Dziś zdechła w Polsce post-komuna!

Nareszcie! Szampan się chłodzi w lodówce!

Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciel akademicki)

Czytaj także, co pisałem w kwietniu, za co mi się okrutnie od "naszych" oberwało: Kaczyński, Mikke i Kukiz muszą się ułożyć:
http://salonowcy.salon24.pl/64...

GALERIA

...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika TKJ

10-05-2015 [21:21] - TKJ | Link:

Jeszcze dycha i będzie się BRONIĆ do końca!

Obrazek użytkownika loli pop

10-05-2015 [22:07] - loli pop | Link:

Ale śnieżna kula ruszyła. Kukiz pokazał jak należy mówić o presstytutkach. Teraz TVN jest skończony. Zobaczymy co z TVP INFO Komor ? Widzieliście minę chama Gugały z Polsatu ? Jak tylko przełączyłem na Polsat znałem wynik :)

Obrazek użytkownika Basia

10-05-2015 [21:29] - Basia | Link:

Jeszcze nie odpalajmy szampana! Nie zapeszajmy....:))))

Obrazek użytkownika Patrykp

10-05-2015 [21:34] - Patrykp | Link:

Teraz Andrzej Duda i Bronisław Komorowski zaczną opowiadać się za JOWami, nie tylko chcąc przejąć elektorat Kukiza, ale, co ważniejsze by spowodować wyeliminowanie zagrożenia jakim może okazać się Kukiz (co śmieszniejsze jego własną bronią) i w ten sposób domknąć dwupartyjny system. JOW-y zostaną wprowadzone jeszcze w tym roku.

Obrazek użytkownika loli pop

10-05-2015 [22:01] - loli pop | Link:

JOWy nie są idealne, ale rzeczywiście inaczej kształtuje się odpowiedzialność polityka wobec partyjnej góry. Spadochroniarze nie mają szans. Jeżeli rzeczywiście jeszcze w tym roku weszłyby JOWy - wymagana zmiana konstytucji,czyli wątpliwe, to w tych wyborach wypadłoby SLD i PSL, a w nielicznych przypadkach weszliby ludzie typu Kukiz, popularni w Polsce,rozpoznawalni w swoim regionie. Nie wierzę w JOWY w tym roku, ale za 4 lata ?

Obrazek użytkownika Tarantoga

10-05-2015 [21:39] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

Sovietskoje Szampanskoje...to które rozdawali w sztabie krakowskim na zwycięstwo Komorowskiego w pierwszej turze?

Chyba,że z okazji tych 20% Kukiza...

Obrazek użytkownika mada

10-05-2015 [21:56] - mada | Link:

Chciałbym wierzyć.

Obrazek użytkownika samarytanin1

10-05-2015 [22:11] - samarytanin1 | Link:

Innego nie piję. A Kukizowi w parlamentarnych nikt nie podskoczy. A, "tutajnoga" był już taki jeden co się przez NIĄ wyp...dolił.

Obrazek użytkownika loli pop

10-05-2015 [22:18] - loli pop | Link:

Komorowski jutro rano ma wygłosić ważne oświadczenie z ofertą dla rozczarowanych : ogłosi swoje wycofanie się z wyborów.

Obrazek użytkownika xena2012

10-05-2015 [22:28] - xena2012 | Link:

niech Pan nie przesadza z tym szampanem,jeszcze cała noc przed nami,a w niej różne dziwne rzeczy się zdarzają.Rano może się okazać,że ,,zgoda i bezpieczeństwo' prowadzi.

Obrazek użytkownika JJC

10-05-2015 [22:39] - JJC | Link:

Postkomuna jeszcze nie całkiem zdechła, skoro wciąż tu jeszcze pisze Pasierbiewicz.

Obrazek użytkownika bolesław

10-05-2015 [22:55] - bolesław | Link:

Szanowny Panie Krzysztofie.
Ja z szampanem czekam do oficjalnych wyników. Nie wierzę tym co liczą.
Przyznaję, że nie byłem tak wielkim optymistą jak Pan jeżeli chodzi o wynik Pawła Kukiza.
Zwracam Panu honor i gratuluję oceny. Przyznaję też, że liczyłem na większą różnicę pomiędzy
A.Dudą i B.Komorowskim oczywiście na korzyść Pana Andrzeja Dudy.
Ważne, że jest dobrze!!!!
Serdecznie pozdrawiam,
bolesław

Obrazek użytkownika angela

10-05-2015 [23:08] - angela | Link:

Chwalą nas, wy mnie, a ja was.

Obrazek użytkownika zibi

10-05-2015 [23:21] - zibi | Link:

Huraaaaaaaaaa huraaaaaaaaaa huraaaaaaaaaaaa

Obrazek użytkownika Obywatel

10-05-2015 [23:38] - Obywatel | Link:

Nasuwają mi się skojarzenia z oświadczeniem pani J. Szczepkowskiej. Jeszcze nic, niestety, nie "zdechło".

Obrazek użytkownika Homofob i Rasista

11-05-2015 [06:00] - Homofob i Rasista | Link:

Qurwina mozemy sobie darowac.... Ale Kaczynski, Duda i Kukiz musza sie ulozyc. Bez Kukiza PiS nie ma szans na zdobycie prezydentury i wiekszosci w Sejmie! Czas na ulozenie sie z Pawlem Kukizem!

Obrazek użytkownika markop

11-05-2015 [07:11] - markop | Link:

badziewiak66 | 10.05.2015 [22:46]

KUKIZ WYRAŹNIE POWIEDZIAŁ ŻE NE PRZEKAŻE NIKOMU SWOICH GŁOSÓW , ŻE BĘDZIE BUDOWAŁ SWÓJ ELEKTORAT Z DALA OD PO i PiS !!
Od kiedy Kukiz jest człowiekiem prawicy ? No chyba od momentu kiedy zaczął systematycznie być zapraszany do TVN. Kukiz to człowiek systemu i tego sprzed 1990 roku i tego obecnego. Kukiz ma za sobą bardzo "barwne" życie . Sam znam trzech ludzi z branży hotelarskiej, którzy o wyczynach Kukiza i jego kompanii mogli by opowiedzieć takie rzeczy, że mit Kukiza padłby jak rażony piorunem. To są rzeczy bulwersujące , od narkotyków, orgii alkoholowych, po dziwki, zdemolowane, popalone pokoje, bójki, awantury, wulgarny język i kontakty z ludźmi z półświatka. Kukiz jest taki antysystemowy i system tego nie wyciąga na wierzch ?! Mają kwitów na Kukiza tyle że nie zmieszczą w dużej szafie. I co ? Na Kaczyńskiego wyciągają nawet powietrze którym oddycha., a tu taki antysystemowiec i nic ? W błyskawicznym tempie napompowali Kukiza. Bez mediów reżymowych to nie było możliwe. W miarę inteligentny człowiek już dawno się pewnie zorientował na czym polega ta gra systemu "antysystemem". Cała rzecz sprowadza się do elektoratu newralgicznych 15% - tu procent niezdecydowanych , ale krytycznych wobec systemu. Elektoraty PO i PiS są równe. A więc języczkiem u wagi jest owe 15%. Te 15% jest oczkiem w głowie systemu. W wyborach parlamentarnych zagospodarował je Palikot. (...) Liczono ,że Palikot lżąc Kościół oraz posługując się lewacką propagandą zdoła te 15% utrzymać. Niestety , nie utrzymał. System musiał wystawić kolejnego skoczka , a nawet skoczków, z których chwycił akurat Kukiz. Jak tylko badania pokazały że Kukiz ma wzięcie robota poszła pełną parą. W Gazecie Wyborczej w TVN i w Polsacie Kukiza było pełno. I co ? Kukiz ma dokładnie te same 15% jakie miał Palikot, a nawet 5% zabrał Dudzie. Zapytacie czemu służy takie rozprowadzanie elektoratu. Służy temu by elektoraty PO i PiS były porównywalne, by między nimi zachodziły niewielkie procentowo różnice. Zapytacie dlaczego ? Ano dlatego , że wtedy fałszuje się wybory na małą skalę i fałszerstwo jest w zasadzie niewykrywalne. Źródło fałszu można usadowić w wielu miejscach , niewielkich ośrodkach, których nie da się skontrolować. To 1-2% które wystarczy w demokracji do dzierżenia całej władzy.

Obrazek użytkownika JJC

11-05-2015 [09:15] - JJC | Link:

"W miarę inteligentny człowiek już dawno się pewnie zorientował na czym polega ta gra systemu "antysystemem".
............................................................
Jak widać autor blogu Echo24 nie spełnia tego kryterium.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

11-05-2015 [09:51] - HenrykHenry | Link:

markop - podzielam po czesci twoje zdanie. "Uklad" to zbyt potezny uklad by tak za "bezdurno" oddac palac. Pisalem o tym wczesniej"niestety tylko w komentarzu innej mozliwosci nie mam" i przestrzegalem - Kukiz to wcale nie jest antysystemowy. On co najwyzej jest anty tej cholocie , tym "slupom" , figurantom ktorzy sa wystawieni przez uklad do wykonywania ich polecen.
Merkel z Putinem w Moskwie - czy myslicie ze celem tej wizyty bylo swietowanie zakonczenia wojny ?. Tyle waznych spraw sie dzieje , tak ledwie dotykajac , Anglia , Grecja az dymi , teraz Polska , w ktorej moze sie wywrocic wszystko co budowali ...Czy oni to zostawia , pozwola dzialac mechanizmom demokratycznym.
Powtarzam - Kukiz to co najwyzej chce wymiany obecnych "chamow i zlodziei" na swoich chamow i zlodziei . A banda ktora tym wszystkim steruje mu w tym pomaga.
Zobaczycie ze Kukiz nie udzieli poparcia A.Dudzie. A zrobi to w takim stylu ze od razu zrozumiecie ze on tego nie wymyslil , to niemozliwe , to przerasta jego zdolnosci . Ktos mu ten scenariusz dostarczy - gotowca. ZOBACZYCIE !!!.

PS.- a swoja droga ,czytajac preferencja kto na kogo glosowal. "Iles tam lat tej "wolnosci" , tych szkol wyzszych , nie darmo te szkoly zakladali lektorzy partyjni PZPR - uczacych prawidlowego wysylania SMS-ow - to teraz daje owoce. Nie piszcie ze mamy wspanialych mlodych. My mamy mlodych totalnie "zdebilonych". Imbecyli bez zadnych umiejetnosci poznawczych i rozumienia tego co sie wokol nich dzieje.

Mialem napisac jeszcze o naszych Kaplanach kochanych !!!. Michalik teraz sie obudzil , hipokryta jeden. A co przez te 8 lat gdy idac , wiadomo bylo gdzie to zmierza. Nic cisza , nie , STOP !!! dzielili sie "konfiturami" z tymi "chamami i zlodziejami"
Nawet nie dzielili , lykali ochlapy rzucane im przez nich w zamian za milczenie , przyzwolenia roznego rodzaju.
Ale wystarczy , to osobny duzy "temat" i nie na komentarz.

Przestrzegam jeszcze raz. Tak naprawde to nie ma co popadac w euforie. Mysle ze sztab PiS i sam J.Kaczynski maja scenariusze i na taka sytuacje.
No naturalnie jezeli nie beda sluchac wielkiego mysliciela i zbawce prawicy , doradce Krzysztofa Pasierbiewicza.To tak zartem bo z "pajacem" tylko niepowaznie rozmowa wyglada.

Obrazek użytkownika gracz ogame

11-05-2015 [11:18] - gracz ogame | Link:

Głupi by musiał być, żeby jako kandydat antysystemowy przekazywać komukolwiek poparcie - wówczas tylko by stracił.

Kukiz: Ostatnie dni kampanii to był już popis TVN24 i tym podobnych reżimowych mediów. Osiągnęliście mistrzostwo propagandy. Przebiliście swoje wcześniejsze wzory. Przebiliście komunistów. Jesteście mistrzami manipulacji. Wy jesteście czarni! Źli! Okrutni. Mało co nie wykończyliście mojej rodziny. To co potraficie zrobić zwykłym ludziom. Stłamsić, zniszczyć! To był zmasowany atak, to były karabiny wycelowane. Nikt nie jest w stanie mnie kupić.

Natomiast tak już jest, że gdy media zaczynają kogoś atakować, to efekt bywa odwrotny, tak było też w przypadku Korwina podczas eurowyborów.

Obrazek użytkownika Andrzej W.

11-05-2015 [09:46] - Andrzej W. | Link:

Tytułowa mądrość łyknięta od Szczepkowskiej. Euforia nie zwalnia od myślenia.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

11-05-2015 [09:57] - NASZ_HENRY | Link:

Musi to na Rusi ;-)

Obrazek użytkownika HenrykHenry

11-05-2015 [10:01] - HenrykHenry | Link:

NIC NIE ZDECHLO , wrecz przeciwnie ma perspektywy na przyszlosc. O czym doskonale wie Pasierbiewicz , Ale jako straznik ich interesow wykonawca polecen specjalnie wam tu z mozgu wode robi bo Kukiz jest gwarantem dalszego istnienia tego ukladu.
Zreszta pisalem o tym w notce pod komentarzem innego internauty.
Pasierbiewiczowi sie pare razy wyrwalo kto jest jego , zreszta to z tekstow jego nie trudno odczytac.

"Ne sus Minervam doceat"
Teraz dopiero beda "targi"

Obrazek użytkownika angela

11-05-2015 [12:10] - angela | Link:

Skoro takie TVNy zle,to po jakiego grz.....ba tam lazil,jak tez do wojewódzkiego.PO-mieszanie z POplataniem u tego
p.Kukiza. Systemowe TV i nie systemowy P.Kukiz.????????????