANIA KULTURALNEGO NIESTETY UTKNĄŁ NA MARTWYM PUNKCIE - GŁÓWNIE Z POWODU KRNĄBRNOSCI GENERALNEJ GUBERNI I INNYCH  LANDÓW, KTÓRE HISTORYCZNIE ZAWSZE PRZECIEŻ NALEŻAŁY DO REICHU. WOŁODIA W CZASIE NASZEJ TRADYCYNEJ PORANNEJ ODPRAWY POWIEDZIAŁ, ŻE JAK PODESLE MI NASTĘPNY MILION MUZUŁÓW I DOKOŃCZYMY DRUGĄ RURĘ W BAŁTYKU, TO ON JEST PEWNY, ŻE POPARCIE WRÓCI DO PORZĄDNEGO POZIOMU OK. 1.4%.

4.      GENERAŁ SZECHTER (ps. michnik)  POSKARŻYŁ SIĘ DZIENNIKARZOM, ŻE MIAŁ POWAŻNE KŁOPOTY Z SZYBKIM I PRAWIDŁOWYM PRZETŁUMACZENIEM WYPOWIEDZI OBIERAKA BANANY, PONIEWAŻ NIKT W REDAKCJI gazetki bez napletka NIE POSIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO.  W OSTATNIEJ DOSŁOWNIE CHWILI UDAŁO MU SIĘ UPROSIĆ LICENCJONOWANEGO TŁUMACZA Z AMBASADY ROSYJSKIEJ  W. KACAPOWICZA, KTÓRY (NA CAŁE SZCZĘSCIE) MIAŁ TO TŁUMACZENIE JUŻ GOTOWE OD TYGODNIA.

3.      OSTATNI KRÓL JEWROPY, RYŻY I, Z OKAZJI POBYTU NA szczycie  nato, ZŁOŻYŁ SZCZERE KONDOLENCJE DLA TZW. narodu polskiego Z OKAZJI POWSZECHNIE  SPODZIEWANEJ KLĘSKI W WOJNIE Z ROSJĄ, KTÓRA JEGO ZDANIEM TERAZ TO JUŻ NAPEWNO WYBUCHNIE NAJDALEJ ZA DWA TYGODNIE. JEDNOCZESNIE ZAPEWNIŁ TZW. naród polski, ŻE BARDZO SIĘ O NIEGO TROSZCZY I NIE POZWOLI NA TO ABY  ZABÓR ROSYJSKI PRZEKROCZYŁ LINIĘ WISŁY I ŻE SAM OSOBISCIE TEGO DOPILNUJE, JAK TYLKO WRÓCI NA ZIELONĄ WYSPĘ  ABY ZOSTAĆ WYBRANY PRZEZ NICH JAKO GENERALNY GUBERNATOR. WZRUSZONY TĄ GŁĘBOKĄ TROSKĄ TZW. naród polski, ZABRAŁ SIĘ NATYCHMIAST DO JESZCZE EFEKTYWNIEJSZEGO PRZYGOTOWYWANIA TACZEK Z GNOJEM. 

2.     NIE BENDE SIE PSZEJMOWAU, RZADNYM TAG ZWANYM szczytę nato - MAM TERAS NA GOŁOWIE WARZNIEJSZE ŻECZY, NAPSZYKŁAT MUJ KASZALOD MNIE OPIEPSZA, RZE NIC NIE POTRAFIŁEM ZAŁATFIDŻ POŻONDNIE WE WREMJA WYPROWACKI - SOKOWIRUFKA SIE POPSÓŁA, SZTUDŻCE SOM NIEKOMPLETNE  I NAWED
ZASRANOM GENSIARKE TSZEBA BYŁO ODDADŻ. ALE JESLI JUSZ MUWIMY O TYM szczycie, TO JA JEJ nato: NU KANIECZNO, ALE SMATRI JAK TEN NARUT BENDZIE JESZCZO ZA MNO PŁAKADŻ.. 

1.      Wyją czerwone parchy chrapliwie
         ryjami oderwanymi nagle od koryta;  
         a NARÓD, wciąż jeszcze cierpliwie:
         Niech żyje Polska Rzeczpospolita!