Obrzydliwością jest mówienie prawdy czy donoszenie za kasę ?

Po ujawnieniu przez żonę gen. Kiszczaka oryginalnej  teczki agenta TW Bolek czyli Lecha Wałęsy , rozpoczęła się dyskusja, w której wpisami z „ kosmosu” na swoim mikroblogu uczestniczył Lech Wałęsa.

Wersji  dotyczących współpracy  Bolka z SB było  już kilkadziesiąt co jedna to lepsza. Autorem tych wpisów jest sam TW Bolek określając całą tę dyskusję obrzydliwą. A ja się pytam czy dochodzenie prawdy jest obrzydlistwem ? a donoszenie na kolegów z pracy za pieniądze niczym jakiś szmalcownik w czasie wojny do Niemców na Żydów obrzydlistwem nie jest?

Jeszcze żyją osoby, na   które donosił Bolek, może jego obrońcy porozmawiają z nimi. O agenturalności Bolka mówiła śp. Anna Walentynowicz,  mówią Andrzej Gwiazda czy Krzysztof Wyszkowski.

Cała III RP była zaangażowana w obronę kłamstwa z Donaldem Tuskiem i Bronisławem Komorowskim na czele , który wysłał swoją minister do kontroli na UJ za obrazoburczą pracę magisterską wg władz „ Lech Wałęsa idea i historia”.

W nagonkę na historyków Cenckiewicza i Gontarczyka za ich książkę o Wałęsie była zaangażowana ABW i prokuratura. Czyli machina III RP.

Wydaje mi się , że Wałęsa jest „ czysty” skoro bronią go takie „tuzy” dziennikarstwa , jak Lisowie, Olejnik , Młynarska, czy takie postacie jak Nergal, Owsiak czy Hołdys. Jeżeli do tego dodamy środowisko Czerskiej i byłych pezetpeerowców takich jak np. Ciosek, to mamy po jego stronie takie „wybitne” jednostki , że ci co piszą prawdę o agenturalnej przeszłości Bolka muszą przegrać.
To , że w podróż do Wenezueli i Maiami wybrał się z nim kapciowy a może i prowadzący Wachowski i żona gen Dukaczewskiego nie ma żadnego znaczenia.

Jeżeli dzisiaj o 12:00 okaże się , że dokumenty o agenturalnej przeszłości Bolka są oryginalne, może się to stać czego najbardziej się boi Wałęsa/ Bolek, może się tak stać , że wielu ludzi i wiele instytucji zastanowi się, żeby płacić za granicą byłemu agentowi za jego wykłady.
      
http://rozrywka.dziennik.pl/pl...
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

22-02-2016 [14:41] - StachMaWielkieOczy | Link:

Wybielanie Wałęsy ... inaczej

Kiszczak wybielił Wałęsę na swój sposób...
od dziś "noblista" będzie chodził po świecie jak wytarzany w smole i pierzu...

W pewnym sensie ma coś z "Człowieka z Żelaza"
... nie zdradził czerwonych do samego końca !

" [...] zdradziliście mnie nie ja Was .LW."

Obrazek użytkownika Lektor

22-02-2016 [17:48] - Lektor | Link:

Zgadzam się. Jak człowiek z żelaza broni swojej tezy, że nie donosił i nie brał za to pieniędzy. Tak, to prawdziwy człowiek z żelaza ! Apropo, pamiętam słynny zwrot z PRL-u: "Wszyscy wiedzą kto, a nie wiadomo kto". Teraz ten przygłup mówi, że myśmy go zdradzili. Moim zdaniem powinien porozmawiać z Kiszczakową, intelektualnie oboje są na tym samym poziomie !

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

22-02-2016 [18:18] - StachMaWielkieOczy | Link:

"Teraz ten przygłup mówi, że myśmy go zdradzili"

Nie MY !! ... to było do oficerów prowadzących ....

Obrazek użytkownika Lektor

22-02-2016 [19:04] - Lektor | Link:

Oficerowie SB nie zdradzili Bolka. Sam Kiszczak napisał w jego "testamencie" , że ewentualnie teczki odtajnić dopiero 5 lat po śmierci Bolka. No to kto ? Kiszczakowa ? Jak stwierdza się, ta kobieta nie jest zdolna do samodzielnego działania, a więc ktoś ją do tego namawiał, albo z braku pieniędzy zażądała 90 tys. zł.

Były prezydent zareagował w serwisie wykop.pl. "Nie jestem w stanie jednak Was Przekonać Dziękuję zdradziliście mnie, nie ja Was .LW.".

No to co, mowi te słowa do SB-eków, że go zdradzili ? Nonsens !

Tak czy tak Bolek mówi, że jest niewinny a forsę wygrywał w totka.

Obrazek użytkownika StachMaWielkieOczy

22-02-2016 [19:50] - StachMaWielkieOczy | Link:

"że myśmy go zdradzili"

..proszę mówić za siebie jeśli Wyscie go zdradzili...

Bolek od młodości obracal sie w UBeckim towarzystwie ..i to towarzystwo uważał za swoje ...
i do swoich ma pretensje ....

Jeśli ci "swoi" to tez Pan... to prosze bardzo! ale z pewnością nie MY ...

Obrazek użytkownika Jabe

22-02-2016 [20:08] - Jabe | Link:

Ktoś ewidentnie nie dopilnował jego interesów. Reszta to jego tradycyjny chaos słowny.

Obrazek użytkownika HenrykH.

22-02-2016 [18:26] - HenrykH. | Link:

Witam.Wałęsa mówi o zdradzie do '"swoich" , to oni go zdradzili ,mowiąc że teczki są spalone:).

Obrazek użytkownika Andy51

22-02-2016 [18:05] - Andy51 | Link:

Wajda coś z tym zrobi.

Obrazek użytkownika Lektor

22-02-2016 [17:53] - Lektor | Link:

Szukam okazji zarobienia trochę pieniędzy na lewo. Czy ktoś wie jak obecnie można się zapisać do Toto-Lotka takiego w którym Bolek wygrywał regularnie ?

Obrazek użytkownika Andy51

22-02-2016 [18:04] - Andy51 | Link:

Spóźniłeś się o kilkadziesiąt lat.