Się dzieje!!! Znaleziono ciało wysokiego rangą oficera SKW!

A to Wrocław, a to Gdańsk, a to w Warszawie jacyś anarchiści (wszędzie gdzie w miastach rządzi PO) dzieją się niezłe jaja zawsze na styku policyjnym i wywołania kryzysu, zamieszek itp, itd...

Ciekawe kiedy kapną się nasi, że to wciąż są montaże prowokacji przed szczytem NATO byle zdestabilizować Polskę "abyśmy zaczęli wyskakiwać przez okna".

W środę wieczorem - jak podało to radio RMF na swym portalu RMF24.pl, a za nimi PAP - "w Mińsku Mazowieckim znaleziono ciało wysokiego rangą oficera Służby kontrwywiadu Wojskowego. Zmarły był prawdopodobnie podpułkownikiem SKW. Na razie nie znane są okoliczności śmierci i znalezienia ciała".

Ba!

Jak to dobrze, że jutro święto - więc do poniedziałku pewnie nie zdążą przeprowadzić badań...

No to się dzieje kolejna impreza, którą najprawdopodobniej zaczęła ukryta w policji partia wewnętrzna by zdestabilizować Polskę.

Czy nasi czują co się święci i opanują sytuację???

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika mmisiek

26-05-2016 [18:06] - mmisiek | Link:

Nie wydaje mi się aby występy tzw. "anarchistów" miały związek wyłącznie ze szczytem NATO chociaż tak to się zwykle uspokajająco tłumaczy.
Tu widać raczej kontynuację eskalacji napięcia w Polsce (realizacja Hamasu Żakowskiego i otwarcie nowych frontów Komorowskiego) - po demonstracjach, wezwaniach do "nieposłuszeństwa", rokoszu grup sędziowskich i niektórych samorządów przychodzi czas na wciągnięcie kolejnych środowisk i klasyczne bomby.
Od dawna twierdzę, że ugodowa polityka PiSu to kompletne nieporozumienie - będzie tylko gorzej, a w miarę upływu czasu opanowanie tego wszystkiego będzie coraz trudniejsze.
Takie rewolty trzeba dusić w samym zarodku, a nie bezczynnie czekać pozwalając im krzepnąć i się rozprzestrzeniać. W pewnym momencie zostanie przekroczony punkt krytyczny i będzie pozamiatane.