Gwiazdy wym. sprawiedliwości, sędzia Milewski i prok. Habało

 
Sędzia Milewski i prokurator Habało to gwiazdki wym. sprawiedliwości przy gwieździe  pierwszej wielkości sędzią  Rzeplińskim.  Ta gwiazda  rości sobie prawo do bycia sędzią wszystkich Polaków. Boże uchowaj mnie a przypuszczam, że wielu Polaków przed takim sędzią.

Jaki jest wymiar sprawiedliwości każdy widzi,  sędzia Milewski  ustala telefonicznie termin rozpraw, po „ wpadce”  ta sama KRS ( Krajowa Rada Sądownictwa), która obecnie broni TK, jak ranna lwica broniła sędziego Milewskiego.

Kolejnym rodzynkiem w tej wynaturzonej korporacji jest była Prokurator Prokuratury Apelacyjnej w Rzeszowie , była gdyż została wydalona z zawodu za takie „ drobiazgi” jak:  korupcja, płatna protekcja i powoływanie się na wpływy.

Takie zarzuty raczej pasują szemranym biznesmenom a nie Prokurator Apelacyjnej. Trzymam kciuki za ministra Ziobro, który próbuje uporządkować tę stajnie Augiasza.
 
 
http://wpolityce.pl/polityka/2...
http://wpolityce.pl/kryminal/2...
 
 

 

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

23-06-2016 [11:21] - xena2012 | Link:

tylko te trzy gwiazdy widzi Pan na nieboskłonie wymiaru sprawiedliwości? A gdzie należny szacunek i pamięc dla takich jak Tuleja,Matlakowa,Łączewski?

Obrazek użytkownika Andy51

23-06-2016 [12:53] - Andy51 | Link:

Jasne , że tych gwiazd jest więcej, wymienione przeze mnie osoby to tylko reprezentacja :-)

Obrazek użytkownika Czesław2

23-06-2016 [12:37] - Czesław2 | Link:

Wziąwszy pod uwagę, że ta stajnia tworzyła się przez 50 lat, działanie osoba po osobie może też tyle trwać. A inne stajnie?

Obrazek użytkownika Andy51

23-06-2016 [13:57] - Andy51 | Link:

Step by step.

Obrazek użytkownika wandaherbert

23-06-2016 [21:06] - wandaherbert | Link:

ta ostatnia "gwiazda" z podkarpacia ,po pierwszym przesluchaniu w Katowicach, zachorowala i znalazla się w szpitalu ,a potem wzorem Jaruzelskiego, zdrowie jej nie pozwoli by mogła byc sadzona.Ch oc moze byc problem w znalezieniu odpowiednich lekarzy

Obrazek użytkownika Andy51

24-06-2016 [08:26] - Andy51 | Link:

Oj biedacy zapadają na zdrowiu jak mają odpowiadać za swoje czyny, warto przyjrzeć się tym lekarzom, którzy tak rozdają zwolnienia podejrzanym.