| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Mit niezastąpionych zgredów

Dziś kilka słów o patogennym stereotypie myślowym utwierdzającym Polaków w złudnym przekonaniu, że na kluczowe stanowiska w państwie mogą być wybierani wyłącznie seniorzy posiadający wieloletnie polityczne doświadczenie.

Dlaczego patogennym?

Odpowiem krótko. Bo polityka polska splugawiona przez pezetpeerowską komunę i ostatecznie zdegenerowana przez post-komuszą Trzecią RP (SLD + UD, UW, PO), w ostatniej dekadzie sczezła do poziomu grożącego rozkładem państwa, którego struktury de facto już nie istnieją – videsłynna wypowiedź min. Sienkiewicza. Zdeptano bowiem zdawało się nienaruszalne kanony politycznego obyczaju, a dyskurs polityczny sprowadzono do poziomu odbywanych na oczach obywateli żenująco chamskich kłótni i pyskówek knajaków, którzy się za „polityków” mają.

Ale, co równie ważne, wiodącymi rajfurami tego politycznego magla są głównie ci, dla których liczy się tylko to, „kto stał tam, gdzie stało ZOMO”, „kto kogo zdradził w Magdalence”, „kto na kogo donosił”… - a nie bieżące interesy kraju, słowem „politycy” reprezentujący starsze pokolenie.

I choć wspomniane sprawy są ważne, to prawda jest taka, że problemy, z których PIS i Platforma uczyniły oręż w niekończącej się walce między sobą - młodych Polaków już kompletnie, bądź niewiele obchodzą.

Więc paradoksalnie, owi seniorzy, którym być może się nawet wydaje, że walczą o słuszną sprawę nie rozumieją jednak, bądź nie chcą zrozumieć, że towarzysząca ich walce zajadłość i wynaturzona nienawiść zbrzydza młodym ludziom polską politykę do tego stopnia, że zabija w nich miłość do ojczyzny, która im się kojarzy ze zmorą obłąkanych z nienawiści leśnych dziadków kłócących się o sprawy, które młodych w najlepszym razie rozśmieszają.

Bo jeśli nawet ja, urodzony pod sam koniec wojny syn akowca zamęczonego przez ubecję mam już chwilami po dziurki w nosie tych bezustannych politycznych naparzanek, chamskich przepychanek, zmanipulowanych oskarżeń, nienawiści wszystkich do wszystkich, maniakalnej podejrzliwości i dołująco toksycznych informacji płynących z eteru, - to nie trudno sobie wyobrazić, jak bardzo to musi odstręczać młodych Polaków nie tylko od tych wszystkich nienawidzących się wzajemnie politycznych zgredów, lecz także od Polski, którą z nimi utożsamiają.

Do tego jeszcze dochodzi beznadziejna sytuacja młodych Polek i Polaków. Bo, choć kraj na pokaz wypiękniał, to cóż ci młodzi ludzie tu na dobrą sprawę mają?

W szkole, poza bezmyślnym rozwiązywaniem testów od czego zależą pieniądze dla nauczycieli praktycznie niczego innego ich nie uczą, a na studiach czują się kulą u nogi kadry naukowej, dla której dydaktyka to skaranie Boskie, bo przeszkadza w gonitwie za pieniędzmi i para-naukową karierą, w zdobywaniu której liczy się nie tyle wiedza, co algorytmy i rankingi. A na koniec zamiast solidnego wykształcenie otrzymują de facto niewiele wart dyplom, którym ewentualnie babciom i dziadkom mogą imponować.

Potem, jeśli w ogóle znajdą pracę, tyrają za półdarmo na umowach śmieciowych bez żadnego zabezpieczenia na przyszłość. A po pracy odreagowują swoją beznadzieję w pubach, gdzie na karaoke, jak barany prowadzone na rzeź pobekują topiąc w piwie swoją krzywdę.

A w czasie weekendu, jeśli nie muszą pracować, mogą pojechać za miasto na grilla, bądź iść na mecz rodzimej ekstraklasy, gdzie dwudziestu dwóch patałachów pozoruje grę niewiele mającą wspólnego z prawdziwym futbolem, by, jeśli ich po drodze nie poćwiartują maczetami wrócić szczęśliwie do domu na telewizję i z browarem w ręce tępo patrzeć na programy wałkujące tematy zastępczye o matce Madzi, aborcji, in vitro, gender… - przerywane dołującymi wiadomościami, że znowu: zabili, zgwałcili, skatowali, naciągnęli, obrabowali, przekręcili, sprzeniewierzyli, pomówili, podsłuchali i tak dalej. Słowem nic tylko się pochlastać.

Dlatego uważam, że wybory prezydenckie wygra ten kandydat, a wybory parlamentarne to ugrupowanie, któremu ludzie młodzi i bardzo młodzi uwierzą, że będzie w stanie w przyszłości odmienić ich beznadziejną sytuację życiową.

Pora się też zastanowić, kto do takiego stanu Polskę doprowadził i tu moim zdaniem nie ma co przeprowadzać zawiłych analiz, gdyż odpowiedź jest prosta.

Winę za obecny stan Polski ponoszą rządzące Polską niezmiennie od roku 1945 skostniałe mentalnie zgredy, które z czasów komuny wyniosły zakodowaną w podświadomości dewizę, że „jak tylko sobie można chleb cukrem posypać, a w kranie jest ciepła woda, to należy siedzieć cicho i zbyt wiele od życia nie wymagać”.

I właśnie w imię tej dewizy rządzący nami obecnie „doświadczeni” politycy z długim stażem tłumaczą nam od rana do nocy, iż powinniśmy się cieszyć i być dumni z tego, że nam wybudowano nową stację warszawskiego metra. Tak samo, jak w latach powojennych komuniści szczycili się trasą W-Z. I ani słowa o tym, że w krajach rzeczywiście się rozwijających buduje się po kilka takich metr rocznie. A dlaczego o tym się nie mówi? Bo zarządzający Polską leśni dziadkowie nie mają dość wyobraźni by pojąć, z jakim rozmachem i jak dynamicznie rozwija się współczesny świat. A dzieje się tak dlatego, że są patogennie skażeni komuszą ciasnotą myśli wciąż owocującą minimalistycznym podejściem do potrzeb życiowych.

Więc, jak już wielokrotnie pisałem finały kampanii prezydenckiej i parlamentarnej sprowadzą się do walki o zdesperowany elektorat ludzi młodych, co już zresztą widać.

Bowiem w najnowszym klipie wyborczym Bronisław Komorowski zapowiada otwarcie się na potrzeby ludzi młodych, ale moim zdaniem na te wypowiedziane w tonie bombastycznym puste słowa młodzi się raczej nie nabiorą.

Natomiast, czy się to komuś podoba, czy nie, coraz wyraźniej widać, że Pawłowi Kukizowi udało się radykalnie zmienić dotychczasowe kody komunikowania się z ludźmi, czym bezbłędnie trafił w gusta młodego pokolenia, które porozumiewa się w języku dla zgredów niezrozumiałym. Gdyż młodzi chcą, żeby było krótko, zwięźle, na temat, dosadnie, a przekaz był zgodny z formami komunikacji jakie oni preferują. Bez trucia, jojczenia, marudzenia, pouczania i moralizowania. Ma być szybko – bez wodolejstwa, migawkowo, z podaniem konkretnych przykładów, a jak trzeba to ostro i siarczyście.

Nieco innego typu „innowacyjną” narracją polegającą na wywołującym entuzjazm młodzieży skandalizującym wykraczaniu poza granice skostniałej wyobraźni ludzi starszych generacji porwał młodych ludzi Korwin Mikke i nie są to bynajmniej bezrozumni gówniarze, bo w wyborach do Parlamentu Europejskiego na Korwina głosowała en mass młodzież uniwersytecka.

Wciąż nieodgadnioną zagadką jest dla mnie kandydatura Magdaleny Ogórek, bo coś chyba wisi w powietrzu, gdyż nie chce mi się wierzyć, by stary wyga Leszek Miller nie wiedział, co robi.

Dlatego uważam, że taktyk Kaczyński mądrze zrobił rezygnując z leciwego profesora Glińskiego i wystawił młodego Andrzeja Dudę jako kontrkandydata dla popieranego przez Platformę, co tu dużo gadać infantylnego bajarza, jakim jest pozujący na dobrodusznego ojca narodu Bronisław Komorowski. 

Rozpoczyna się ostatnia prosta wyborów prezydenckich i moim zdaniem Andrzej Duda, jeśli chce wygrać musi teraz koniecznie coś zrobić, żeby zjednać sobie młody elektorat.

Więc jeśli mogę coś podpowiedzieć, Andrzej Duda powinien na finiszu kampanii odstąpić od drażniącej ludzi młodych nadmiernie patetycznej tonacji patriotyczno martyrologicznej na rzecz formuły komunikacyjnej akceptowalnej przez młode pokolenie i zadeklarować pomoc w procesie mentalnego przestawiania się Polaków na „nowoczesny patriotyzm” widziany nie tylko w kategoriach hołdowania hasłu BÓG HONOR OJCZYZNA, lecz także, a może nawet głównie, jako obronę suwerenności ekonomicznej naszego państwa. Czyli na patriotyzm zmodernizowany i kompatybilny z polityką ekonomiczno finansową Europy i Świata. Moim zdaniem powinien to zaakcentować nawet kosztem utraty głosów żelaznego elektoratu ultra-konserwatywnego, któremu ta wizja się z pewnością nie spodoba. I nie obrażajcie się Państwo, ale ja bardzo bym chciał, żeby Andrzej Duda rzeczywiście wygrał z Bronisławem Komorowskim.

I jeszcze jeden podszept w kontekście już nie tylko młodych, lecz wszystkich wyborców, szczególnie mieszkających w małych miastach i na wsi. Otóż uważam, że krakowianin Andrzej Duda powinien w końcówce kampanii wystrzegać się irytującej szeregowych obywateli maniery, którą na swój prywatny użytek nazywam: „trącącym naftaliną stylem podwawelsko jagiellońskim”, zaś jego sztabowcy winni unikać przedstawiania Andrzeja Dudy jako doktora UJ przy każdej możliwej okazji.

Bo ludzie chcą prezydenta z jajami, a nie "jagiellońskiego mentora".

Szczególnie, że za przyczyną jajogłowych zgredów o pezetpeerowskim rodowodzie uniwersyteckie wzorce ostatnimi czasy bardzo się zmieniły i choć mi nad wyraz przykro to powiedzieć, dzisiejszym Polakom krakowska Wszechnica kojarzy się bardziej z błaznującym pod publiczkę lewakiem Hartmanem, niźli jej wielowiekową tradycją uniwersytecką o chrześcijańskich korzeniach.

Więc póki co, trzeba grać pod dzisiejsze uwarunkowania. Szkody naprawimy później.

Krzysztof Pasierbiewicz (nauczyciel akademicki)

 

...
Krzysztof Pasierbiewicz - ...
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika angela

Co ten stary zgred /wg Pasierb./ tu znów namieszal, ze ludzie znow sie kłócą.
Świeży oddech p.Ogorek to moze i ma, tylko zza niej oddychaja niestety stare zgredy.
Kukiz świeży oddech tez moze i ma, tylko stare zgredy intensywnie sie kolo niego kręcą.
Oddech oddechem, ale zdolnosc do obalenia tego ukladu ma tylko p.Duda, chyba ze ktos intensywnie lansuje obecny układ.
A p.dr KP zadowolony z ilosci kliknięc i komentarzy, przed wyborami CYMES!!!!

Obrazek użytkownika andzia

Angela,pasierbiewicz już się kiedyś chwalił,że wdrapał się na najwyższe PUDŁO pod względem ilości komentarzy.On myśli,że z wysokości tych pudeł będzie mu bliżej do nieba,bo chyba "zaszczyt" z takich komentarzy,jakie zbiera,żaden.A zresztą,w jego wieku,po wizycie w sklepie za rogiem,to około północy może mu się śni Własna Pudłowa Wielkość.

Obrazek użytkownika angela

Wskoczył p.dr na to najwyzsze pudlo, i jak zwalił sie z niego, tak do tej pory pozbierać sie nie moze.
A ładnie tak po porządnym czlowieku wdrapywac sie na najwyzsze pudlo?, a teraz p...a boli? I szybko nie przestanie

Obrazek użytkownika felicjan

Czytam ten blog od dłuższego czasu. Nie zabierałem dotąd głosu, choć wiele razy już miałem ochotę to zrobić. Ale wobec tego co tu się teraz dzieje już nie mogę przejść obojętnie. I od razu na wstępie zaznaczę, że choć mój nick jest podobny do jednego z tych okropnych, napastliwych krytykantów na tym blogu, niejakiego Felka, to mam całkowicie różne od niego poglądy.
Panie Krzysztofie, trudno zrozumieć, że są ludzie, którzy kierują się bałwochwalczym stosunkiem do zastarzałych i czesto skostniałych struktur i niektórych działaczy. Nie pojmują oni również, że tylko ludzie młodzi mogą odmienić naszą rzeczywistość. Taka na przykład Pani Ogórek mogłaby zrobić wiele dobrego, bo ma i intelekt, i wdzięk tak potrzebny nam wszystkim w tym naszym smutnym życiu politycznym. A Pan Kukiz jest nie tylko zdolnym piosenkarzem, ale też bezkompromisowym i uczciwym człowiekiem, poza wszelkimi starymi układami.
Ma Pan rację, Panie Krzysztofie, że te napaści na Pana, to jakaś zorganizowana akcja typów spod ciemnej gwiazdy, zaślepionych w nienawiści do Pana, i w zazdrości, że tak pięknie pracuje Pan dla Polski. Niech Pan nie ustaje w swoich wysiłkach i nadal pracuje, bo Ojczyzna w potrzebie, a mało jest tak uzdolnionych i szlachetnych ludzi jak Pan.
Serdecznie Pana pozdrawiam życząc zdrowia i wytrwałości w Pana jakże doniosłym dziele.
Felicjan

Obrazek użytkownika krystal

„Taka na przykład Pani Ogórek mogłaby zrobić wiele dobrego, bo ma i intelekt, i wdzięk tak potrzebny nam wszystkim w tym naszym smutnym życiu politycznym. A Pan Kukiz jest nie tylko zdolnym piosenkarzem…”, „zorganizowana akcja typów spod ciemnej gwiazdy, zaślepionych w nienawiści do Pana, i w zazdrości, że tak pięknie pracuje Pan dla Polski. Niech Pan nie ustaje w swoich wysiłkach i nadal pracuje, bo Ojczyzna w potrzebie, a mało jest tak uzdolnionych i szlachetnych ludzi jak Pan.”

Ale się uśmiałem :):):):) Oj, jajcarz z pana, „felicjanie”, jajcarz, tak sobie ironizować! Niech Pan nie ustaje, "felicjanie", w swoich wysiłkach, tak pieknie pracuje pan dla Polski, a Ojczyzna w potrzebie. „Felicjanie”, naród dziekuje Ci za wpis i prosi o dalsze- dla Polski, dla Ojczyzny.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@Felicjan --- Szanowny Panie Felicjanie, zapewniam Pana, że się Pan na mnie nie zawiedzie. Dziękuję za komentarz i serdecznie pozdrawiam, Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika HenrykHenry

No , jaja to mało !.

Obrazek użytkownika krystal

Bo widzi Pan, Panie HenrykuHenry, tu tylko tacy: "@dag ---o jest zorganizowana grupa działająca na usługach systemu. Dlatego należy tę hołotę totalnie olewać. Nie zasługują na uwagę. Pozdrawiam serdecznie, Krzysztof Pasierbiewicz

@Domasuł -- Przepraszam, że się wcinam, ale pragnę Panu wyjaśnić, że to "towarzycho" to piszący pod różnymi nickami oddelegowany przez władzę funkcjonariusz do zwalczania prawicowych blogów oraz kilku podpuszczonych przez niego pisowskich radykałów. Pozdrawiam. Krzysztof Pasierbiewicz".

NIE DA CI OJCIEC, NIE DA CI MATKA
TEGO, CO DA CI ECHA NOTATKA.

:)

Obrazek użytkownika Domasuł

Zgadza się, panie Felicjanie. Odbywa się tu jakieś regularne mordobicie, którego nie sposób jest pojąć. Które mimowolnie przysparza sympatii raczej panu profesorowi (oczywiście abstrahując od przekonań).

Obrazek użytkownika Szamanka

"przysparza sympatii raczej panu profesorowi "

O którym panu i o jakim profesorze mowa?
Tu nie ma nawet Bartoszewskiego, a już ten był samozwańcem.

Obrazek użytkownika andzia

No,no,pełnia szczęścia dla zgreda pasierbiewicza !!! Oto dwóch POchlebców POśpieszyło na POmoc hi,hi ...
A ty domasuł,jakbyś był mądrzejszy,to nie dał byś się pasierbiewiczowi wziąć pod włos.Zrobił z ciebie durnia dedykując ci jeden wpis,a ty jak ta głupia mucha dałeś się zwabić na lep POchlebstwa.Dziadostwo się POrobiło z tych dzisiejszych chłopów,a fuj !!!

Obrazek użytkownika Domasuł

Haha ale jazda :)

Obrazek użytkownika HenrykHenry

"Haha ale jazda" - no , to taki szkolny przykład fana Pasierbiewicza - MZiDM - a i to za dużo.

Obrazek użytkownika Domasuł

Ojojoj ale mi dopiekł :) Dziadku wyluzuj, bo się spocisz... Hmm czy to towarzycho tutaj to naprawdę elektorat PiS-u?

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@Domasuł --- "Hmm czy to towarzycho tutaj to naprawdę elektorat PiS-u?..." --- Przepraszam, że się wcinam, ale pragnę Panu wyjaśnić, że to "towarzycho" to piszący pod różnymi nickami oddelegowany przez władzę funkcjonariusz do zwalczania prawicowych blogów oraz kilku podpuszczonych przez niego pisowskich radykałów. Pozdrawiam. Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika Tarantoga

Krzysztof Pasie...
2015-04-29 [09:45]
@Domasuł --

"@Domasuł --- "Hmm czy to towarzycho tutaj to naprawdę elektorat PiS-u?..." --- Przepraszam, że się wcinam, ale pragnę Panu wyjaśnić, że to "towarzycho" to piszący pod różnymi nickami oddelegowany przez władzę funkcjonariusz do zwalczania prawicowych blogów oraz kilku podpuszczonych przez niego pisowskich radykałów. Pozdrawiam. Krzysztof Pasierbiewicz"
*****************************************************************************************************************

Czy pan nie ma ani troche samokrytyki?
Przecież te słowa tylko potwierdzają paranoję i schizofrenię!

70 lat,to jeszcze nie jest koniec...ale u pana,to jest atrofia resztek mózgu.

Obrazek użytkownika Szamanka

A może by tak komentarz na temat treści, o której autor "notki" zapomniał?
Bo na razie mamy bełkot w duecie Felicjan i Pasierbiewicz.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@szamanka --- No comment

Obrazek użytkownika HenrykHenry

Niejaki Felicjan :
- "Ma Pan rację, Panie Krzysztofie, że te napaści na Pana, to jakaś zorganizowana akcja typów spod ciemnej gwiazdy, zaślepionych w nienawiści do Pana, i w zazdrości, że tak pięknie pracuje Pan dla Polski. Niech Pan nie ustaje w swoich wysiłkach i nadal pracuje, bo Ojczyzna w potrzebie, a mało jest tak uzdolnionych i szlachetnych ludzi jak Pan.
Serdecznie Pana pozdrawiam życząc zdrowia i wytrwałości w Pana jakże doniosłym dziele.
Felicjan" -

No nic tylko steknac - jak nic "Slonce Karpat" ?!.

PS - przyklad jak pisze ktos po "butaprenie"

Obrazek użytkownika Domasuł

A ja, sam będąc osobą jeszcze młodą, mam wrażenie, że stare zgredy zwykle są blogerami politycznymi, zakochanymi w swoim bajkopisarstwie, na który mają czas na emeryturze, oderwani od realiów życia reszty społeczeństwa (to nie o panu konkretnie, tylko taka ogólna uwaga). Ad meritum, a co z "młodymi, wykształconymi, z dużych miast" zakochanymi w postępowej Platformie Obywatelskiej i 25 latach złotego wieku w historii Polski? Komorowski wygra wybory jadąc na hasłach Polski mlekiem i miodem płynącej, w której broń Boże nic nie można zmieniać, bo wszystko jest wspaniałe i idzie w jeszcze wspanialszym kierunku. Myśli pan, że młodzi nie będą na niego głosować? Dla Kukizów i Mikków elektorat młodych to oczywiście podstawa, ale liczebnie nie umywa się do ilości młodych osób, które zagłosują na Bronka.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@Domasuł --- "Dla Kukizów i Mikków elektorat młodych to oczywiście podstawa, ale liczebnie nie umywa się do ilości młodych osób, które zagłosują na Bronka..." --- Może tak, może nie. Ja bym nie był tego taki pewien. Dziękuję za komentarz i pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Domasuł

W liczbach bezwzględnych to jest masakra na korzyść Bronka. Mikke i Kukiz, dorzućmy do nich Kowalskiego, to jest tak naprawdę margines (a do Brauna, zauważyłem, to chyba największy sentyment mają emeryci). Myśli pan, że 50% poparcia Bronka, w skali całego społeczeństwa, to są tylko ludzie w średnim wieku i starsi? To są masy, a wśród nich również młodzi i najmłodsi.

Obrazek użytkownika gal

Zajrzałem do komentarza pod wpisem Eski, ale nie było warto - ot, pospolity ćwok i tyle

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@gal --- "Zajrzałem do komentarza pod wpisem Eski..." --- A wpis Eski Pan przeczytał? Każdy dostaje to, na co zasłużył. Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika gal

W takim razie i Pan się nie obrazi.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika dag.

Naprawdę nie rozumiem przyczyny zajadłości z jaką Pan Pasierbiewicz jest atakowany, myślę, że to nie do końca jest spontaniczne.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@dag --- "myślę, że to nie do końca jest spontaniczne..." --- To jest zorganizowana grupa działająca na usługach systemu. Dlatego należy tę hołotę totalnie olewać. Nie zasługują na uwagę. Pozdrawiam serdecznie, Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika HenrykHenry

Gdyby tak powielic Pasierbiewicza w jego komentarzach do niektorych internautow to koniecznie musialbym ci napisac

"Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz
Krzysztof Pasie...
2015-04-27 [22:24]
@Michał W. --- Sorry, ale zapomniałem napisać, że ta notka to tekst tylko dla inteligentnych."

Teraz rozumiesz ? - sorrrrrry.

Obrazek użytkownika Jan11

Jako leśny dziadek oburzam się na tekst pana Krzysztofa, niestety wystarczy zajrzeć na "fejsbuka", żeby dowiedzieć się co młodzież myśli o kandydatach, partii rządzącej i opozycyjnej. Niestety, jeżeli pan Duda nie dotrze do nich wynik wyborów przyprawi nas o zawał. Jak wygra (co daj Boże, amen) to musi stworzyć nową wartość nie odcinając się od swoich poglądów, młodzież MUSI mieć szansę na współrządzenie. Już dziś większość mówi, jak wygra Komora, emigruję. W duchu myślę, mają rację, też bym tak zrobił.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

Na fejsbuku prosze Pana to o politykach przede wszystkim pisza MWzDM.Prosze zajrzec na portale - GazetaPL i np. wPolitycePL a zobaczy Pan roznice. Fejsbuk jest tak miarodajny jak i Pasierbiewicz.
Spotykam duzo mlodych z racji wykonywanego zawodu. Nie znam takich ktorzy by sie pozytywnie wyrazali o Komorowskim. Ja wcale wsrod znajomych i znajomych znajomych nie znam takich co by popierali "Ruska Bude". Skad to poparcie ?!. Natomiast cieplych slow nie brakuje Dudzie. Naturalnie czesc dalej oglupiona chce glosowac na Kukiza , jeszcze mniejsza czes na Korwina. Ale to bardziej z poczucia kleski iz dali sie juz raz zrobic propagandzie i glosowali na Paligniota. Chca uchodzic za dojrzalych , inteligentnych i nie dopuszczaja mysli ze moga glosowac na PiS czyli Dude , co dla nich jest rownoznaczne z przyznaniem sie do swojej indolencji. To czesc pokolenia stracona. Oni i tak wyjada bo to takie "cwaniaczki" ktorzy w d...ie maja Polske. W d...ie !!! - chocby nie wiem co im ta Polska dala. Cale ich zycie , dorosle i nie , to pasmo "chachmectw" , gownianych geszeftow , dopalaczy i "prukania". Prukania byle jak i byle gdzie. Jak uda sie cos ukras to wtedy do klubu GO-GO.
Pan Pasierbiewicz te opinie ma od swojej corki , tak mysle bo i skad teraz gdy nie uczy. A ja wiem ze na uczelniach jest tak jak wyzej napisalem. Moge tylko dodac , dziecku nalezy poswiecac uwage . Na tym polega roznica miedzy wychowaniem a uchowaniem.
Jeszcze jedno - dzis wszyscy robia za "patriotow" , walecznych i juz majacych recepte na szczesliwosc powszechna po PO.
To ludzie wszedzie i wszystkim sie wyslugujacy , przez cale swoje zycie. Tylko w rozne "piorka" to ubierajac swoje paciorki chca sprzedac - zawsze jak idzie nowe.

Obrazek użytkownika Jan11

A czy z tym brakiem poparcia dla Gajowego z Ruskiej Budy nie jest tak jak w tej anegdocie. Nauczyciel (za komuny) pyta Jasia kto jest jego idolem. Jaś odpowiada gen.Walter, Bierut czy wymienia inną swołocz, a po cichu szepcze, Sorry Winetu, ale biznes, jest biznes. Jeśli GównoPrawda(GazetaPL) jest wiarygodniejsza od fejsa to gratuluję rozeznania.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

" Jeśli GównoPrawda(GazetaPL) jest wiarygodniejsza od fejsa to gratuluję rozeznania." -

Nic takiego nie napisalem prosze nie manipulowac moja wypowiedzia w stylu Pasierbiewicza. Teraz pewno beda epitety bo to taki jego styl.

Obrazek użytkownika Jan11

Zrozumiałem w ten sposób, jeśli Pan tak nie uważa to przepraszam, ale jestem gotów się zgodzić, co do wiarygodności "fejsa" i pana Pasierbiewicza, wg mnie są w porzo (jak mówi młodzież). Epitet to wyraz określający rzeczownik np trafny komentarz, mądra uwaga to dlaczego miałbym go nie używać;)))

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@jan11 --- szanowny Panie Janie. Dziękuję za merytoryczny komentarz i pozdrawiam Pana, Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika Tarantoga

Do osoby pasierbiewicz! Uważaj,będzie powaznie i naukowo...kompatybilnie i adekwatnie.

Jak stwierdzaja podręczniki,ale nie do geologii,tylko do psychologii,osobę K.P. mozna okreslić dwoma zdaniami.

1.Byt o wątpliwym statusie ontologicznym...impos animi.

2.Byt zdeterminowany biologicznie w granicach statystycznej istotności.

Prawda że pojechałem naukowym slangiem? :-)

Tak Panie Pasierbiewicz...synu AK-owca zamordowanego przez UB...jeżeli to jest kolejny wymysł...dla wzruszenia
czytelnika i dodania sobie martyrologicznej historii,to jesteś...[-----].Sam się ocenzurowałem.

Już tu na NB kilka razy zdefiniowałem,zdiagnozowałem tę osobę...więc po co naruszać Brzytwę Ockhama?

Wolę już zastosować do tej osoby Teorię Monoda...ale znowu jest nieadekwatna w 100%.

PS.Na 36 komentarzy,do tej pory, ani jednego pozytywnego...same trolle i terroryści na NB!!

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

Kukiz Klon Korwina ;-)

Obrazek użytkownika dag.

Obsesja Pasierbiewicza ... ludzie to się leczy. Jak stado obszczekujących piesków, szukających sposobności by się chwycić nogawki.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@dag. --- Porozmawiamy we wrześniu, po parlamentarnych wyborach. Pozdrawiam, Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika ExWroclawianin

Jednym slowem aby ten artykul podsumowac to zgred o zgredach pisze niezbyt pochlebnie! Troche wiecej szacunku dla siebie i innych zgredow. Prezydent USA Ronald Reagan zaczynal swoja pierwsza kadencje w 1981 w 70-tym roku zycia, wiec troche szacunku......

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@ExWrocławianin --- "Prezydent USA Ronald Reagan zaczynal swoja pierwsza kadencje w 1981 w 70-tym roku zycia, wiec troche szacunku..." --- Owszem. Ale jest takie powiedzenie, że "kto się urodził leszczem, nie zdechnie szczupakiem". Niestety ni każdy rodzi się Reganem. Pozdrawiam serdecznie. Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika aestimatus

Jakiś czas temu zrezygnowałem z komentowania twórczości tego pana stwierdzając ,że jest albo szkodnikiem albo wręcz jakimś kretem ale czytając dziś jego komentarz dotyczący urody jednej z komentujących Pań stwierdzam,że jest zwykłym CHAMEM i oczekuję jak najszybszych przeprosin w stosunku do Pani,która bardzo grzecznie swój komentarz umieściła ,oczywiście jeśli chce jakieś resztki swojego honoru uratować!!!!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@aestimatus --- "Jakiś czas temu zrezygnowałem z komentowania twórczości tego pana stwierdzając ,że jest albo szkodnikiem albo wręcz jakimś kretem ale czytając dziś jego komentarz..." --- No to po cholerę Pan czyta, jak Pan zrezygnował.

Obrazek użytkownika markop

Panie blogerze!
"Kończ waść, wstydu oszczędź" !!!!
Hołduje pan zasadzie wyszydzonej już dość dawno temu przez hrabiego Fredrę :
Znacie?? Z N A M Y !!! no to posłuchajcie...

A jak to jest z tym wiekiem polityków, że jedni są dla pana zgredami i leśnymi dziadkami a inni zaprawionymi w bojach politycznych wiarusami... "by stary wyga Leszek Miller nie wiedział, co robi"

A czemu pan wybrał WŁAŚNIE TAKĄ interpretację "Ody do młodości" - marną w wykonaniu za to z melodią "Podmoskiewskich wieczorów" w tle ???????

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@Markop --- Czytam ten Pański komentarz i nie zazdroszczę panu Andrzejowi Dudzie, że będzie musiał być prezydentem tak jak Pan ciasno myślących. No ale przecież nie jest powiedziane, że prezydentura to łatwe zajęcie. Więc spoko, Panie Andrzeju. Prezydent musi żyć także z takimi...

Obrazek użytkownika markop

Z uporem człowieka zbyt często muszącego "latać do całonocnego" (bo w domu zapas by się nie ostał)zmienia pan moją płeć. Powtarzam więc kolejny raz : Jestem K O B I E T Ą i jak panu trudno to zapamiętać, to proszę sobie zapisać.

To, że pan ZAZDROŚCI wielu ludziom, wielu rzeczy - to bije z każdej pana notki.

Pana Andrzeja Dudę znam osobiście i WIEM, że On nic nie musi! On bardzo chce ( i daj nam To wszystkim Panie Boże } zostać prezydentem - i to z pobudek, których pan nigdy, NIGDY! nie zrozumie... Pan niestety tylko P I T O L I !!!
O tej przedziwnej pańskiej inteligencji której NIKT poza panem ( to widać w komentarzach poniżej ) nie posiada ... a która wzrasta podczas słuchania bałałajek!

No może nie tylko, bo jeszcze pan obraża wszystkich nie bacząc na płeć i wiek.
Brrr !!!!!!!

Obrazek użytkownika Andrzej W.

"Bo jeśli nawet ja, urodzony pod sam koniec wojny syn akowca zamęczonego przez ubecję mam już chwilami po dziurki w nosie tych bezustannych politycznych naparzanek, chamskich przepychanek, zmanipulowanych oskarżeń, nienawiści wszystkich do wszystkich, maniakalnej podejrzliwości (...)"

PO prostu: "ZGODA I BEZPIECZEŃSTWO"!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@Andrzej W --- "Bo jeśli nawet ja, urodzony pod sam koniec wojny syn akowca zamęczonego przez ubecję mam już chwilami po dziurki w nosie tych bezustannych politycznych naparzanek, chamskich przepychanek, zmanipulowanych oskarżeń, nienawiści wszystkich do wszystkich, maniakalnej podejrzliwości (...)" PO prostu: "ZGODA I BEZPIECZEŃSTWO"!..." --- Pan nadal nie jest w stanie, albo nie chce zrozumieć właściwego przekazu mojej notki.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

No wlasnie.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

"No wlasnie" - jest do komentarza AndrzejW a nie pana Pasierbiewicza. On tylko , zreszta to w jego
stylu manipulacja , "wcial" sie z komentarzem tak by wyszlo ze jemu przyznalem racje. To takie "pasierbiewiczowskie" zagranie. Stary manipulator - szkolony.

Obrazek użytkownika terenia

@Krzysztof Pasierbiewicz

Szanowny Panie ....wokół własnej osoby tworzy Pan mit "wolnego","niezależnego" .....a nijak to się ma do proponowanych przez Pana treści.Dobrze było przestudiować strukturę wiekową ludności Polski a potem tworzyć piętrowe konstrukcje o młodych czy też o zgredach...wypisuje Pan wierutne bzdury o młodzieży....nie jest tak do końca podatna tylko na krótkie
komunikaty Kukiza czy Korwina-Mikkego...widać we własnym otoczeniu ma Pan takie wzorce zachowań młodzieży ,stąd takie a nie inne przekonanie na jej temat...proszę się nie podpierać "Odą do młodości" A.Mickiewicza ...
Tak jednoznaczną oceną młodzieży wyrządza Pan krzywdę tej części,która została właściwie wychowana w domu,nie zdegenerował jej system czy też doradcy pańskiego pokroju.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.