Ale o co chodzi z tym Trybunałem Konstytucyjnym?

Ja jako prosty człowiek nic nie rozumiem. Czego oni tak wszyscy krzyczą? Dlaczego PIS nie chce wcześniej wybranych przez Platformę Obywatelską do tego Trybunału ? Dlaczego kilka miesięcy temu PO zmieniło ustawę by wsadzić tam swoich ludzi ? Dlaczego te wrzaski?
Więc jako prosty człowiek czegoś nie rozumiejący, wlewam w siebie setkę łyskacza i popuszczam "wodze fantazji". Znaczy się że coś sobie wyobrażam.
No to sobie wyobraziłem że ten wstrętny PIS PRZEGŁOSUJE USTAWĘ by wielkie sieci handlowe wreszcie zaczęły płacić podatki ...
UPS... 
 Dobra, przyznaję się bez bicia. Po setce łyskacza nie ma takich "odlotów" jaki teraz mam. Bo czy po jednej setce można sobie wyobrazić że niemieckie markety w Polsce płacą podatki? Nie można. To i się przyznaję, to nie jest pierwsza setka dziś...
Ale ja nie o tym chciałem pisać. Ja chciałem o Trybunale Konstytucyjnym pisać.
No to teraz proszę sobie wyobrazić że pisiory przegłosowali w sejmie opodatkowanie tych niemieckich marketów (to akurat można sobie wyobrazić bez "wspomagania" )  żeby one zapłaciły podatki (tak jak płaci każdy Polak lub Polska firma). To teraz proszę sobie wyobrazić że PO, PSL i ten rumun Petru zgodzą się na takie "bezprawie"...  Nie da się bez wspomagania?  Słusznie. Oczywiście te PO. PSL i ten Petru zrobią wszystko by niemieckie markety nie płaciły w Polsce podatków. No to co oni zrobią?
Zgłoszą ustawę pisiorów do trybunału konstytucyjnego, jako niezgodną z konstytucją...
A co zrobi Trybunał Konstytucyjny wybrany przez tych synów i córki esbeków, ubeków i inne mniejszości ?
A na to pytanie niech już każdy sam sobie odpowie, obojętne, ze wspomaganiem lub o "suchym pysku. Ale odpowiedz jest jedna, niezależnie od ilości wypitego wspomagacza.. .

                 Rasa panów nie płaci podatków w podległym sobie terytorium...

Grzegorz Jarzębski.
Mam facebooka. Znaleźć mnie można a nawet zaprzyjaznić  *  tu :
https://www.facebook.com/grzeg...

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika pietrek

20-11-2015 [07:23] - pietrek | Link:

Bardzo trafnie napisany artykuł z którym się zgadzam ..
Ps.Nie będę się z Toba zaprzyjaznial bo nie uznaje takiego tworu jak żydowki fejsbuuuk ale powiem krotko
z Panem Bogiem i tak pisz
Pietrek
Jeszcze za banki jak w Islandii powinno się zabrać,ale to nie realne zdaje się jest...

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

20-11-2015 [23:50] - ironiczny anglosas | Link:

Dzięki za miłe słowa :)
By dobrać się do złodziejskich praktyk banków trzeba na początku odzyskach "wymiar sprawiedliwości". POZDRAWIAM SERDECZNIE!!! ironiczny anglosas

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

20-11-2015 [11:37] - NASZ_HENRY | Link:

Ostatni bastion okrągłego stołu padł pierwszy ;-)

Obrazek użytkownika ironiczny anglosas

20-11-2015 [23:51] - ironiczny anglosas | Link:

Nareszcie! Lecz nie zapominajmy że jest jeszcze komusza konstytucja i ubeckie sądy.