| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

​TW Bolku nie możesz zawieść KOD-u

 
Czy noszenie przez dzieci na manifestacji KOD plakatów jestem TW Bolek, czy robienie z Bolka ikony , zaprzaństwa , donosicielstwa, zdrady kolegów może pójść na marne ?
Otóż w którejś tam wersji bajkopisarza Bolka pojawiły się na jego krystalicznie czystej walki z komuną pęknięcia.

W swoich wypocinach na mikroblogu  niemal wchodzi w buty Piłsudskiego i bredzi coś, że po przegranym strajku w 1970 r, przygotował kadrówkę bo już wówczas wiedział , że będą strajki w 1980 r. i dalej, mówi to nie ja współpracowałem z SB tylko SB współpracowała ze mną.

Kolejne plusy dodatnie i plusy ujemne. Widać , że Bolek współpracował z SB a nawet nie współpracował.

Ten biedny zagubiony bufon się zagubił, może w końcu powie że donosił a nawet nie donosił, co wówczas zrobi biedny KOD ?
 
 
http://wpolityce.pl/polityka/283678-kolejne-zaskakujace-slowa-walesy-to-...
 

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Lektor

Tak Bolku, stań w obronie obrony, bo oni również otwarcie mówią, że nie donosiłeś, nie kapowałeś i sam, jedyny sam obaliłeś komunę. Panie Bolku, wiemy, że przygłup który stoi na czele KOD-u ma problemy z płaceniem alementów na własne dzieci, a mimo to wraz z całą kodziarnią i oszołomami z PO i Now. jest przeciw programowi 500+ , potrzebuje pomocy. No nie, nie o pomoc psychiatryczną chodzi, ale o pomoc finansową. Czy mógłby pan, panie Bolek podpowiedzieć mu jak należy grać w toto-lotka aby kasować wyłącznie wygrane ?!! I pamiętaj pan panie Bolek, że nie możesz zawieść KOD-u, tym bardziej teraz, kiedy najlepszy pracownik ZUS mianowicie pani Anna Komorowska została zwolniona z pracy. Panie Bolek, zwolnienie najlepszego pracownika z firmy to łamanie demokracji. A więc broń pan demokracji, jeśli oczywiście wiesz pan co słowo demokracja znaczy !

Obrazek użytkownika Zuzelski 2013

Jeszcze napisał ,że jest prorokiem . Blog zniknął może i dobrze bo , co wpis to kabaret .

Obrazek użytkownika gorylisko

panie kolego... co zrobi kod ? to proste jak plusy dodatnie... będzie za a nawet przeciw... ;-)

Obrazek użytkownika Andy51

Też tak mi się wydaje.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

W zamian za donoszenie przez SB numerów totolotka Bolek donosił na kolegów SB.
Tak SB współpracowała z Wałęsą ;-)

Obrazek użytkownika Andy51

W rzeczy samej.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.