| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Się dzieje!!! Znaleziono ciało wysokiego rangą oficera SKW!

A to Wrocław, a to Gdańsk, a to w Warszawie jacyś anarchiści (wszędzie gdzie w miastach rządzi PO) dzieją się niezłe jaja zawsze na styku policyjnym i wywołania kryzysu, zamieszek itp, itd...

Ciekawe kiedy kapną się nasi, że to wciąż są montaże prowokacji przed szczytem NATO byle zdestabilizować Polskę "abyśmy zaczęli wyskakiwać przez okna".

W środę wieczorem - jak podało to radio RMF na swym portalu RMF24.pl, a za nimi PAP - "w Mińsku Mazowieckim znaleziono ciało wysokiego rangą oficera Służby kontrwywiadu Wojskowego. Zmarły był prawdopodobnie podpułkownikiem SKW. Na razie nie znane są okoliczności śmierci i znalezienia ciała".

Ba!

Jak to dobrze, że jutro święto - więc do poniedziałku pewnie nie zdążą przeprowadzić badań...

No to się dzieje kolejna impreza, którą najprawdopodobniej zaczęła ukryta w policji partia wewnętrzna by zdestabilizować Polskę.

Czy nasi czują co się święci i opanują sytuację???

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika mmisiek

Nie wydaje mi się aby występy tzw. "anarchistów" miały związek wyłącznie ze szczytem NATO chociaż tak to się zwykle uspokajająco tłumaczy.
Tu widać raczej kontynuację eskalacji napięcia w Polsce (realizacja Hamasu Żakowskiego i otwarcie nowych frontów Komorowskiego) - po demonstracjach, wezwaniach do "nieposłuszeństwa", rokoszu grup sędziowskich i niektórych samorządów przychodzi czas na wciągnięcie kolejnych środowisk i klasyczne bomby.
Od dawna twierdzę, że ugodowa polityka PiSu to kompletne nieporozumienie - będzie tylko gorzej, a w miarę upływu czasu opanowanie tego wszystkiego będzie coraz trudniejsze.
Takie rewolty trzeba dusić w samym zarodku, a nie bezczynnie czekać pozwalając im krzepnąć i się rozprzestrzeniać. W pewnym momencie zostanie przekroczony punkt krytyczny i będzie pozamiatane.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.