| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

"Nasz" rząd dał 2 000 000 zł Gazecie Wyborczej DOBRA ZMIANA!

Jak podała wczoraj TV Republika, tyle już poszło na rządowe reklamy w GW - tego widać nie da się ukryć!

http://telewizjarepublika.pl/quotgazeta-wyborczaquot-wciaz-najwiekszym-beneficjentem-rzadowych-reklam,33237.html

Zatkało... mnie!

Czekamy na wykaz, które ministerstwo wydało i ile konkretnie
i warto porównać ile w pierwszym kwartale 2015 wydali poprzednicy a ile "nasi" - obiecanki cacanki a głupiemu "radość"

Wychodzi na to, że chyba podwójnie "nasi" więcej dali do wiwatu niż tamci?

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika krystal

Skoro nawet z audytu widać, że PO-PSL mieli wszystko: służby, media, sądy i pieniądze, to wygrana PiS i Andrzeja Dudy jakim sposobem? Już ma Pan odpowiedź...

Obrazek użytkownika Grzegorz Kniaziewicz

To z jednej strony cud (nawet jeśli właśnie doszło wtedy w 2015 roku do walk wewnętrznych w samych służbach), a z drugiej strony niesamowity sukces oddolnie i jak pożar rozprzestrzaniającego się w 2015 roku Ruchu Kontroli Wyborów, który przekształcił się w tymże samym roku w Stowarzyszenie RKW przed jesiennymi wyborami. Cudem nawet było i to, że nie sparaliżowała tego ruchu próba zablokowania jego rozwoju i rozwalenia "od wewnątrz".
Cud aby się udał musi właśnie mieć podstawę naturalną (łaska buduje na naturze).
Nie byłoby sukcesu wyborczego gdyby nie przypilnowanie wyborów - fałszerstwa były ale nie udało się ich zrealizować na bolszewicką skalę, choć wszystko było przygotowane na skalę bolszewicką.

Obrazek użytkownika Józef Darski

To po prostu business
Kopacz zapłaciła 1 mln w 1. kwartale 2015 roku bo nie była atakowana
Szydło zapłaciła w 1 . kwartale 2016 r. - 2 mln, za ataki Wybiórczej na Polskę. Wybiórcza musi więc tak się zachowywać, bo inaczej zbankrutuje. PiS lubi jak Wybiórcza pisze o hitleryzmie Kaczyńskiego. Za to płaci.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

Ciekawe czy to nie Kurski Kurskiego futruje ;-)

Obrazek użytkownika gal

Dla jednych "nasz", dla drugich nasz(!).

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.