TARGOWICA ZNÓW POLICZYŁA GŁOSY...

Zacznijmy od symboliki, bo ona jest ważna niezwykle.
Otóż, MY mieliśmy wczoraj przeddzień rocznicy aktu Chrztu Polski. Lecz polskojęzyczni zdrajcy też mieli swój akt: przygotowaną przez naszych wrogów antypolską rezolucję.
I to jest właśnie dowód definitywny na to, o czym piszę od dawna. Nie ma żadnego sporu politycznego. Sytuacja jest absolutnie jasna; są patrioci skupieni wokół partii Jarosława Kaczyńskiego i są tamci - obcy, zdrajcy, sprzedawczykowie, konfidenci, słowem to całe antykultorowe, antycywilizacyjne, antychrześcijańskie i antypolskie barachło. My i OBCY; bez żadnego światłocienia.

A teraz symboliki ciąg dalszy. Dzisiejsze uroczystości rocznicy Chrztu Polski, a z drugiej strony dzisiejszy akt przystąpienia Pawki Kukiza do targowickiej zdrady . No, przecież ja tylko powtarzam za ludźmi Pawki; sami chwilę wcześniej krzyczeli –„Targowica, Targowica” - wobec tych, z którymi za chwilę spisek zawiązali.
Przystąpili więc do Targowicy - wynikanie oczywiste.

To znaczy, oni pewnie ten spisek zawiązali wcześniej, a potem to trzeba było tylko rzucić jakiś nibypatriotyczny ochłap tym wszystkim przygłupom, którzy wciąż się cieszą, jaki to ich Pawka antysystemowy jest.

Ja nawet sobie mogę wyobrazić, że ten ich Pawka to z najlepszych wzorców czerpie, więc mogę sobie wyobrazić zupełnie prosto, jak to on chce pokazać swą aktywność, udowodnić, jaki to jest przydatny, więc mówi do tych wszystkich zdrajców: „panowie, policzmy głosy.”

Tak, z całą pewnością można to sobie wyobrazić. I można też sobie wyobrazić, jaką rolę odegrałby ten ich Pawka, gdyby PIS w wyborach jednak większości nie zdobył. Ale i tu kalkulacje zawiodły.

Bo zawiodły i dziś, i to pomimo, że barachło głosy policzyło.

A dlaczego zawiodły te ich zaprzane kalkulacje? Ano zawiodły, bo jednak kilka osób zrozumiało, czego wymaga od nich Pawka, i tych kilku posłów wybrało jednak lojalność wobec swych wyborców.

A na szczególne wyróżnienie zasługuje Pani Poseł Małgorzata Zwiercan. I tu wcale nie jest potrzebne tłumaczenie, że Ją poprosił o głosowanie za niego Pan Poseł Morawiecki.
Bo, gdyby nawet głosowała w tej sytuacji na jego konto bez jego wiedzy, to i tak chyliłbym czoło za to działanie..

Jerzy Targalski mówi o tym, że wczorajsze głosowanie zdrajców w PE, to coś jeszcze gorszego niż Targowica. Ja się z tym zgadzam absolutnie. Ale jeśli się z tym zgadzam, to jednocześnie nie mogę być ślepy, że to, co wyczynia to barachło w Polsce, to jest, że tak powiem, scenariusz dokładnie kompatybilny z tym aktem wczorajszym. I z tym aktem wczorajszym jest dokładnie kompatybilny ten dzisiejszy spisek tego barachła w Sejmie.

A jeśli, to wszystko jest czymś gorszym niż Targowica, to Pani Małgorzata Zwiercan działała w stanie absolutnie wyższej konieczności. Zrozumiała spisek Pawki z Targowicą i postanowiła się tej zdradzie przeciwstawić
I dlatego naiwnie żenujące są jakieś głosy ze strony niektórych „naszych” o złamaniu prawa przez Panią Poseł.

Odważne działanie w stanie wyższej konieczności i w dobrej wierze zasługuje na uznanie. Gdyby to ode mnie zależało, to ja bym bez zbędnej zwłoki, Panią Poseł, także tych pozostałych, którzy nie przestraszyli się gróźb spiskującego barachła, zaprosił do klubu PiS.
To byłaby taka demonstracja, gdzie mamy to całe zdradzieckie spiskowe draństwo, które znów, jak kiedyś, gdzieś tam ukradkiem liczy głosy.

Bo skoro to całe barachło, to coś gorszego niż Targowica, więc mamy wojnę, w czasie której liczy się skuteczność, a nie jakieś durne skrupuły wobec spiskujących zdrajców na ościennych usługach, którzy wielokrotnie udowadniali, a dziś udowodnili raz jeszcze, że coś takiego, jak moralne skrupuły, w ich życiowym słowniku nie występuje.

http://niezalezna.pl/79030-wie...

http://niezalezna.pl/79035-kuk...

http://niezalezna.pl/79037-sej...

http://naszeblogi.pl/61464-jes...

P.S.
" Prawo jest ważną rzeczą, ale prawo to nie świętość. Nad prawem jest dobro narodu. Jeżeli prawo to dobro zaburza, to nie wolno nam uważać to za coś, czego nie możemy naruszyć, czego nie możemy zmienić" - Kornel Morawiecki, wypowiedź sprzed paru miesięcy.

I jeszcze dzisiejsza wypowiedź Pana Kornela Morawieckiego : " (...) zasadnicze racje są po stronie demokracji, PiS-u, który wygrał wybory i ma głos większości narodu za sobą."

Niech ujadają, że Pani Poseł Małgorzata Zwiercan złamała "prawo", bo... nie pozwoliła na targowickie oszustwo przeciwko Narodowi.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Dorota M

14-04-2016 [21:01] - Dorota M | Link:

Rozumiem i popieram zacietrzewienie na rzecz PIS, jednak to nie jest takie proste, bo serce mówi że pani M Zwiercan dobrze zrobiła, ale ten precedens w przyszłości odwróci sie przeciwko PIS, bo Targowica to wykorzysta przy każdym głosowaniu. Jeżeli oczywiście nie zostanie w jakiś sposób przez Marszałka ukarany. Pan Morawiecki musiał na chwilę wyjść. Powinien był zadzwonić do Marszałka, żeby wstrzymał głosowanie. Oczywiście co do Kukiza nie miałam żadnych złudzeń. Po takim draństwie PO&C w Brukseli, przyłączył się do nich bez skrupułów.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

14-04-2016 [21:45] - Andrzej W. | Link:

Zwiększanie liczby posłów to jednak zwiększanie przewagi. A Targowica, cokolwiek PIS zrobi, czy nie zrobi, będzie się zawsze starał to wykorzystać. Nie ma co brać pod uwagę, tylko zdobywać przewagę. Ja napisałem, co bym zrobił, ale oczywiście nie mam pojęcia, czy Pani Zwiercan i inni chcieliby do PIS przechodzić.
Pozdrawiam Panią.

Obrazek użytkownika Ewa G

14-04-2016 [21:29] - Ewa G | Link:

Szacunek dla Pani Małgosi!

Obrazek użytkownika Andrzej W.

14-04-2016 [21:47] - Andrzej W. | Link:

Przyłączam się.
I pozdrawiam Panią.

Obrazek użytkownika xena2012

14-04-2016 [22:05] - xena2012 | Link:

na sali sejmowej mieliśmy dzisiaj już wszystko:machanie łapami,histeryczne wrzaski,wykrzywione nienawiścią mordy opozycji.Zabrakło jedngo-dyskusji nad kandydaturą prof.Jędrzejewskiego.Starym zwyczajem atakowano Kaczyńskiego.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

15-04-2016 [08:28] - Andrzej W. | Link:

Ależ, po co im dyskusja nad kandydaturą, skoro zawsze chodzi o to samo ?
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Wielkopolski zdzichu

15-04-2016 [02:43] - Wielkopolski zdzichu | Link:

Gdzie i kiedy stawiasz Pan gilotynę by dać upust swej tęsknocie za widokiem krwi zdrajców i sprzedawczyków? W sumie to jest was "Polaków" trochę mało raptem 6000000 plus rodziny a i te nie do końca z chęcią przyłączą się do jakobińskich metod.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

15-04-2016 [08:45] - Andrzej W. | Link:

Panie Zdzisławie, radykalizm proponowanych przez Pana pomysłów czasami jest - powiedziałbym - zbyt drastyczny. Ale rozumiem, że wyziera spod niego troska o to, aby ci wszyscy zdrajcy i sprzedawczykowie, o których Pan pisze nie mieli już nigdy okazji do przehandlowania Polski. Dlatego popieram Pańską troskę, nie popieram metod.
Proszę pamiętać, że to tamci, obcy, nasi wrogowie, głosili i wprowadzali w czyn hasła takie, jak: "dorżniemy watahy; zastrzelimy i wypatroszymy Jarosława Kaczyńskiego."

Rozumiem, Panie Zdzisławie, że się Panu czasem nóż w kieszeni otwiera na tych zdrajców, ale jednak musimy się od tamtych różnić.
Nie przejmując ich hasła "dorżniemy watahy" powinniśmy jednakowoż tak działać, aby ich hasło -"władzy raz zdobytej..." znalazło realizację po naszej stronie. Oczywiście dla suwerenności Polski i wolności Polaków. I tak rozumiem Pańską gorliwość.
Tak więc, Panie Zdzisławie, nie oglądajmy się na zdrajców, róbmy swoje. Zwyciężymy !
Pozdrawiam Pana serdecznie.

Obrazek użytkownika ruisdael

15-04-2016 [08:28] - ruisdael | Link:

Bardzo podziwiam Pana blog. Dodam, że jedynie na TV Trwam dowiedziałem się, że cała sprawa wynikła z powodu braku obecności 10 posłów PiSu. Nie wiem dlaczego, w takim razie, wprowadzono punkt o głosowaniu na sędziego TK licząc na "łaskę" posłów Kukiza? Coś mi tu nie gra. Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

15-04-2016 [09:04] - Andrzej W. | Link:

Może nie przewidzieli ruchu tamtych z niegłosowaniem? W każdym razie, nie świadczy to dobrze o roztropności. Nie chciałbym się doszukiwać czegoś więcej.
Ale to jeszcze jeden dowód, że nawet mając większość nie można lekceważyć sposobności do pozyskiwania "szabel" kolejnych; oczywiście nie jak leci.
Pozdrawiam Pana serdecznie.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

15-04-2016 [10:14] - NASZ_HENRY | Link:

Totalna wojna trwa jak mawia Schetyna.
W UE, w polskim parlamencie i
https://www.youtube.com/watch?...
w czasie obchodów 1050. False flag POwiewa ;-)

Obrazek użytkownika Andrzej W.

15-04-2016 [11:42] - Andrzej W. | Link:

Dzięki za link.
Pozdrawiam :)

Obrazek użytkownika JacBiel

15-04-2016 [11:13] - JacBiel | Link:

Panie Andrzeju
w stanie wyższej konieczności, to się owszem łamie prawo, ale potem, poddaje się weryfikacji, czy słusznie się zrobiło, czyli minimum, deklaruje się, że jest się gotowym do złożenia mandatu - honorowo - to również konsekwencja wyższej konieczności.

A bardziej powaznie, bo wiadomo, że nie ma nic lepiej przylepionego, niż poselskie tyłki do ław w sejmie, to we wczorajszej sytuacji, gdy była narada z panem Kukizem, gdy ten dawał instrukcje głosowania, należało wstać i powiedzieć: wal się Kukiz na ryj.

i by wystarczyło. Tak się załatwie stany wyższej konieczności, a nie fałszując głosowania.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

15-04-2016 [11:41] - Andrzej W. | Link:

Panie @JacBielu, skoro już przy żartach jesteśmy, to zażartujmy, że to na pewno pan Kukiz w tej sytuacji zadeklaruje, że wobec oszukania swoich wyborców jest gotowy do złożenia mandatu - honorowo.

A bardziej poważnie, wolę żeby ktoś zrozumiał stan wyższej konieczności raczej później niż nie zrozumiał wcale. Czyli, aby choć z zaskoczenia zniweczył spisek niż brał w nim udział udając, że głosuje, nie głosując; udając, że jest przeciwko Targowicy, ściskając jej dłoń.

Pozdrawiam Pana.