Top lista pisowskich hejterów

W związku z wywiadem udzielonym przez byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego Gazecie Wyborczej i ujawnienieniem nieznanych społeczeństwu faktów związanych z zatrudnianiem przez sztab Dudy w trakcie ostatniej kampanii wyborczej tzw. hejterów Wydział d/s Zwalaczania Cyberprzestępczości Komendy Głównej Policji powołał specjalna grupę śledczą pod kryptonimem "e- Mohery"  

Zadaniem grupy jest ustalenie skali i zasięgu nielegalnych  praktyk  zatrudniania w trakcie ostatniej kampanii wyborczej osób, których zadaniem było obrażanie, zniesławianie i  sianie nienawiści w stosunku do kandydata Platformy Obywatelskiej na urząd prezydenta jak i rządu, z użyciem sieci internetowej. W dalszej kolejności przewiduje się ustalenie osób odpowiedzialnych za organizowanie cyber - bojówek jak i osób biorących bezpośredni udział w tej bezprzykładnej kampanii nienawiści. Na chwilę obecną grupie śledczej  udało się zatrzymać pięc osób najbardziej aktywnych w necie podczas  ostatniego tygodnia przed II turą wyborów prezydenckich. W ocenie specjalistów od przestępczości w internecie to aktywność tej głęboko zakonspirowanej w strukturach PiS - u grupy przyczyniła się do przechylenia szali zwycięstwa na stronę Andrzeja Dudy, poprzez wywołanie fali radykalizmu i agresji w stosunku do prezydenta Komorowskiego. Ponieważ sprawa wzbudza ogromne emocje i społeczne zainteresowanie prokurator nadzorujący śledztwo zgodził się na opublikowanie pełnych personaliów zatrzymanych osób. 

Cecylia Gąsior ur. 23 maj 1934 rok. Obecnie zamieszkała w Sokółce przy ul. Narutowicza 6. W mieszkaniu zatrzymanej znaleziono komputer Atari Mega STE. W toku śledztwa ustalono, że komputer jest prezentem na I Komunię skradzionym wnukowi. 

 

Marcelina Ścięgaj ur. 15 lipiec 1938 rok. Zamieszkała w miejscowości Zabrodzie pow. Wyszków. W kieszeni serdaka zatrzymanej znaleziono 4 dyskietki z kodami dostępu do serwera PiS - u przy ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie. 

 

 Teofila Bziuk ur. 30 luty 1931 roku. Zamieszkała w Domu Pomocy Społecznej " Jutrzenka " w Bełżycach. W pokoju zatrzymanej zabezpieczono ciepły jeszcze router firmy Huawei oraz kompletną listę fałszywych numerów IP używanych w inkryminowanym okresie.

Rozalia Wądół ur. 03 grudnia 1930 roku. Zamieszkała obecnie w miejscowości Grzęda 12 powiat Grudusk. W mieszkaniu zabezpieczono komputer HP o numerze seryjnym 8834728, program operacyjny Windows 95 oraz program e - Cracksman wer. 2.3  do łamania zabezpieczeń serwerów rządowych. 

Apolonia Brykiet ur. 19 marca 1930 roku. Zamieszkała w Małkinii Górnej powiat Ostrów Mazowiecka. Łączniczka, przy zatrzymanej znaleziono rower oparty o ścianę. 

Podczas zakończonej dziś o 17 : 00 konferencji w Komendzie Głównej Policji poinformowano również, że sprawa jest rozwojowa i nie wyklucza się dalszych zatrzymań

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jerzy.63

16-08-2015 [12:09] - Jerzy.63 | Link:

Ja uważam, że Teofila Bziuk jest najbardziej niebezpieczna.

Obrazek użytkownika zbuj

16-08-2015 [13:18] - zbuj | Link:

23 maja, lipca, lutego!!!!

Obrazek użytkownika romekromek

16-08-2015 [14:07] - romekromek | Link:

Ich działalność nie ograniczyła się do agitacji przed wyborami prezydenckimi. Być może to ww osoby inspirowały gang kelnerów, skutkiem czego rząd Najjaśniejszej w obawie o podsłuchy zmuszony był przejść w stan karawaningu permanentnego, angażując tabor szynowy, drogowy oraz lotniczy do przewożenia wolnych od podsłuchów mebli.

Obrazek użytkownika gorylisko

16-08-2015 [16:51] - gorylisko | Link:

ok to ja uderzę w nutkę zadęcia swoją osobą... A JAAAA Q...WA TO PIES ?!?!?! dlaczego pan mnie pominął...ja jestem wielkorć bardziej niebezpieczny bo jem banany nie oglądajac sie na normy krzywizny w całej tej ch(uuujniii) jewropejskiej...dla mnie banan to banan... więc jeste niezwykle niebezpieczny... ;-)

Obrazek użytkownika andzia

16-08-2015 [18:32] - andzia | Link:

A jeszcze nie tak dawno pasierbiewicz z wielką odrazą pisał i wklejał zdjęcia "moherowych" starszych Pań,a to spod kościołów,a to biorących udział w patriotycznych obchodach (też w miesięcznicach smoleńskich). Według drrr obecność tych "moherowych dewotek" miała osłabiać siłę PIS-u w wyborach,(stary pisowski beton,a nie jak młody,wyluzowany drrr)a tu klops !!! To One wygrały !!!