"Berlinki" i Orlęta

1.
Orlęta

Nie od dziś wiemy, że pewne prawo Jagiellońskiej Rodziny Narodów raziło i stało na przeszkodzie w marszu na wschód lub na zachód. Przypominam więc Schulz'om, Juncker'om, Schröder'om i wszelkim Makrelom to, co jest podstawą polskiej demokracji od wieków:

Kto przekroczył granicę Rzeczypospolitej WOLNYM JEST !

A jeśli tak czasem w Polsce nie było, to była to przede wszystkim wina Niemców lub dziczy ze wschodu, albo zdrajców panujących tu z waszego nadania. Dzisiaj Polska wstaje z kolan - więc, albo we wspólnocie europejskiej będziemy współpracować na równych prawach  sumiennie się rozliczając nie tylko z historii, albo pożegnamy się bez żalu, rozliczając po drodze wszelkie kur..stwo i złodziejstwo które wspieraliście w Polsce.

I jeszcze jedno do Pani Kanclerz:

Nie będziemy umierać za muzułmański Berlin! Jednak przyjmiemy całym sercem niemieckich uciekinierów kiedy zaleje was terror z państwa islamskiego. Podzielimy się tym co mamy i uszanujemy waszą odrębność nie ujmując wam praw. Ocalimy niemiecki naród od islamskiej nawały, bo ...

Kto przekracza granice Rzeczypospolitej WOLNYM JEST !

2.
"Berlinki"

3.
Komunikat Ministerstwa Prawdy

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

19-01-2016 [10:36] - NASZ_HENRY | Link:

Merkel chciała tych islamistów przeflancować do Polski ale wyborcy 2015 stanęli w POprzek ;-)

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

19-01-2016 [10:36] - NASZ_HENRY | Link:

Merkel chciała tych islamistów przeflancować do Polski ale wyborcy 2015 stanęli w POprzek ;-)