​Nazistowski kapo Martin Schulz straszy Polskę użyciem siły

Przewodniczący Parlamentu Europejskiego przekroczył nieprzekraczalną granicę, niczym Hitler w 1939 r. grożący Polsce za nie udostępnieniem korytarza eksterytorialnego pomiędzy Niemcami a Prusami Wschodnimi teraz ten lewak grozi Polsce a także Czechom i Węgrom użyciem siły jeżeli nie przyjmiemy muzułmańskich emigrantów.

Tą niesympatyczną niemiecką socjalistyczną kreaturę ,kiedyś Berlusconi nazwał nazistowskim kapo: 

"- Pewien producent we Włoszech robi właśnie film o nazistowskich obozach 
koncentracyjnych. Zaproponuję mu pana jako kapo - powiedział Berlusconi 
eurodeputowanemu Martinowi Schultzowi."

Jak na tak skandaliczną wypowiedź Schulza zareaguje polski rząd? , śmiem wątpić czy rząd pod kierownictwem prowincjonalnej lekarki z Szydłowca zareaguje na tą skandaliczną wypowiedź, będzie wolał atakować PiS o sianie nienawiści.

Pewnie będzie  tak jak na słynnym zdjęciu z Tuskiem, ruki po szwam schylona głowa i udawanie, że Polacy nic się nie stało.

http://wpolityce.pl/swiat/2649...
http://wpolityce.pl/polityka/2...
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

11-09-2015 [16:38] - xena2012 | Link:

zachowanie bader dziwn pani Kopacz i rządu,irytujące milczenie w sprawie ilosci uchodźców przydzielonych Polsce wskazuje.że dokładnie wie ile kazano jej przyjąć.Podejrzewam też ,że zgodziła się na grubo więcej niż ostatnio zapowiadane 12000 może nawet na 30000 o czym już z radością informowała GW.

Obrazek użytkownika xena2012

11-09-2015 [16:55] - xena2012 | Link:

przepraszam,miało być nader dziwne.Kot wskoczył na klawiaturę.

Obrazek użytkownika Andy51

12-09-2015 [15:27] - Andy51 | Link:

Tuska klepali po plecach będącego na pasku Merkel et cosortes, zgadzał się na wszystko i został królem Europy. Ewę Peron głaszczą po główce, też się na wszystko zgodzi, tylko czy dostanie coś w zamian?