...bo wszystkie Ryśki to "Nowoczesne" chłopaki

petru
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kim jestem, skąd przychodzę...dokąd podążam.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Lektor

12-10-2015 [18:07] - Lektor | Link:

No właśnie - rysiu !

Nowoczesna.pl – Ryszarda Petru, pilnego ucznia Balcerowicza – jednego z najbardziej szkodliwych postaci okresu transformacji w Polsce, doradca Tuska i PO, sterowany do założenia następnej dziwacznej szajki (w miejsce skompromitowanej PO) – to kolejny stek obietnic bez pokrycia.
Pamiętajcie,że Petru to POdstawiony antypolski łajdak dla zmylenia Polaków,udający dobroczyńcę,w rzeczywistości jest on ze swoją zgrają łajdaków kołem ratunkowym dla siedliska lewaco-libertyńskich przestępców,dawnej antypolskiej Unii Wolności.Petru rozgrywa i dzieli Polaków, aby PO upadku Platformy Obłudników przebarwić łajdaków pod nazwę NOWOCZESNA - BANDA !

Obrazek użytkownika onion13

12-10-2015 [20:11] - onion13 | Link:

cóż