Wojnę czas zacząć !!!

Tylko Polska z pomocą państw Grupy Wyszehradzkiej jest w stanie odwrócić bieg wydarzeń w Europie. Trzeba przyspieszyć powstanie programu Poland24 i dostarczyć europejczykom wiarygodnych informacji o skutkach multi-kulti dla Europy, co przyspieszy upadek rządów lewaków w Europie, którzy ją promują z opłakanymi skutkami. Ta wojna nas nie ominie, trzeba się zdecydowanie przeciwstawić islamowi i to nie na bliskim wschodzie, ale w Europie. Lepiej teraz wydać wojnę propagandową europejskim lewakom niż później walczyć samotnie z islamskimi terrorystami. Trzeba przebudzić społeczeństwo europy zachodniej z letargu i zmusić je do zdecydowanego działania przeciw swoim lewackim rządom. Albo oni to znaczy ludzie z Europy Zachodniej zaczną z nimi walczyć, albo my będziemy musieli przelewać swoją krew w walce z państwem islamskim, które się zagnieździ tuż za naszą granicą.

Wyrywanie antypolskich chwastów;
http://naszeblogi.pl/54142-mat...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Adam66

23-03-2016 [17:29] - Adam66 | Link:

Rezultaty multi-kulti...

http://demotywatory.pl/4632937...

Obrazek użytkownika Gniewko

24-03-2016 [10:48] - Gniewko | Link:

Oglądałem parę takich przemarszów, na jednej widziałem nawet oprócz brytyjskich także polską flagę. W Europie powinni zacząć z tym walczyć i nie pozwolić tworzenia takich miejsc gdzie obowiązuje szariat czy inna forma nieprzestrzegania prawa europejskiego. Jak im się nie podoba to wypad z Europy.

Obrazek użytkownika mmisiek

23-03-2016 [23:22] - mmisiek | Link:

Czy ja wiem... może lepszy jawny wróg niż fałszywy przyjaciel.
Dużo zależy jak to "islamskie państwo" miałoby wyglądać i jaki potencjał sobą reprezentować.

Obrazek użytkownika Gniewko

24-03-2016 [10:43] - Gniewko | Link:

Pogięło cię człowieku. Idź się, lecz.

Obrazek użytkownika mmisiek

24-03-2016 [12:02] - mmisiek | Link:

Jesteś pewny, że przemyślałeś swoją odpowiedź?
Chyba nie bardzo, to Ci wytłumaczę "człowieku".
Lewicowa ideologia w obecnym wydaniu to jest docelowo śmierć Polski i polskiego narodu, silne hegemonistyczne Niemcy to demontaż Polski czyli to samo. A z islamską dziczą za miedzą można sobie poradzić, Izrael sobie radzi doskonale.

Obrazek użytkownika Gniewko

24-03-2016 [20:36] - Gniewko | Link:

Jakbyś dokładnie przeczytał mój wpis, to byś zobaczył, że ja nie proponuję Polakom i Polsce walczyć z muzułmanami tylko proponuję walkę propagandową z lewakami w Europie Zachodniej, czyli zachęcenie mieszkających tam ludzi do obalenia swoich lewicowych rządów, które nasłały na nich muzułmanów. Co do Niemiec to one słabną i zaczynają być izolowane w Europie. Tak że trzeba czytać ze zrozumieniem.

Obrazek użytkownika mmisiek

24-03-2016 [21:34] - mmisiek | Link:

Dylemat z grubsza przypomina ten z początków ubiegłego wieku, popierać białych czy czerwonych, tyle że przeniesiony nie tylko o sto lat do przodu ale i ze wschodu na zachód.
Sęk w tym, że zdecydowane zwycięstwo każdej ze stron dla nas oznacza to samo, nieco inna jest tylko droga dojścia.

Obrazek użytkownika Gniewko

25-03-2016 [08:26] - Gniewko | Link:

Ty albo udajesz, że nie rozumiesz, albo jesteś tą jedną ze stron, czyli islamista. Więcej nie komentuj pod moim wpisem.