10 MIEJSC DLA CZOŁOWYCH BOJOWNIKÓW O DEMOKRACJĘ W "ZOO-2016"

*** Odnieslismy wielkie zwycięstwo, ale nie możemy spoczywać na laurach  - musimy oprócz wojska, policji, mediów itp., "odbić" także z rąk czerwonych mendoweszek inne instytucje, które  należy całkowicie przebudować i zreorganizować, aby godnie służyły przyszłym pokoleniom. Do takich instytucji należą ogrody zoologiczne, które powinny zostać zmodyfikowane w nastepujący sposób:
- oprócz tradycyjnych zwierząt, nowe ZOO-2016 będą musiały wygospodarować  miejsce na rzadkie okazy homo sovieticus (HS)
- jadłospis, zgodnie z demokracją o którą walczą HS-y, będzie jednakowy dla wszystkich mieszkańców ZOO-2016
- ubrania HS-ów muszą być identyczne z wyglądem "starych" lokatorów, bez względu na gender
- zaleca się - ze względu na kondycję psychiczną "starych" zwierząt - aby trzymać HS-ów w osobnych, dżwięko/zapacho szczelnych klatkach 
- osobnikom nadpobudliwym (ON) powinien być przydzielony większy wybieg
- wstęp do ZOO-2016 będzie całkowicie bezpłatny - koszta pokryte zostaną całkowicie z oszczędnosci HS-ów
- egzemplarze HS-ów ze słowotokiem złosliwym  (SZ) będa miały prawo do 2 dodatkowych spluwaczek i 10 husteczek higienicznych dziennie
- przewiduje się, że przez pierwsze parę lat działania nowych ZOO-2016, miejsca w nich - zgodnie z tradycją - będą przydzielane, na zasadzie niby tajnego przetargu tylko najwybitniejszym HS-om, ale bez praw emerytalnych i opieki zdrowotnej
Poniżej lista pierwszych 10-ciu  kandydatów na miejsca w I-szym Warszawskim ZOO-2016***

10.   BUDKA, Siergiej (czy jakos podobnie) - SREDNIE POKOLENIE HS-ów, PSEUDONIMY BOJOWE: a. U TOWARZYSZY WALKI: "POLSKI ORZEŁ WOLNOSCI"
 b. U INNYCH: " JEŁOP Z WODOGŁOWIEM", WYKSZTAŁCENIE: NIEZNANE, ILORAZ INTELIGENCJI: OKOŁO 12,69 ( PO SIEDMIU PIWACH ),JĘZYKI:                  SZCZĄTKOWY POLSKI - GWARA Z OKOLIC PIWOBUDKI DOLNEJ, WZROST: OKOŁO 8-miu MILIMETRÓW WYŻSZY OD KARŁA MORALNEGO, WAGA:            1/4 TONY PONIŻEJ KOGUCIEJ, ZNAK ZODIAKU: SPUTNIK, ULUBIONY KOLOR: CZERWONY,ILE ZAJUMAŁ PRZEZ 8 LAT: NIE WIADOMO                                  DOKŁADNIE, BO PERONÓWA ZROBIŁA GO MINISTREM ZA PÓŻNO - MIESIĄC PRZED ZATONIĘCIEM ss "PLATFORMIANY OBORNIK", JEGO KLATKA POWINNA BYĆ W POBLIŻU PAWIANÓW GOŁODUPNYCH.

9.     KRZYWONOS, HENIA , PSEUDONIM: " POKRĘTNY KINOL" - POSIADACZKA WIELU REKORDÓW: NAJWIĘKSZY ŁAMISTRAJK SOLIDARNOSCI, NAJWIĘKSZA EMERYTURA PRZYZNANA KIEDYKOLWIEK W HISTORII POSPOLITEMU ZDRAJCY, NAJWIĘKSZE PODGARDLE, ILORAZ INTELIGENCJI: NIE MIESCI SIĘ W DOLNYCH LIMITACH TESTÓW ( NIEJAKI DR. LASEK JUŻ CIĘŻKO PRACUJE NAD ICH ROZCIĄGNIĘCIEM), WZROST: OKOŁO 1/8 OBWODU, WAGA: DANE UTAJNIONE, ZNAK ZODIAKU: MÓWI, ŻE TO JEJ PRYWATNA SPRAWA, ALE JEST TAKI SAM JAK STALINA, JĘZYK: PROSTACKI, HOBBY: JAZDA TRAMWAJEM PO MIESCIE, BEZ PRĄDU, SŁYNNE POWIEDZENIE: "JEZDEM NAJSŁYNNIEJSZOM REWOLUCJONISTKOM WSRÓD TRAMWAJAREK I WIZAWI", KLATKA KOŁO HIPOPOTAMÓW - JEŻELI SIĘ ZGODZĄ.

8.      ŻAKOWSKI (JAKO PRAWDZIWY LEWAK - NIE OCHRZCZONY), CZOŁOWA CZERWONA GNIDA  W KACAPSKIM ODDZIALE DEZINFORMACJI (KOD), 
JEDNA Z JEGO SŁYNNYCH WYPOWIEDZI O KISZCZAKU: "NIE BYŁ TAKI ZŁY - PRZECIEŻ MÓGŁ ZASTRZELIĆ KILKUSET GÓRNIKÓW , A ZGINĘŁO TYLKO DZIEWIĘCIU", JĘZYK: LEWOSKRĘTNY, WYKSZTAŁCENIE: MARKSISTOWSKO-LENINOWSKIE, ZNAK ZODIAKU: CZERWONA GWIAZDA, ULUBIONY TRUNEK:4-RO CZERWONOGWIAZDKOWY RADZIECKI KONIAK, ULUBIONY KOLOR: TAKI JAK NA CZERWONEJ GWIEŻDZIE, MISTRZ PRZYDŁUGAWYCH
POLITYCZNYCH BEŁKOTÓW, JEGO KLATKA POWINNA BYĆ RAZEM Z KLATKAMI GŁUCHYCH ZWIERZĄT-WETERANÓW - ŻADEN INNY ŻYJĄCY ORGANIZM, NIE JEST W STANIE  SŁUCHAĆ JEGO MENDZENIA. 

7.      RZEPLIŃSKI, ANDRIEJ, HS-owski WETERAN, PSEUDO: "CZERWONY GAMOŃ" - TROCHE NIESPRAWIEDLIWIE: TAKIM SKOŃCZONYM GAMONIEM TO ON NIE JEST, SKORO NAJOSTRZEJ Z CAŁEGO STADA CZERWONYCH WIEPRZY, ZAREAGOWAŁ NA ODRYWANIE MU RYJA OD KORYTA - NO, ALE TO RYŻY ZADZWONIŁ Z BRUKSELI I MU TAK KAZAŁ, ILORAZ INTELIGENCJI: DWA POMIARY ; 320.9  (INSTYTUT im. ŁOMONOSOWA W MOSKWIE) ;  7,0  (HARVARD UNIVERSITY), JĘZYK: W MOSKWIE MU POWIEDZIELI, ŻE PRAWNICZY, WYKSZTAŁCENIE: MÓWI, ŻE PRAWNICZE, JEGO KLATKA MUSI BYĆ WYŻSZA OD WSZYSTKICH INNYCH, JAK PRZYSTAŁO DLA HS-a, KTÓRY MYSLI, ŻE JEST BOGIEM.

6.      GIERTYCH, ROMEK, JEGO PSEUDONIM: "KOŃ KTÓRY MÓWI" JEST OBECNIE UZUPEŁNIONY DODANIEM TAKICH CZYNNOSCI JAK "SKACZE", "TAŃCZY" I "SPIEWA", TYPOWYCH JAK POWSZECHNIE WIADOMO DLA KAŻDEGO KONIA , KTÓRY JEST PRAWNIKIEM , ILORAZ INTELIGENCJI: KIEDYS WSZYSCY MYSLELI, ŻE GRUBO PONAD 150, PO JEGO WYSTĘPACH ULICZNYCH, WIELU LUDZI TWIERDZI, ŻE TRZEBA MU NATYCHMIAST ODJĄĆ CONAJMNIEJ STÓWKĘ, JAK KAŻDY KOŃ IDZIE NATYCHMIAST TAM GDZIE MU DAJĄ WIĘCEJ OWSA, NIEKONIECZNIE NAWET LEPSZEGO,
JĘZYK: PRZEMĄDRZAŁY,WYKSZTAŁCENIE: PODOBNO TROCHĘ WYŻSZE, HOBBY: SKAKANIE Z JEDNEJ PARTII DO DRUGIEJ, ALBO I TRZECIEJ, KLATKA W PORZĄDNEJ ODLEGŁOSCI OD KONIA PRZEWALSKIEGO.

5.       LIS, TOMEK, PSEUDONIMY: "LISS RZYCIOLIZD" PLUS OKOŁO SETKI INNYCH, NAJWIĘKSZY SPECJALISTA WSRÓD HIENNIKARZY OD ROBIENIA LUDZIOM WODY Z MÓZGU, DUMNY POSIADACZ TYTUŁU "HIENY ROKU", KTÓRY TO TYTUŁ, ZDANIEM WIĘKSZOSCI RODAKÓW POWINIEN MU ZOSTAĆ PRZYZNANY DOŻYWOTNIO, ILORAZ INTELIGENCJI: POWIEDZIAŁ TYLKO BULOWI NA UCHO, JAK DOSTAWAŁ OD NIEGO ORDER -TEN Z KOLEI MYSLAŁ, ŻE TYLE BANIEK DOSTANIE ŁAPÓWKI, WIĘC SIĘ USMIECHNĄŁ - JĘZYK: CZYSTY BOLSZEWICKI, JEGO MARZENIE: TAK DŁUGO GADAĆ, ŻE CZARNE JEST BIAŁE AŻ KOLOR SIĘ ZMIENI NA CZERWONY, TCHÓRZLIWA LEWACKA MENDOWESZKA; W WIECZÓR PRZEGRANYCH PRZEZ BULA WYBORÓW, PRAWIE ZESRAŁ SIĘ ZE STRACHU I ZACZĄŁ BEŁKOTAĆ W TELEWIZJI, ŻE "TAK NAPRAWDĘ TO ON ZAWSZE BYŁ PRZECIW", ZE WZGLĘDÓW HUMANITARNYCH, JEGO KLATKA POWINN BYĆ UMIEJSCOWIONA JAK NAJDALEJ OD KLATEK Z LISAMI - JAKO PARSZYWEGO WYRODKA MOGŁY BY GO ZAGRYŻĆ - NAJLEPIEJ W POBLIŻU TYGRYSÓW BENGALSKICH(HE,HE,HE!)

4.       NIESIOŁOWSKI, STEFEK, WETERAN HS-ów, PSEUDONIMY: "KAPUS", 'STEFEK BURCZYMUCHA" - WSZYSTKIE POZOSTAŁE, ZE WZGLĘDU NA NIELETNICH MOGĄCYCH CZYTAĆ NASZE BLOGI, MUSIMY POMINĄĆ MILCZENIEM, ZAWODOWY DONOSICIEL; ZAKAPOWAŁ DO UB NAWET SWOJĄ NARZECZONĄ, MISTRZ EUROPY W PRODUKCJI ŻÓŁTEJ SLINY, KTÓRĄ W CZASIE TOKOWANIA NA PIS OPLUWA OBFICIE EWENTUALNYCH SŁUCHACZY, DAMSKI BOKSER, NIEZRÓWNOWAŻONY PSYCHICZNIE KOMUCH, ZMIENIAJACY FRONT W ZALEŻNOSCI OD TEGO KOGO SIĘ W DANEJ CHWILI BARDZIEJ OBAWIA, ILORAZ INTELIGENCJI: ZBLIŻONY DO MUSZKI , KTÓRĄ ZNALAZŁ W WIEJSKIM SRACZU, NAZWANEJ JEGO IMIENIEM PO ŁACINIE, HOBBY: BICIE PO TWARZY NIŻSZYCH OD SIEBIE KOBIET, KTÓRE NIE ZNAJĄ AIKIDO, MARZENIE ŻYCIA: ZAKAPOWAĆ GDZIEKOLWIEK CAŁĄ BLIŻSZĄ I DALSZĄ RODZINĘ,  PLUS OKOŁO SETKI NIEZNAJOMYCH, ZE WZGLĘDU NA TĘ CHARAKTERYSTYKĘ, KLATKA STEFKA POWINNA BYĆ W POBLIŻU SKŁADOWANIA GNOJU Z CAŁEGO TERENU ZOO-2015.

3.        TUSK, DONALDZIO, OJCIEC POLSKICH HS-ów, PSEUDONIMY: "RYŻY", "TUSSK", "NAUCZYCIEL SEPLENANTO" ITD., NAJWIĘKSZA PARSZYWA KOMUSZA MENDOWESZKA  W HISTORII POLSKI, DURNY JAK BUT ALE BARDZO CWANY PROSTACZEK, KTÓREMU UDAŁO SIĘ OGŁUPIĆ WYSTARCZAJĄCY PROCENT POLAKÓW, BY W CIĄGU OSMIU LAT ROZWALIĆ CAŁKOWICIE WIELKI PRZEMYSŁ I ROZKRASĆ PRAWIE WSZYSTKO CO MIELISMY, Z POMOCA SYNKA WYWIEŻĆ 11 TON ZŁOTA I 700 MILIONÓW AMBER GOLDU,BEZCZELNIE UKRASĆ MILIARDY Z OFE - LISTA JEST ZA DŁUGA BY JĄ TU W CAŁOSCI PRZYTOCZYĆ, AUTOR SŁYNNEJ MAKSYMY: "POLSKOSĆ TO NIENORMALNOSĆ", ILORAZ INTELIGENCJI: 0,7% TEGO JAKI MIAŁ NIKODEM DYZMA, HOBBY: ROZBÓJ MIENIA I HARATANIE W GAŁĘ, UMIESZCZENIE GO NA LISCIE KANDYDATÓW DO KLATKI W ZOO-2016 MA TYLKO JEDEN CEL - ABY NIKT  N  I  E   Z  A  P  O  M  N  I  A  Ł   O TYM ZŁODZIEJSKIM SUPER ZDRAJCY, KTÓRY UCIEKŁ PRZED ODPOWIEDZIALNOSCIĄ DO LEWACKO-PEDALSKIEJ BRUKSELI - KLATKA 2X2 METRY NA TERENIE ODDZIAŁU ZOO-2016 W DOLOMITACH.

2.       PETRU, RYSIO, PSEUDONIMY: "PIERDU", "GIEŁGU", "SWETRU" I WIELE INNYCH - W TYM NIECENZURALNE Z JEZYKA RUMUŃSKIEGO - NIEWYKSZTAŁCONY KOMUSZY PROSTAK NAJGORSZEGO SORTU, TYPOWE POŁĄCZENIE LEWAKA Z BANKSTEREM; Z OBYDWU GRUP PRZEJĄŁ ICH NAJBARDZIEJ ODRAŻAJĄCE CECHY, WYMYSLONY PRZEZ KOMUCHÓW - JAK KIEDYS PALIKUTASIO - JAKO TRATWA RATUNKOWA DLA TONĄCEJ PEŁO, NA SZCZĘSCIE, DZIĘKI NASZEJ KONTROLI, NIE DOSZŁO DO TEGO, ŻE JEGO NOWOCZESNA-UB "OTRZYMAŁA" 65% GŁOSÓW, "BOHATER" WIELU POWIEDZONEK I WIERSZYKÓW W POLSCE, TAKICH NP. JAK: " PO NITCE ZE SWETRU - DO PRO CIVILI",  " DADZĄ PETRU KASĘ JAKĄ BĘDZIE CHCIAŁ  //  LEWAK ZA LEWAKIEM  //  NA STOJĄCO LUB OKRAKIEM  //  ZAWSZE BĘDZIE STAŁ",  "NIGDY W TO NIE UWIERZĘ  //  TAK JAK W DARMOWY SKLEP  //  ŻE PIERDU MA COS WSPÓLNEGO Z RYCERZEM  //  NO, CHYBA, ŻE ZAKUTY ŁEB";  PYTANY O TO JAKI MA ILORAZ INTELIGENCJI, ZAPYTAŁ: A CO TO JEST ILORAZ? - ZE WZGLĘDU NA CHAMSKIE PARCIE NA KORYTO, JAKIM SIĘ AFISZUJE, JEGO KLATKA POWINNA BYĆ UMIESZCZONA W CZĘSCI ZOO-2016, GDZIE MIESZKAJĄ DZIKIE SWINIE.

1.       ARON SZECHTER, PSEUDONIM: "ADAM MICHNIK",WETERAN HS-ów , SZEF GADZINÓWKI "GAZETKA BEZ NAPLETKA", ORGANICZNIE NIENAWIDZĄCY POLAKÓW MISTRZ RZYGLIWIE KŁAMLIWEJ PROPAGANDY, ZAWODOWY JĄKAŁA, PIJUS STUKAJĄCY SIĘ KIELISZKIEM Z JARUZELEM, KISZCZAKIEM, BOLKIEM I INNYMY CZERWONYMI SZMATAMI PODCZAS TZW. "INTERNOWANIA" CELEBRUJĄC Z NIMI PONOWNE ZABICIE WOLNEJ POLSKI, ILORAZ INTELIGENCJI: MOŻE I TROCHĘ WYŻSZY OD PRZECIĘTNEGO, ALE UŻYWANY W KUREWSKIM , ZDRADZIECKIM I ANTYPOLSKIM CELU, PRAKTYCZNIE ZNIWELOWANY DO ZERA W OCZACH NORMALNYCH POLAKÓW, ZAKOMPLEKSIONY SEKSUALNIE ( I NIE TYLKO ) PALANT, KTÓREMU SIĘ WYDAJE, ŻE JEST GŁÓWNYM RABINEM SWIATA, NIE POSIADAJĄCY ANI KRZTY HONORU - WRZESZCZAŁ W PAŻDZIERNIKU, ŻE JAK PIS WYGRA TO ON WYJEŻDŻA Z "TEGO KRAJU" - HOBBY: ZABIJANIE ZA WSZELKĄ CENĘ POLSKIEJ DUMY NARODOWEJ, PATRIOTYZMU I WIARY, LOKALIZACJA KLATKI DLA NIEGO STANOWI NAJWIĘKSZY PROBLEM; PRAWDOPODOBNIE TRZEBA BĘDZIE JĄ UMIESCIĆ  W E W N Ą T R Z  TERARRIUM Z JADOWITYMI WĘŻAMI, I MIEĆ CICHĄ NADZIEJĘ, ŻE  ONE NIE ROZPOZNAJĄ GO JAKO SWOJEGO.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika anakonda

31-12-2015 [08:30] - anakonda | Link:

To co napisales nie jest smieszne, to jest bardzo zalosne,
wez sie lepiej za struganie konikow i nie obrazaj ludzi.

Poza tym zycze w 2016 wiecej zdrowia - psychicznego.

Obrazek użytkownika Marcus Polonus

31-12-2015 [08:57] - Marcus Polonus | Link:

A kto ci powiedział, że to ma być smieszne? To jest tragiczne,że tacy ludzie jak między innymi ty, dopuscili do tego, że te parszywe mendoweszki, których nazywasz "ludżmi", nami "rządzili" przez 8 lat.No, ale cóż - nie będę ci tłumaczył co to znaczy satyra, zrozumienie tego jest raczej grubo poza zasięgiem twoich ograniczonych genetycznie możliwosci.Spróbuj pierwszy postrugać swojego konika i daj znac jak ci poszło - kto wie, może TO cię rozsmieszy?

Obrazek użytkownika anakonda

31-12-2015 [09:32] - anakonda | Link:

@ Marcus Polonus
2015-12-31 [08:57]

Art. 30. ( Konstytucji RP )

" Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona jest obowiązkiem władz publicznych."

-------------------------

Godność człowieka jest nienaruszalna.

Obrazek użytkownika Gniewko

31-12-2015 [11:39] - Gniewko | Link:

Panie "anakonda" człowiek to nie tylko dwie nogi, ręce, tłów i czerep, ale także uczucia ludzkie, którym tym osobnikom brakuje. Jeśli tego nie posiadają, to są to zwierzęta.

Obrazek użytkownika Studentka

31-12-2015 [13:41] - Studentka | Link:

" Godność człowieka jest nienaruszalna" - nigdy nie czytałam większej bzdury. Wczytaj się anakonda w te słowa, czytaj i czytaj over and over...jeśli to nie pomoże i nie pojmiesz to nie ma o czym z tobą dyskutować.

Obrazek użytkownika anakonda

31-12-2015 [14:13] - anakonda | Link:

@ Studentka
2015-12-31 [13:41]

Szanowna Pani studentko, " Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka " ( tak jest napisane w konstytucji RP )

" niezbywalna " to znaczy, ze nikomu nie wolno tej " godnosci " komus ( blizniemu ) szargac,
poniewierac lub mowiac inaczej naruszac, a wiec godnosc czlowieka jest NIENARUSZALNA.

p.s.

W niemieckiej ustawie zasadniczej ( Grundgesetz )
na samym poczatku tez jest zapisane:
" Die Würde des Menschen ist unantastbar "
czy w Polsce ma byc gorzej niz w Szwabii?

Obrazek użytkownika Studentka

31-12-2015 [17:19] - Studentka | Link:

"niezbywalna" ,a "nienaruszalna" to nie to samo.Dlatego Pismo Święte,konstytucje, akta prawne są rozbierane słowo po słowie, od dnia powstanie do dziś i w nieskończoność, przez fachowców, i po to są walki o TK bo co głowa to inne rozumienie słów. Jaka jest ta "nienaruszalna godność" morderców, Hitlera, itp.?

Obrazek użytkownika xena2012

31-12-2015 [11:31] - xena2012 | Link:

do anakondy z 9:32......szkoda że za rzadów PO-PSL jakoś nie pamietano o nienaruszlności przyrodzonej i niezbywalnej godnosci człowieka.A ilez wtedy było śmiechu z dowcipów i inwektyw hojnie rzucanych pod adresem całej rodziny Kaczyńskich,Mcierewicza i innych.jakież perły humoru rzucał Tusk,Sikorski,Niesiołowski,Komorowski i oddani im duszą i ciałem celebryci.Dlaczego anaknda wtedy tego nie zauważył i nie oburzał się równie święcie jak teraz?

Obrazek użytkownika anakonda

31-12-2015 [11:50] - anakonda | Link:

@ xena2012
2015-12-31 [11:31]

Skoro ONI tak robili, to nie znaczy, ze WY tez tak robic musicie,
a jezeli juz, to prosze przynajmniej nie opowiadac, ze jestescie lepsi od nich.

Obrazek użytkownika anakonda

31-12-2015 [12:07] - anakonda | Link:

Widze, ze pisza tu ludzie bardzo mlodzi
lub tacy co na amnezje cierpia.
Tak wiec jednym dla przypomnienia,
innym aby wiedzieli jacy byli ich rodzice.

https://www.youtube.com/watch?...

p.s.

Prosze zwrocic uwage z jaka radoscia ci ludzie ida na wiec
i wcale ich nikt palami do tego NIE zmuszal.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

31-12-2015 [12:43] - NASZ_HENRY | Link:

A może sławny wspominać Październik,

gdy nas skołował chytry stary piernik,

i jak byliśmy wtedy zachwyceni,

że się coś w Polsce na lepsze odmieni ;-)

O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!

Albowiem w kraju tym zaczarowanym,

gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,

jakież tu mogą być właściwie zmiany?

Tu tylko szpiclom coraz większe uszy

rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,

i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,

i coraz bardziej mózg się staje miałki.

Tu tylko może prosperować gnida,

cwaniak i kurwa, łotr i donosiciel —

niewielki wybór, jak sami widzicie,

choć niejednemu kuszącym się wyda.

Janusz Szpotański ;-)

Obrazek użytkownika anakonda

31-12-2015 [13:42] - anakonda | Link:

@ NASZ_HENRY
2015-12-31 [12:43]

" A może sławny wspominać Październik,

gdy nas skołował chytry stary piernik,

i jak byliśmy wtedy zachwyceni,

że się coś w Polsce na lepsze odmieni "

-----------------------
Co za roznica, pazdziernik czy listopad,
1956 czy 2015, w Polsce zawsze wszystko
konczy sie tak samo.
Wszystkiemu winni sa Rusek z Niemiaszkiem,
dobrze ze jest przynajmniej na kogo zwalic.:))

Obrazek użytkownika cassiodorus

31-12-2015 [21:32] - cassiodorus | Link:

Oczywiscie ze winni sa paliaki, to niebywaly tupet podnosic hardy katolicki leb, gdy z jednej strony sponiewierana matuszka rasija, a z drugiej rasa kulturalnych panow, masz racje gosciu, to sa niebywale cywilizacyjne zbrodnie. Tusku i Michniku prowadz, ktos tej katolickiej hydrze leb musi ukrecic- zdaje sie ze wrzeszczysz-obawiam sie, ze tym razem jednak to wy towarzysze poskrecacie sobie karki

Obrazek użytkownika cassiodorus

31-12-2015 [21:42] - cassiodorus | Link:

A tak poza tym to uwazasz, ze jak z pokora przyjmiemy ni3mieckie zbrodnie na siebie, jak powiemy, ze palenie ludzi w pjecach tonasza wina, to wtedy bedxie mozna powiedziec, ze jestesmy normalnym krajem? Masz prawo tak myslec zapewne, ja uwazam inaczej, uwazam ze potrzebujesz wiele milosci i uczciwego psychiatry, michnik cie n7e wyleczy

Obrazek użytkownika cassiodorus

31-12-2015 [21:49] - cassiodorus | Link:

Bym zapomnial anakciu, ze tak pieszczotliwie cie uhonoruje, mam dwa pytania
1.gdzie odbedzie sie przyszloroczne spotKanie panstw NATO
2.ki3dy wyrzuca nas z sojuszu

Obrazek użytkownika angela

31-12-2015 [12:53] - angela | Link:

https://youtu.be/2Ocy6pYKkDg...

Bo palami, nikt by nikogo nie zmusil, ale Rychu PŁACIŁ HOJNIE........

Obrazek użytkownika Ryszard Surmacz

02-01-2016 [21:39] - Ryszard Surmacz | Link:

Ten film, wbrew pozorom, nic nie mówi. To tradycyjna PRL-owska agitka. Ciekawsza byłaby statystyka, ilu wówczas nie szło lub szło z obawy przed represjami? Podkład foniczny i ujęcia nie świadczą o ludziach, lecz o władzy. Proszę sobie zdać sprawę, że w tym czasie niemal całe społeczeństwo było wychowane przez II RP, a komuna, chcemy czy nie, dla Polaków była czymś obcym. Radosne szczegóły można wmontować z wielu innych pochodów, nawet niepolskich. Nie chcę zbijać w taki sposób Pańskiego argumentu, ale taki komentarz tu nie pasuje.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

31-12-2015 [12:16] - NASZ_HENRY | Link:

11 miejsce dla anakondy ;-)

Obrazek użytkownika angela

31-12-2015 [12:59] - angela | Link:

Pozdrawiam Marcus, oczekuje ze cdn....

Obrazek użytkownika xena2012

31-12-2015 [17:43] - xena2012 | Link:

o ile pamiętam w świecie fauny anakonda to giętki wąż a nasz tu skrobiący to zatwardziały beton.

Obrazek użytkownika Marcus Polonus

31-12-2015 [20:42] - Marcus Polonus | Link:

Jeżeli ten twój "zatwardziały beton" jest antykomuszy, to jestem DUMNY z faktu, że zostałem do niego zaliczony. A nasz aktywny dzisiaj "anakonda", to po prostu szeregowy Płatny Opluwacz ( PO ) jakich sporo było i jest na tym blogu - więc już wolę być tym betonem.

Obrazek użytkownika andzia

31-12-2015 [22:11] - andzia | Link:

Witaj Marcusie; jak zawsze kapitalna charakterystyka :)