Tu jest Polska !

Premier Beata Szydło: Nie przestraszą mnie krzyk beneficjentów „grubej kreski”, kolejne komisje, inspekcje i działania UE. W interesie Polski jest zmiana i ona się dokona. To obiecałam wyborcom.

Nie przestraszą mnie hordy Chana,
Nie ulegnę psom Makrelki,
Tu jest Polska, Dobra Zmiana !
Naród dumny, duchem wielki !

Wielki jest rachunek krzywd,
Dobrze o tym wiemy,
Co nam obca moc wydarła ...
Szablą dzisiaj odbierzemy !

Autor: "Drago" 2016

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika jdj

07-03-2016 [13:16] - jdj | Link:

Jeszcze to zdanie może dodać, żeby Pani Premier miała przeświadczenie o poparciu Polaków. Ufamy Pani i życzymy pomyślności w naprawie Rzeczypospolitej! Pani nieugięta postawa jest naszą nadzieją! Szczęść Boże!