7.05 W-wa - akcje zdrajców ale i kontrMARSZ STOP TARGOWICY!

Targowica będzie szaleć ale i MY możemy zrobić swoje! Trzeba się włączyć

http://wpolityce.pl/polityka/289459-kod-po-petru-psl-opozycja-zapowiada-powtorke-blekitnego-marszu-sprzed-10-lat-schetyna-nie-damy-wyprowadzic-polski-z-europy
http://wpolityce.pl/polityka/289466-gronkiewicz-waltz-zaprasza-timmermansa-do-warszawy-na-7-maja-wiceszef-ke-wezmie-udzial-w-marszu-przeciw-pis

Ale NO TO DZIAŁANIE JEST LEKARSTWO: http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=4477
do działań można się przyłączyć, tak jak to zrobiło Stowarzyszenie RKW: http://stowarzyszenierkw.org/2920-705-warszawa-bedzie-akcja-zdrajcow-na-nasz-marsz-stop-targowicy

07.05 Warszawa Zapraszamy na Marsz “Odwagi Polsko! Maryja Zwycięży!” Stop Targowicy!

Tego dnia będzie Pierwsza Sobota miesiąca a także rozpoczniemy pierwszy dzień naszej nowenny do św. Andrzeja Boboli Patrona Polski o ocalenie Ojczyzny oraz naszą wierność Bogu Krzyżowi, Ewangelii oraz wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.
Niestety tego dnia do stolicy Polski zwołane zostały te siły, które nie chcą się pogodzić z możliwością odzyskania przez nas wolności Dzieci Bożych i podmiotowości poprzez odrzucenie wrogich chrześcijaństwu wzorców i zasad.
Wobec jawnych ataków na naszą Ojczyznę, przyzywanie na wzór Targowicy obcej przemocy, obcych rządów i instytucji zagranicznych, musimy odważnie dać świadectwo przywiązania do naszego  patriotycznego Dziedzictwa Narodowego, w publicznej modlitwie różańcowej wzywać będziemy Maryję Królową Polski do obrony naszego Kraju, rozpoczniemy uroczyście pierwszy dzień nowenny do św. Andrzeja Boboli. Przybądźmy do Warszawy 07 maja! Szczegóły Marszu ODWAGI POLSKO! MARYJA ZWYCIĘŻY! już wkrótce.
link do rozsyłania: http://wp.me/p3vwgV-1ad
o potędze Różańca Świętego i Pierwszych Sobotach: https://youtu.be/f-qADnVoVI0
 
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika twardek

21-04-2016 [17:08] - twardek | Link:

Należało chyba pozyskać współdziałanie innych, licznych ruchów i środowisk patriotycznych, np. narodowców. W takiej jak planowana, edycji marsz moze zakończyć sie klapą w porównaniu z pochodem targowickim. Chyba, że o to chodzi?

Obrazek użytkownika danteix

30-04-2016 [10:05] - danteix | Link:

Jesteście na usługach watykańskich funkcjonariuszy i siejecie w Polsce nienawiść . Już niedługo będzie wasz koniec.