| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Terrorystyczna grupa przestępcza na Naszych Blogach

Zapewne stali Goście mojego blogu zauważyli, że mniej więcej od półtora roku zaczęła u mnie prowadzić rozbijacką działalność kilkuosobowa grupa „komentatorów”, których bez zbytniej przesady należałoby nazwać „zorganizowaną, terrorystyczną grupą przestępczą”. Warto zauważyć, że wszyscy członkowie owej grupy internetowych zadymiarzy mają konta na portalu Nasze Blogi góra od półtora roku, a niektórzy zaledwie od kilku tygodni.
 
Ich działalność objawia się zawsze tak samo, czyli niezależnie od tematu notki, sfora tych samych „komentatorów”, jak ławica piranii rzuca się na autora blogu wylewając na jego głowę hektolitry pomyj i ubliżając mu stekiem niewybrednych inwektyw i wyzwisk.
 
Członków tego „internetowego gangu” charakteryzuje trudna do ogarnięcia dla zwykłego śmiertelnika patologicznie wynaturzona nienawiść do autora blogu podszyta maniakalną agresją, a z ich „komentarzy” przebija prostackie chamstwo i wyzuta z poczucia obciachu arogancja. Są pewni siebie ponieważ przyzwoici komentatorzy w obliczu tej jawnej grandy wolą milczeć i z nielicznymi wyjątkami przestali u mnie komentować.
 
Działalność tej szajki była już na tyle bezczelna, tupeciarska i obelżywa, iż jeden z blogerów NB piszący pod nickiem @JacBiel, który bynajmniej nie jest moim fanem nie wytrzymał tej hucpy (http://naszeblogi.pl/53798-o-faryzeuszach-i-piwnicy-pod-baranami?page=4 godz.18.01), i napisał niedawno o rzeczonych gangsterach, cytuję :
 
Innych blogów tak nie komentujecie, więc wynika z tego że uwzięliście się na pana Krzysztofa. Chcecie go po prostu zniszczyć psychicznie. Tak się nie robi. To metody esbeckie i kryminalne (stalking)…”.
 
Ale nie o sobie chcę dziś pisać, bo przecież mogę w każdej chwili opuścić Nasze Blogi, choć nie ukrywam, że byłoby mi bardzo przykro się rozstawać z wieloma komentatorami na tym portalu, z którymi, co tu dużo gadać bardzo się zżyłem.
 
Natomiast dziś chcę napisać o interesie wizerunkowym portalu Nasze Blogi.
 
Otóż moje notki i dodawane do nich komentarze czytają nie tylko „nasi” ludzie, lecz także zagorzali i prominentni krakowscy poplecznicy Platformy, nierzadko z tytułami profesorskimi, których mój blog od z górą czterech lat doprowadzał do białej gorączki, bo jak mi często wytykali: „prowadząc prawicowy blog na prawicowym portalu przynoszę wstyd i hańbę krakowskim intelektualistom i lokalnemu środowisku akademickiemu”. Nie mogli mi podarować, że się podpisuję "nauczyciel akademicki" i że byłem jednym z sześciu współzałożycieli krakowskiego Akademickiego Klubu Obywatelskiego (AKO) im prof. Lecha Kaczyńskiego. Bo oni są święcie przekonani, że Platforma Obywatelska ma polityczną wyłączność w środowisku naukowym.
 
Więc mniej więcej półtora roku temu postanowiono zniszczyć niepoprawnego politycznie akademickiego blogera. Kto śledził mój blog dobrze wie, jak to było.
 
Ale niszcząc mój blog, zaczęli niszczyć nie tylko mnie, ale przede wszystkim portal Nasze Blogi. Już tłumaczę o co chodzi.
 
Otóż od jakiegoś czasu krakowscy funkcyjni emisariusze Platformy Obywatelskiej drukują te szkalujące mnie komentarze autorstwa buszującej na moim blogu grupy terrorystycznej i przynoszą te wydruki do kawiarni, gdzie regularnie pijam kawę zadając mi na głos  by wszyscy słyszeli pytania w rodzaju, cytuję: „Czy nadal będziesz głosował na tych pisowskich chu…ów, bu…ów i sku…nów, którzy ci na głowę sr…ją”, albo „No i na co ci to było? Warto ci się było w prawicowca bawić, jak pisowcy z ciebie teraz psychola chcą zrobić?” i tak dalej. Mam również dowody tego, że owi "terroryści" produkowane przez nich ordynarne komentarze mające pokazać, "jak prawicowcy się wzajemnie wykańczają", rozsyłają również masowo pocztą elektroniczną, przynosząc niepowetowane straty wizerunkowe portalowi Nasze Blogi.
 
To są właśnie te ubeckie i kryminalne metody, o których pisał bloger @JacBiel - przebrać się w cudze szaty, podszyć, zmanipulować, oszkalować, sprowokować, a na koniec wariata z rozpracowywanego delikwenta zrobić. Tak robiło UB, SB, KGB i temu podobne szkoły wykańczania politycznych adwersarzy. 

Słowem przebrana za pisowców agentura Platformy oczernia prawicowego blogera za krytykę pod adresem PIS, na co się niestety czasem nabierają przyzwoici ludzie. A wiedzą, jak to robić, bo ta pezetpeerowska agentura za komuny szkoliła się w Moskwie, gdzie ich nauczono jak w perfidny i pokrętny sposób niszczyć opozycję.
 
Słowem chodzi o to, że buszująca na moim blogu szajka to nie żadni pisowcy, lecz platformerscy "gangsterzy" oddelegowani pośrednio do niszczenia mojego blogu, ale bezpośrednio do przyprawiania portalowi Nasze Blogi gęby niereformowalnego i zapyziałego portalu, na którym komentują same chamy, prostacy i oszołomy, czytaj elektorat Jarosława Kaczyńskiego.
 
Ja wiem, kto kieruje tą zorganizowaną grupą przestępczą, ale nie mogę tego napisać przez wzgląd na niechybne konsekwencje procesowe, co tylko czeka druga strona.   
 
Nie wiem, co z tym fantem zrobią Administratorzy portalu Nasze Blogi. Ale mój blog jest bardzo często odwiedzany (grubo ponad trzy miliony wejść), a działalność owych "terrorystów" powoduje, że coraz większa liczba Internautów tuż przed wyborami wyrabia sobie opłakaną opinię o portalu Nasze Blogi i w ogóle o środowisku prawicowym. Powiem więcej. Akcja ma charakter rozwojowy i zdaje się nabierać rozpędu. Dostaję w tej sprawie coraz więcej telefonów i listów elektronicznych, więc myślę, że Administratorzy powinni zdecydowanie coś z tym zrobić.
 
Ciekaw jestem Państwa zdania na ten temat, oczywiście z wyłączeniem rzeczonych "internetowych gangsterów".
 
Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciel akademicki)

 

...
Krzysztof Pasierbiewicz - ...
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika andzia

" MAMY już 90 komentarzy" Liczba mnoga każe rozumieć,że pasierbiewicz mówi o sobie "my".
"MY":pasierbiewicz krzysztof,bolesław,wilniuk,bazyliszek,jan11,am,nauczyciel akademicki,lektor,exwrocławianin ... naukowiec, tłumacz, publicysta niezależny, autor, tenisista, narciarz, człowiek wolny.
Brakuje jeszcze "miłościwie wam piszący",chociaż już raz coś podobnego napisał.Nie przytoczę ze względu na tak obrzydliwe wulgaryzmy,jakich wcześniej,ani później nikt więcej się nie dopuścił.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

U mnie wyświetla się coś takiego:
"Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych."
Czy tylko u mnie Panie Darski ;-)

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@ALLL --- Mamy już 90 komentarzy, więc proponuję Państwu analityczno komparatystyczny quiz weekendowy. Przeczytajcie proszę uważnie wszystkie komentarze niejakiego @Felka dodane do niniejszej notki, a najlepiej kilku ostatnich moich notek. Proszę zwrócić uwagę na słownictwo, styl, charakterystykę toków argumentacji i powoływanie się na pewnego klasyka literatury polskiej. Myślę, że przeanalizowanie tych komentarzy powinno wystarczyć by się zorientować, kto rzeczywiście się kryje pod pseudonimem @Felek. Nagrodą za wygranie quizu będzie pewna książka autobiograficzna promowana niedawno w księgarni Matras przy Rynku Głównym w Krakowie.

Życzę Państwu dobrej zabawy i serdecznie pozdrawiam, Krzysztof Pasierbiewicz

PS. Z góry zapowiadam, że z obawy o konsekwencje procesowe, na niektóre komentarze nie będę mógł odpowiedzieć.

Obrazek użytkownika cdn

Jako, że nie wykluczyłem ponownego pojawienia się na tym blogu, proponuję Państwu analityczno komparatystyczny quiz. Przeczytajcie proszę uważnie wszystkie komentarze podpisane bolesław, Freiherr, wilniuk, A.M, jan21 i Valdi (może jeszcze innych) i dodane do niniejszej notki (i kilku innych) Proszę zwrócić uwagę na słownictwo, styl, sposób argumentacji, POGLĄDY (to dodatkowo) i powoływanie się na pewna osobę przedstawiająca się jako naukowiec, literat i publicysta niezależny klasyka literatury polskiej. To powinno wystarczyć do ustalenia, kto rzeczywiście kryje się pod wymienionymi pseudonimami. Nagrodą za osób, którzy odpowiedzą poprawnie będzie kserokopia (oryginał zbyt cenny) autobiograficznej książki "Magia namiętności" , promowanej w Domu Zdrojowym w Jastarni w 2010 r. Niech zachętą dla udziału w quizie będzie to, że nagroda (w swej pierwotnej wersji) zawiera przejmujące opowieści o ogniu promieniującym w kierunku dołu brzucha. Dla ułatwienia: odpowiedź winna wskazać jaka reguła logiczna winna być zastosowana dla analizy tej argumentacji. Pan dr KP, jeśli zechce wziąć udział w quizie, nie musi obawiać się konsekwencji procesowych, aczkolwiek, z drugiej strony, trudno pokładać szczególne nadziej w jego sposobnościach dedukcyjnych.
Jan Woleński

Obrazek użytkownika Jan11

Dziękuję za link (pojawia się w następnych komentarzach), gdzie kupić "Magię namiętności". Już wysyłam zamówienie, bo nie wierzę, że Profesor dotrzyma słowa i wyśle nagrodę za ustalenie kto pisze pod wymienionymi pseudonimami.
Rozumiem, że członkostwo w klubie "Bulu i nadzieji" zobowiązuje Pana Profesora do błędnego pisania jan21 i "nagrodą za osób". Domyślam się, że jan21 to Jan11, czyli moja skromna osoba, mająca tyle wspólnego z Panem Krzysztofem, że miałem zamiar studiować na AGH, że także strajkowałem w stanie wojennym, a pochodzę i mieszkam w ziemi, z której pochodził trzykrotny rektor UJ, swój wiek podałem wcześniej w formie łamigłówki, mam nadzieję, że rozwiązanie tych zagadek nie sprawi Panu większych kłopotów.
Jakby co to Pański nick

Obrazek użytkownika Freiherr

Szanowny Panie "cdn". Rozumiem, że wyliczanka nicków ma służyć ugruntowaniu tezy, że p.Pasierbiewicz pisze sam do siebie. Oczywiście nie dam głowy, że tak nie jest ale używanie mojego nicka (tj.Freiherr) jako potwierdzenie tej tezy jest w tym kontekście nietrafne. Ja to ja. Jestem z Poznania a p.Pasierbiewicz z Krakowa. Nie znamy się osobiście. Nie znam zresztą osobiście nikogo z blogerów, którym poświęcam swoje komentarze, zgoda - może nie najwyższego lotu. Ale staram się nie zapominać o dobrych manierach, również tutaj. Tak mnie wychowano a noblesse oblige.Proszę więc w swoich podejrzeniach nie rozpędzać się zanadto gdyż prowadzi to Pana do śmieszności.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@Jan Woleński --- Panie Profesorze! Wygrał pan quiz! Gratuluję!!! Otrzymuje pan nagrodę w postaci książki pt. „Jan Woleński” – vide: http://www.matras.pl/jan-wolenski-wierze-w-to-co-potrafie-zrozumiec,p,20...

Tylko trochę głupawo z Pańskiej strony, że pojawiając się znów na moim blogu, złamał Pan niedawne przyrzeczenie, że przestaje Pan definitywnie u mnie komentować.

Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika cdn

Panie Doktorze (emerytowany nauczycielu akademicki)
Korzystając ze swojego legendarnego braku bystrości zapomniał Pan dodać, który quiz. Tak czy inaczej, Pańska proklamacja o tym, że wygrałem przypomina to, jak Jan Onufry Zagłoba, herbu Wczele, ofiarował królowi szwedzkiemu Niderlandy, z tą różnicą, że Imć Zagłoba był zabawny i inteligentny, a Pana charakteryzuje tylko to pierwsze (dokładniej: bycie pajacem).
Jan Woleński
PS. Wykazał Pan też godną pochwały konsekwencję odpowiadając na mój wpis, aczkolwiek wielokrotnie zarzekał się Pan, że nigdy nie uczyni tego. Natomiast co do "trochę głupawo", to przypomnę, że napisałem (20115-04-07, 10:40) "o ile nie zajdą jakieś nadzwyczajne okoliczności do zabrania głosu" (o tym, czy zachodzą czy nie, decyduję sam bez Pańskiego pośrednictwa. I znowu Pan zademonstrował swoją podziwianą kurza pamięć. A tyle razy zwracano Panu uwagę (nie tylko ja), aby Pan nieco poćwiczył tę sprawność umysłową.

Obrazek użytkownika BazyliMD

@ Jan Woleński
Szanowny Panie!
Pokazuje się Pan od tej samej żałosnej strony, którą wytyka Pan Panu Krzysztofowi. Rzecz w tym, że jest Pan ponoć wybitnym humanistą ze wszystkimi tego konsekwencjami. Pańskie CV w Wiki robi wrażenie. Nie mniejsze wrażenie robi magiel, w jaki Pan i Pańscy stronnicy przekształcają "Nasze blogi".
Szanowny Panie!
To, co tutaj obserwuję, to tragikomedia. Komedia ze względów wiadomych.
Wątek tragiczny, to świadomość, że faceci o mentalności Szanownego Pana są wychowawcami polskiej młodzieży.
Wpis ten nie jest zaproszeniem do dialogu. Jest to moja subiektywna opinia nie będąca przedmiotem dyskusji.

Obrazek użytkownika felek

"Niech zachętą dla udziału w quizie będzie to, że nagroda (w swej pierwotnej wersji) zawiera przejmujące opowieści o ogniu promieniującym w kierunku dołu brzucha."
............................................................
!:) Łączę pozdrowienia, Panie Janie!

Obrazek użytkownika Jan11

Biorę udział.

Obrazek użytkownika andzia

Oto co skłoniło tak naprawdę pasierbiewicza do nazwania nas terrorystyczną grupą przestępczą.Przeszkodzenie mu w:

" Ci z Państwa , którzy chcieliby wesprzeć finansowo moją działalność blogerską mogą to zrobić wpłacając dowolną kwotę w formie darowizny na moje konto bankowe.
Nazwa banku PKO Bank Polski SA, Krzysztof Pasierbiewicz, numer konta 34 1020 2892 0000 5502 0065 6579 Ewentualne wpłaty będę archiwizowane. Kontakt – www.pasierbiewicz.com"

Bo tak naprawdę chodziło mu o:

"Moja ukochana córka jedynaczka urodziła mi się tuż przed pięćdziesiątką i ani się obejrzałem, a już kończy studia i bardzo sobie chwali leciwego ojca, u którego ma bankomat i "All inclusive".

No i nie udało się bankomatu "All inclusive"napełnić.

Niby żart pasierbiewicz,co? Degeneracja moralna,społeczna i intelektualna.

Obrazek użytkownika Jan11

Przeczytałem tytuł i pomyślałem Pasierbiewicz przesadził. Doczytałem do końca, przypomniałem sobie definicję terroryzmu i stwierdzam, ma rację.
Wiele razy nie podjąłem z Panem Krzysztofem dyskusji obawiając się, że moje argumenty znikną wśród zapisów członków i członkiń (ciekawie to brzmi;))) wyżej opisanej grupy, że albo rzucą się na mój wpis z wyzwiskami, albo wykorzystają do ataku na blogera. Zastanawiałem się kim oni są, jak im podpadł Pasierbiewicz, że nie ma wypowiedzi do której by się nie doczepili. Nie podoba im się historia rodziny, opis stanu szkolnictwa wyższego, strajk w stanie wojennym, diagnoza sytuacji politycznej, młodzieńcze wyczyny miłosne. Może to ostatnie, zabawne i barwne opisy podbojów miłosnych (nieważne jaki w tym procent prawdy, chyba spory, bo panie którym pokazałem zdjęcie pana Krzysztofa, stwierdziły "ten facet coś w sobie ma") wywołują najwięcej emocji. DLACZEGO? Czyżby u trollujących krakówek pojawił się syndrom niedopchnięcia, a u krakusików udających prawicę zazdrość, że on więcej może.
Teraz panie Krzyśku będzie jeszcze większy jazgot.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@jan11 --- „Wiele razy nie podjąłem z Panem Krzysztofem dyskusji obawiając się, że moje argumenty znikną wśród zapisów członków i członkiń (ciekawie to brzmi;))) wyżej opisanej grupy, że albo rzucą się na mój wpis z wyzwiskami, albo wykorzystają do ataku na blogera…” --- I o to właśnie chodziło rzeczonym „terrorystom” – o odstraszenie komentatorów od prawicowego blogera. I trzeba przyznać, że jak Pan sam pisze osiągnęli zamierzony cel, bo wielu moich stałych komentatorów zamilkło. Mam jednak nadzieję, że po tej notce, która zdemaskowała owych sabotażystów, stali komentatorzy powrócą. --- „Zastanawiałem się kim oni są, jak im podpadł Pasierbiewicz, że nie ma wypowiedzi do której by się nie doczepili…” ---- Otóż owych „terrorystów” można podzielić na trzy kategorie: 1. Oddelegowanego przez system emisariusza do niszczenia opozycji prawicowej, 2. Zakompleksionych dewotek i bigotów, których nazywam „ortodoksyjnymi pisowcami”, którzy dali się zmanipulować terroryście naczelnemu, 3. Urodzeni zawistnicy, których doprowadzał do furii barwny życiorys autora blogu niemieszczący im się w głowach. W tajemnicy panu powiem, że nie bez znaczenia jest, jak Pan to określił „syndrom niedopchnięcia”, albo jeszcze gorzej syndrom ”nie pchnięcia w ogóle”, czego owa kategoria nigdy nie wybacza. Dziękuję Panu za komentarz i serdecznie pozdrawiam. Krzysztof Pasierbiewicz.

Obrazek użytkownika felek

"syndrom niedopchnięcia", "syndrom nie pchnięcia w ogóle".
.........................................................
To prostackie chamstwo to jest dobry przykład, nie pierwszy zresztą, tej sławnej "szarmanckości" Pasierbiewicza, jego stronników i całego tego blogu.
Dokładnie tak samo jest zresztą z tą rzekomą opozycyjną prawicowością Pasierbiewicza.

Jedno tylko na tym blogu jest prawdziwe. To jest mitomaństwo Pasierbiewicza. A gdy chodzi o ten jego jakoby "barwny życiorys" jest to mitomaństwo komiczne.

Obrazek użytkownika Jan11

Chamstwo wg feleka to to co w innych tępimy, bo nam nie odpowiada w stosunku do naszej osoby,
..a u siebie pielęgnujemy bo twierdzimy ,że dodaje nam charakteru.

Obrazek użytkownika felek

A to pan Jan11, stary chwalca Pasierbiewicza, dziś na porannym dyżurze. Dziwne, że "w tym temacie" zabiera głos dopiero dzisiaj. Chyba był na jakimś urlopie i stąd ta forma od rana.

Obrazek użytkownika Jan11

Jednych się czepiamy, że zabierają głos w święta, w rocznicę smoleńską, innych, że milczą.
Więcej konsekwencji.

Obrazek użytkownika A.M

Dzien dobry !
Serdecznie pana pozdrawiam.Wykonal pan kawal dobrej roboty dla naszej ukochanej ojczyzny, za co bardzo panu dziekujemy.
Niestety bardzo trudno dotrzec do wszystkich Polakow.
Niech pan pisze jeszcze wiecej niz do tej pory a osiagnemy kiedys wymarzony cel czyli wolna od zarazy Rzeczpospolita.
Dziekuje zycze panu panie Krzysztofie duzo zdrowia.
A.M

Obrazek użytkownika felek

Teraz dopiero przeczytałem to:
"Niech pan pisze jeszcze wiecej niz do tej pory a osiagnemy kiedys wymarzony cel czyli wolna od zarazy Rzeczpospolita."
Czyż to nie istna komedia ?

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@A.M. --- "Wykonał pan kawał dobrej roboty dla naszej ukochanej ojczyzny, za co bardzo panu dziękujemy..." - To jedno zdanie jest największą z możliwych nagrodą za moje ponad czteroletnie blogowane i dziękując za nie przeogromnie powiem tylko, że warto było pisać moje notki choćby tylko dla Pani / Pana. --- "Niestety bardzo trudno dotrzec do wszystkich Polaków..." --- I tu jest pies pogrzebany. Ten problem uważam za jeden z podstawowych czynników tego stanu, że stoimy w miejscu, albo na niektórych polach się nawet cofamy. --- "Niech pan pisze jeszcze więcej niż do tej pory a osiagnemy kiedys wymarzony cel czyli wolna od zarazy Rzeczpospolita..." --- Przyrzekam, że nie spocznę póki moje palce będą zdolne do czynienia pożytku z komputerowej klawiatury. --- "Dziekuje zycze panu panie Krzysztofie dużo zdrowia. A.M --- To ja Pani / Panu z całego serca dziękuję i życzę najlepiej, jak człowiek człowiekowi życzyć może. Pozdrawiam. Krzysztof Pasierbiewicz.

Obrazek użytkownika felek

Ma Pasierbiewicz zwyczaj sprawdzania nicków swoich oponentów, zwłaszcza ich stażu na forum. Sprawdźmy więc, z wzajemnością, jego nowego chwalcę, pana/panią A.M powyżej. Klikamy teraz na nick i co widzimy: "Posiada konto przez 9 godz. 25 minut."
Jak mawia pan KP: no comment.

Obrazek użytkownika Figurant

Panie Andrzeju nie zwracaj uwagi na Platfomersów bo to zgraja zbieraczy soczewicy i pyszałków.Pan Bóg pysznym się sprzeciwia. Pozdrawiam Henryk

Obrazek użytkownika Freiherr

Szanowny Panie! Proszę uprzejmie o dokładne przeczytanie tego co napisałem. Może Pańskie pytanie okazałoby się być zbytecznym? Nie pisałem o tym czy p.Pasierbiewicz przyczynia/nie przyczynia się do zwycięstwa p.Dudy lecz, że powtórzę,"priorytetem jest zwycięstwo p.Dudy". Natomiast to, czy p.Pasierbiewicz chce ,świadomie czy nieświadomie, wkładać kij w szprychy czy też stanąć jednoznacznie po stronie p.Dudy, czyli naszej to jego decyzja. Ale musi ją podjąć dzisiaj bo układ jest zero-jedynkowy. Wątek naiwności, głupoty czy ściemy, który chce mi Pan przypisać łaskawie pomijam. Po pierwsze nobody is perfect, a po wtóre szkoda czasu na jałowe spory czy wzajemne złośliwości czy nieuprzejmości.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@Freiher --- "Natomiast to, czy p.Pasierbiewicz chce ,świadomie czy nieświadomie, wkładać kij w szprychy czy też stanąć jednoznacznie po stronie p.Dudy, czyli naszej to jego decyzja. Ale musi ją podjąć dzisiaj bo układ jest zero-jedynkowy..." --- Szanowny Panie, proszę otworzyć ten link: http://salonowcy.salon24.pl/634480,armio-wykleta-cracovia-ciebie-pamieta Do tej notki dodałem galerię fotografii. Proszę przejechać na zdjęcie dziesiąte od lewej przedstawiające składanie kwiatów przed popiersiem jednego z Żołnierzy wyklętych. Składający kwiaty to delegacja krakowskiego AKO w składzie: rodzice Andrzeja Dudy, moja córka i ja. To jest moja odpowiedź. Pozdrawiam Pana serdecznie.

Obrazek użytkownika markop

Panie blogerze!

cyt."Ale mój blog jest bardzo często odwiedzany (grubo ponad trzy miliony wejść)"

Śmiem twierdzić, że z tej liczby co najmniej połowa - to są wejścia komentatorów, oraz tych osób, które raz zapoznały się z pana notką, ale chcą zapoznać się z nowymi komentarzami... bo tak skonstruowano ten licznik, że zalicza każde odświeżenie strony - nawet z tego samego IP. Pańskie wejście z odpowiedzią, lub zapoznaniem się z kolejnym komentarzem również!

Jeśli od tej ilości wejść (jak pan sam pisze!) cyt. "Otóż od jakiegoś czasu krakowscy funkcyjni emisariusze Platformy Obywatelskiej drukują te szkalujące mnie komentarze" odejmie się także "te" wejścia, to iluż ma pan prawdziwych czytelników?
Tylu samo, co każdy inny bloger...
Niech pan nie przecenia swojej "poczytności" !!!

Obrazek użytkownika felek

Ilość wejść podnoszą wielokrotne odwiedziny tych czytelników, którzy zainteresowani są rozwojem dyskusji. Nie musi to jednak wcale oznaczać, że większość czytelników podziela poglądy Pasierbiewicza. Sądzę, że jest przeciwnie, czytają w końcu i nas.
Jedyna rzecz, jakiej może być pewien Pasierbiewicz to ta, że zawsze rozumie go szanowny pan Bolesław.

Obrazek użytkownika terenia

Wczoraj była tak ważna rocznica (bolesna rocznica),na Wawelu w Katedrze o 17.30 była msza a pan Pasierbiewicz o 17.55 wiesza tę "cudną notkę" i o co tu chodzi...tu chodzi o awanturę,ilość
wejść,ilość komentarzy ,to blogera kręci.Czytam Nasze Blogi od
dawna...na początku wpisy pana K.Pasierbiewicza miały 7-10 komentarzy....teraz....ech szkoda gadać.Zamiast skupić się na rzeczywiście istotnych i ważnych sprawach...co widzimy....imaginacje blogera o grupie terrorystycznej ...Boże Ty widzisz i nie grzmisz...

Obrazek użytkownika markop

Pani Tereniu!
Na wczorajszą (i wszystkie wcześniejsze) Mszę św. w Katedrze na Wawelu zapraszał Akademicki Klub Obywatelski ...

Dlatego (cyt. "byłem jednym z sześciu współzałożycieli krakowskiego Akademickiego Klubu Obywatelskiego (AKO) im prof. Lecha Kaczyńskiego.") KATOLICKI założyciel "Klubu" i bardzo PRAWICOWY bloger był w domu, by zamieścić tą ważną dla przyszłości Polski notkę.

Na Mszy św. byłyśmy my, terrorystki szkolone za Uralem...

Ciekawe, kto wczoraj w całej Polsce manifestował?! zamiast siedzieć przed komputerem?

Obrazek użytkownika terenia

@markop

Ja jedna z terrorystek też byłam ...

pozdrawiam

Obrazek użytkownika markop

Tak zrozumiałam z pani wpisu ( bo nie znamy się osobiście), dlatego użyłam liczby mnogiej "byłyśmy my"...

również pozdrawiam

Obrazek użytkownika Valdi

O Matko Boska Bolesna !
Ten Pasierbiewicz znowu namieszał ....
Ale jutro niedziela. Proszę się pomodlić za niego .

Obrazek użytkownika Freiherr

Pisać merytorycznie, trzymać się swego kursu, olewać (pardon) trolle. Traci Pan czas i zdrowie wdając się w pyskówki. Warto spierać się z tymi, którzy potrafią dyskutować merytorycznie. Pańskie użalanie się w ostatnich postach na wrogie otoczenie świadczy o słabości a i dla czytelników bloga przestaje być interesujące. Niebawem straci Pan tych, którzy (jak ja) ciągle czytają i chcą dyskutować. Uciekanie się do żalów, pretensji itp. świadczy o słabości. Ale proszę też pamiętać, że skończył się czas prowokacji publicystycznych. Do wyborów dużo czasu nie zostało i trzeba zewrzeć szeregi. Priorytetem jest zwycięstwo p.Dudy. Potem będzie czas na wewnętrzne spory. Zresztą też do czasu, gdyż kolejne wybory ante portas.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@Freiher ---- "Pisać merytorycznie, trzymać się swego kursu, olewać (pardon) trolle. Traci Pan czas i zdrowie wdając się w pyskówki..." ----- Gdyby Pan uważnie śledził mój blog to by Pan wiedział, że od szeregu miesięcy nie odpowiedziałem na żaden komentarz dodany przez członków rzeczonej "grupy przestępczej". Oni przez cały czas gadają sami ze sobą, a nieuważny czytelnik może się nie zorientować, co jest grane. Proszę zważyć, że mamy do czynienia z zawodowcami szkolonymi w Komitecie Centralnym albo za Uralem. ----- "Pańskie użalanie się w ostatnich postach na wrogie otoczenie świadczy o słabości a i dla czytelników bloga przestaje być interesujące..." ---- Znowu Pan czytał nie uważnie. Ja się żadną miarą nie użalam tylko demaskuję draństwo łobuzów, którzy mi blog zapaskudzają. ---- Niebawem straci Pan tych, którzy (jak ja) ciągle czytają i chcą dyskutować..." ---- Nie sądzę. Notkę już odwiedziło grubo ponad 4000 czytelników. "Ale proszę też pamiętać, że skończył się czas prowokacji publicystycznych. Do wyborów dużo czasu nie zostało i trzeba zewrzeć szeregi..." --- Pamiętam i dlatego to już ostatnia notka w tym temacie. Serdecznie Pana pozdrawiam

Obrazek użytkownika felek

"Gdyby Pan uważnie śledził mój blog to by Pan wiedział, że od szeregu miesięcy nie odpowiedziałem na żaden komentarz dodany przez członków rzeczonej "grupy przestępczej".
.......................................................
Istotnie. Bo na rzeczową krytykę nie potrafi Pan odpowiedzieć, brak Panu argumentów. Pana specjalność to wymyślone, samochwalcze bzdury o sobie i epitety pod adresem oponentów. Słowem - magiel.

Obrazek użytkownika HenrykHenry

Uważa pan ze Pasierbiewicz przyczynia się do zwycięstwa Dudy ?. Co za naiwność , głupota, czy kolejna ściema ?!.

Obrazek użytkownika BazyliMD

Szanowny Panie Krzysztofie!
Wal Pan z grubej rury, tak jak do tej pory. Nie odpowiadaj Pan na zarzuty pod własnym adresem. Blog, to nie konfesjonał; nie ma Pan obowiązku...
No i ten mój zarzut dotyczący narcyzmu ( trochę na wyrost) straci aktualność.
Ja tu widzę, jak jest i co w trawie piszczy.
Pozdrowienia.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@BazyliMD ----- "Wal Pan z grubej rury, tak jak do tej pory..." ---- Serdecznie dziękuję za wsparcie ----- "Nie odpowiadaj Pan na zarzuty pod własnym adresem..." --- Już od dawna im nie odpowiadam. Odpowiadam tylko na przyzwoite i poważne komentarze innych Internautów. ---- No i ten mój zarzut dotyczący narcyzmu ( trochę na wyrost) straci aktualność..." ----- Cieszę się i mam nadzieję, że powoli inni, którzy się dali na pierwszy rzut oka nabrać również się zorientują, co tu jest rzeczywiście grane. Pozdrawiam Pana.

Obrazek użytkownika A.M

Dzien dobry !
Serdecznie pana pozdrawiam.Wykonal pan kawal dobrej roboty dla naszej ukochanej ojczyzny, za co bardzo panu dziekujemy.
Niestety bardzo trudno dotrzec do wszystkich Polakow.
Niech pan pisze jeszcze wiecej niz do tej pory a osiagnemy kiedys wymarzony cel czyli wolna od zarazy Rzeczpospolita.
Dziekuje zycze panu panie Krzysztofie duzo zdrowia.
A.M

Obrazek użytkownika felek

Jak mówił Stanisław Jerzy Lec: "Ciasnota umysłowa się rozszerza."

Obrazek użytkownika Valdi

Felek, nie zapominaj, że Pan Targalski cię obserwuje. Ja zaczynam odliczać. Stawiam zakład, że po kolejnych 10 komentarzach będziesz musiał zmienić tożsamość.

Obrazek użytkownika ronin

Panie Krzysztofie widocznie, bardzo celne sa Panskie komentarze! Prawda na tyle ich boli ze,bluzgaja,bo tyle moga! To rowniez swiadczy o popularnosci Panskich wypowiedzi! Nie ma sie co irytowac! Dalej i do przodu! Pozdrawiam!

Obrazek użytkownika HenrykHenry

@Ronin - Widocznie bardzo celne są te komentarze Felka skoro Valdi musi straszyć.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@ronin ---- No cóż, jak Pan widzi niektórym wciąż jeszcze się marzą psychuszki, bądź przynajmniej łagry dla blogerów niepoprawnych politycznie. To prawda, że strasznie mi na blogu paskudzą szkolone w Komitecie Centralnym post-komusze pieski, ale trawka już podrosła, więc trzeba buty starannie wytrzeć i iść dalej, konsekwentnie do celu. Serdecznie Pana pozdrawiam i dużo słońca życzę. Krzysztof Pasierbiewicz.

Obrazek użytkownika felek

"Celne komentarze, prawda, popularność wypowiedzi"... Kto Panu to powiedział p.Ronin?
I gdzie widział Pan te bluzgi? Chyba u Pasierbiewicza.

Obrazek użytkownika BazyliMD

Feluś!
Coś ty taki delikatny. Wyrobiłeś się.
....ale wciąż jedziesz na cytatach.
Tutaj, jak sam zauważyłeś, ludziska bluzgają, plują na wszystkie strony....
... a Ty delikatny taki. Plunie ktoś przez nieuwagę na Ciebie i w depresję wpadniesz. Szkoda by było, bo Twoje wypociny pełne wyrazów obcych czyta się, jak doktoraty. Na UJ-pisane.

Obrazek użytkownika Valdi

Ale kino !

Wdepnął Pan w lepkie g.... Zawsze wiedziałem, że jest taki Krakówek (niczego nie ujmując Krakowowi).
W sumie to bardzo dobrze się stało .... widać ich w całej krasie. I to Pana zasługa.

A propos: Jan Hertrich-Woleński ( z Wiki)
1. teoretyk prawdy oraz filozof języka
2.był członkiem PZPR od 1965 r. Opuścił szeregi tej partii po wprowadzeniu stanu wojennego w 1981
3.Członek założyciel Żydowskiego Stowarzyszenia B'nai B'rith
4.związany ze Stowarzyszeniem Ateistów i Wolnomyślicieli
5.członek Komitetu Honorowego Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów.

itd ....

Założe się, że SOB razem z Hartmanem posługują się jeszcze kilkoma tożsamościami na Naszych Blogach.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

@Valdi ----- Dziękujemy za info i serdecznie pozdrawiamy.

Obrazek użytkownika felek

Punkt 2,3,4,5,itd... - no i co z tego ma wynikać?

Obrazek użytkownika Valdi

Felku !
Założę się , że sam wiesz co z tego wynika. Prowokujesz mnie tylko do wyjaśnień.
Parafrazując "lecowe" mądrości: " Szerokie horyzonty się zacieśniają "
Nawiasem, znam takiego jednego z Krakówka, który często podpiera się Lecem ...
Kilka z tych punktów stosuje się do niego też. Wiesz o kogo mi chodzi ?
Niestety Lec to nie Rochefoucauld i byle buc może nim wywijać.
Trzymaj się i pamiętaj: Pan Targalski cię obserwuje !

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.