​TW Bolku nie możesz zawieść KOD-u

 
Czy noszenie przez dzieci na manifestacji KOD plakatów jestem TW Bolek, czy robienie z Bolka ikony , zaprzaństwa , donosicielstwa, zdrady kolegów może pójść na marne ?
Otóż w którejś tam wersji bajkopisarza Bolka pojawiły się na jego krystalicznie czystej walki z komuną pęknięcia.

W swoich wypocinach na mikroblogu  niemal wchodzi w buty Piłsudskiego i bredzi coś, że po przegranym strajku w 1970 r, przygotował kadrówkę bo już wówczas wiedział , że będą strajki w 1980 r. i dalej, mówi to nie ja współpracowałem z SB tylko SB współpracowała ze mną.

Kolejne plusy dodatnie i plusy ujemne. Widać , że Bolek współpracował z SB a nawet nie współpracował.

Ten biedny zagubiony bufon się zagubił, może w końcu powie że donosił a nawet nie donosił, co wówczas zrobi biedny KOD ?
 
 
http://wpolityce.pl/polityka/2...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

03-03-2016 [14:45] - NASZ_HENRY | Link:

W zamian za donoszenie przez SB numerów totolotka Bolek donosił na kolegów SB.
Tak SB współpracowała z Wałęsą ;-)

Obrazek użytkownika Andy51

03-03-2016 [17:51] - Andy51 | Link:

W rzeczy samej.

Obrazek użytkownika gorylisko

03-03-2016 [16:24] - gorylisko | Link:

panie kolego... co zrobi kod ? to proste jak plusy dodatnie... będzie za a nawet przeciw... ;-)

Obrazek użytkownika Andy51

03-03-2016 [17:51] - Andy51 | Link:

Też tak mi się wydaje.

Obrazek użytkownika Zuzelski 2013

04-03-2016 [10:30] - Zuzelski 2013 | Link:

Jeszcze napisał ,że jest prorokiem . Blog zniknął może i dobrze bo , co wpis to kabaret .

Obrazek użytkownika Lektor

04-03-2016 [10:44] - Lektor | Link:

Tak Bolku, stań w obronie obrony, bo oni również otwarcie mówią, że nie donosiłeś, nie kapowałeś i sam, jedyny sam obaliłeś komunę. Panie Bolku, wiemy, że przygłup który stoi na czele KOD-u ma problemy z płaceniem alementów na własne dzieci, a mimo to wraz z całą kodziarnią i oszołomami z PO i Now. jest przeciw programowi 500+ , potrzebuje pomocy. No nie, nie o pomoc psychiatryczną chodzi, ale o pomoc finansową. Czy mógłby pan, panie Bolek podpowiedzieć mu jak należy grać w toto-lotka aby kasować wyłącznie wygrane ?!! I pamiętaj pan panie Bolek, że nie możesz zawieść KOD-u, tym bardziej teraz, kiedy najlepszy pracownik ZUS mianowicie pani Anna Komorowska została zwolniona z pracy. Panie Bolek, zwolnienie najlepszego pracownika z firmy to łamanie demokracji. A więc broń pan demokracji, jeśli oczywiście wiesz pan co słowo demokracja znaczy !