| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Ks. St. Małkowski zaprasza na 360. rocznicę Ślubów Lwowskich

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/?p=4418

01.04 godz. 21.00 Warszawa
Rocznica Ślubów Lwowskich Króla Jana Kazimierza – Msza Święta za Ojczyznę w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej na ul. Świętojańskiej.

360. rocznica Intronizacji Matki Boskiej na Królową Polski!

Zapraszamy w dniu 01.04 w piątek na godz. 21.00 do Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej w Warszawie na Mszę Świętą w 360. rocznicę Ślubów Lwowskich Króla Jana Kazimierza. Kazanie wygłosi Ks. Stanisław Małkowski.

Poprzez te śluby cała Rzeczypospolita oddana została Najświętszej Maryi Pannie we władanie, a Matka Najświętsza została intronizowana na Królową Polski.

Tekst ślubów ułożył św. Andrzej Bobola TJ.
O intronizację zabiegał o. Juliusz Mancinnelli jezuita włoski, któremu w objawieniach wcześniej Bogurodzica powiedziała: Ja to królestwo bardzo umiłowałam i wielkie rzeczy dla niego zamierzam, ponieważ osobliwą miłością do Mnie płoną jego synowie.

http://www.dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=183&Itemid=46

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.