Do czego na „Naszych Blogach” przydają się trolle?

 

Nie bez satysfakcji informuję,
że dzięki zapalczywej działalności paskudzących na moim blogu trolli
piszących pod nickami: cdn; Felek, Tarantoga, Andzia i Terenia
w dniu dzisiejszym
wskoczyłem na pudło
„Najczęściej komentowanych”
vide:
( http://naszeblogi.pl/popularne... )

 

 
Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciel akademicki)

Post Scriptum
Dlaczego uważam, że Felek, Tarantoga, Andzia, Terenia et consortes to trole?
 
Bo od ponad roku wchodzili na mój blog wyłącznie po to, żeby napaskudzić, czyli niezależnie od tego, co napisałem pluli i obrażali mnie w sposób obsesyjnie nienawistny, a wymieniając między sobą wątpliwej jakości uwagi na mój temat tworzyli i jak widzę nadal tworzą „towarzystwo” wzajemnego zachwytu nad samymi sobą.  Towarzystwo, które łączy irracjonalna wrogość, nieskrywana pogarda, obsesyjna zawiść i chorobliwa agresja w stosunku do mojej osoby.

W efekcie, inni komentatorzy zbrzydzeni tym rynsztokowym "towarzystwem" nie chcąc się narażać na obelgi ze strony rzeczonych przestali u mnie komentować, co wpłynęło na jakość nie tylko mojego blogu, ale i portalu Nasze Blogi.
 
Post Post Scriptum
Myślę, że Administratorzy winni się zastanowić, co z tym nieprzynoszącym chluby Portalowi fantem zrobić?

Bo najsmutniejszym jest jednak fakt, że hersztem tej tollującej szajki jest oddelegowany przez system profesor UJ piszący pod nickiem „cdn”, o którym pan profesor Piotr Gontarczyk w piśmie społeczno kulturalnym GLAUKOPIS Nr 28, a.d. 2013 tak pisał, cytuję:
 
O fundamencie wiedzy

(…) autor Lustracji jako zwierciadło (Jan Woleński – przypis autora notki) nawiązuje do najlepszych obyczajów mainstreamu współczesnej humanistyki, której przedstawicielem jest np. Zygmunt Bauman. Woleński napisał, że światowej sławy profesor od etyki przyznał się do agenturalnej przeszłości. Ale to znów nieprawda. Bauman przyznał się tylko w Polsce, zmuszony do skomentowania przeze mnie dokumentów. Na zachodzie ów wielki moralizator, opowiadacz o metodzie „motylich skrzydeł”, które każdą drobną nieprawość i krzywdę mogą uczynić znaczącą dla świata (itd., itp.), w swojej sprawie zachował nieco inną etykę, moralność i odpowiedzialność. Zapytany o doniesienia na temat służby w KBW i agenturalnej pracy dla Informacji Wojskowej, nie miał sobie absolutnie nic do zarzucenia. Obrzucił wyzwiskami żołnierzy podziemia, z którymi walczył „w imię postępu, a całą prawdę ujawnienia kompromitujących go faktów uznał za świństwo i przypisał ją, mniej więcej jak Woleński wszystkie nieszczęścia tego świata – IV RP braci Kaczyńskich. No i co są warte wszystkie nauki moralne prof. Baumana? Czy nie tyle, ile rozważania prof. Woleńskiego o prawdzie?…, koniec cytatu.

O procesie lustracyjnym

Profesor Woleński wyraźnie nie rozumie, o co w tym wszystkim chodzi, wielokrotnie powołuje się na rozmaite „ustalenia” sądowe, często dodatkowo wypaczane w doniesieniach prasowych… nie zgadzam się na tak radykalną deprecjację standardów jakie powinny obowiązywać w nauce. Wykładowca uniwersytecki winien mieć wyższe aspiracje, niż tylko rozdmuchiwanie brzydkich zapachów wydobywających się z medialnego magla…”, koniec cytatu

O wartości wywodu naukowego

…W odpowiedzi na moją recenzję, w której opisałem fatalne fragmenty jego książki, prof. Woleński odpisał: „Nie bardzo dostrzegam, aby rzeczone pomyłki jakoś szczególnie ważyły na toku moich argumentacji”.

Ponieważ nie jestem „filozofem prawdy” i profesorem w dziedzinie epistemologii, spróbuję wytłumaczyć moją – być może błędną – opinie w kwestii „toków argumentacji”. Otóż jest tak, że owych „toków argumentacji” nie można analizować w oderwaniu od jakości argumentacji. Swój pogląd zobrazować kilkoma prostymi przykładami (z braku miejsca przerywam cytat, a szkoda – przypis autora notki)… Cały fragment wydaje się więc przykładem rażącej niewiedzy, pomieszania porządków prawnych i, zamiast twierdzeń naukowych, nieuprawnionych spekulacji… Profesor Woleński straszy czytelnika groźnymi skutkami ustawodawstwa lustracyjnego… Autor nie bardzo rozumie genezę i istotę pierwotnego kształtu ustawy lustracyjnej… Nie rozróżnia podstawowych elementów ustawodawstwa lustracyjnego takiego jak „praca” i „współpraca”, nie zna charakteru wymienionych w ustawie instytucji, o których pisze. Tworzy atmosferę strachu, w której zagrożone stają się całe grupy zawodowe i społeczne. Jego „tok argumentacji” wywołuje przerażenie, czy nie zapłoną masowo stosy z dziennikarzami… To nie są „zabiegi retoryczne czy perswazyjne” tylko proste wnioski wynikające z „toku argumentacji” Woleńskiego. Nie ma on istotnej wiedzy… dotyczy to takich zagadnień jak: nieznajomość podstaw prawa…, nieznajomość idei lustracji… nieznajomość historii polskiej lustracji… nieznajomość ustawy lustracyjnej…”, koniec cytatu.

W kwestii etyki i estetyki

Autora (Jana Woleńskiego) wyraźnie dotknęła moja uwaga, że jego książka jest dowodem „wyraźnej degradacji statusu profesora Uniwersytetu Jagiellońskiego… używając terminu „degradacja statusu profesora Uniwersytetu Jagiellońskiego” miałem na myśli także odległość, jaka dzieli Lustrację jako zwierciadło od fundamentalnych standardów etycznych obowiązujących w świecie nauki… W drugim przypadku Autor rzeczywiście przedstawił w skrócie poglądy dziennikarza Piotra Semki, z którymi się nie zgadza. Poprzedził je jednak wstępem, po którym każdy wie, kto zacz: „Piotr Semka, inny [obok Sakiewicza] propagandzista PiS”. Takie wykluczanie z debaty publicznej nie tylko przez stygmatyzowanie i wręcz pozbawianie dziennikarskiego imprimatur jest rzeczą niedopuszczalną i samo w sobie uzasadnia twierdzenie, że książka Woleńskiego jest dowodem „wyraźnej degradacji statusu profesora Uniwersytetu Jagiellońskiego… Nadto, w czasach, kiedy Kaczyński działał w opozycji, Woleński był działaczem PZPR. Sytuacja wydaje się być konfundująca. Jeśli teraz Jarosław Kaczyński miał by tu być swego rodzaju moralnym i intelektualnym półwieprzem, który z jednej strony działa w KOR, a z drugiej jest tchórzliwym „konformistą”, to kim w tych kategoriach będzie prof. Jan Woleński?… Ale te, niestety, podobne ataki na obu wspomnianych polityków korespondują z lekkością, z jaką Autor posługuje się w przestrzeni publicznej insynuacjami i pomówieniami. Z jakimi niewyszukanymi pobudkami i wątpliwymi metodami mamy do czynienia w przypadku pisarstwa Jana Woleńskiego świadczy fakt, że wspomniany sięgnął po insynuacje nawet w sprawie tak trzeciorzędnych jak polemika ze mną… Takie metody prowadzenie polemiki przez Woleńskiego mogą zadziwić tych którzy nie czytali recenzowanej książki. Sięganie po insynuacje i pomówienia – tak pod adresem poszczególnych osób, jak i całych zbiorowości – jest immanentną częścią jego „toków argumentacji”… pomówienia prof. Woleńskiego spływają po mnie jak po przysłowiowej kaczce, ale nie podoba mi się, że merytorycznie szkaluje on pracowników IPN. W tej kwestii zresztą wspomniany umieścił w książce nie tylko swoje „toki argumentacji”, ale też „dzieła” podobnych producentów z Uniwersytetu Jagiellońskiego. Chodzi m.in. o stwierdzenie, że „afera z Wielgusem była celową grą braci Kaczyńskich dla wzmocnienia pro lustracyjnego lobby w Polsce, przytoczone za „intuicjami” prof. Andrzeja Romanowskiego. (...) „opusy” obu Autorów zdefiniować jako paszkwilanctwo… moja ostra recenzja rzeczonej książki, także od strony etycznej i moralnej , jest w pełni uzasadniona. Lustracja jako zwierciadło to objaw wyraźnej „degradacji statusu profesora uniwersyteckiego”...”, tyle cytatów z Gontarczyka.
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika angela

16-03-2015 [18:05] - angela | Link:

P.psorze, nie czytam Pana bloga i nie komentuje, bo szanuję swoje zdrowie.
Dzisiaj wyjatek, ale administratorzy moga sie i panem zająć, bo dla mnie jest pan trolem NB. Nie pozdrawiam

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [18:32] - Krzysztof Pasie... | Link:

@angela

Podoba mi się Pani nick.

Serdecznie pozdrawiam - jeśli wolno oczywiście.

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

16-03-2015 [19:35] - Andrzej-emeryt | Link:

KRZYCHU.
Czuję się Głęboko Obrażony nieuwidocznieniem mnie na Twojej liście proskrypcyjnej TROLII.

Ilość cieszących Cię komentarzy to "PYRRUSOWE ZWYCIĘSTWO".
Sam powstrzymałem się z kilkoma kolejnymi. Zwycięstwo wtedy mogło zwać się:" PEŁNYM/ZUPEWŁNYM/BEZAPELACYJNYM/ DRUZGOCĄCYM/MILITARNYM?...

Miałem zapytać np:. -Czy uporządkowałeś swoje stosunki z prof. RYSZARDEM TERLECKIM, (Krakowski IPN i Poseł PiS) na którego onegdaj okrutnie narzekałeś.O co prosiłem.

- Dlaczego uznałeś, że lepiej sądzić/spierać się z "CDN niż od razu dać , ze szczerego serca wymagane przez "CDN" 2-tyś PZN na Zbożną Fundację Pani ANECZKI DYMNEJ. O co prosiłem.

- Z nowszych chciałem zapytać o bliższe określenie odległości 23 letniej córki od Państwa Dudów na manifestacji w Krakowie co z dumą opisywałeś. 20 m, 2 m. tuż tuż.

-Dlaczego czytając NIEMIECKIEGO "NEWSWEEKA" milczysz w dniu gdy za NIEMIECKI KAPITAŁ LIS inauguruje "AFERĘ ROZPORKOWĄ" o tembrze antysemickim. Palanty zapomniały, że Angela Merkel to w 1/8 Polka z Kaźmierczaków. Chciałem też zapytać o powody wyłożenia przez Kancelerin kilka lat temu 80 mln Eu na renowację bliskiego ci KL AUSCHWITZ-BIRKENAU z NIEMIECKIEGO KAPITAŁU.
A ty KRZYCHO nic o dzisiejszym "NEW... A kilka dni temu wyskoczyłeś za "NEWSWEEKIEM" o UNII WOLNOŚCI Andrzeja Dudy.
Tak jakby tego nie było w Jego życiorysie zawieszonym od lat na stronie WIKIPEDII.

Nie pisałem kolejnych komentarzy bo myślałem, że wreszcie PANA JÓZEFA DARSKIEGO mówiąc językiem potocznym "szlag trafii" i wykona przynależną mu robotę. Ale się pomyliłem.

Jak Pan Józef wykaże jeszcze cierpliwość to zadam ci jeszcze wiele pytań. Dobra?.

A teraz proszę KRZYCHO o intronizację na TROLLA.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [20:07] - Krzysztof Pasie... | Link:

@andrzej emeryt

Andrzeju! Fanfary!

https://www.youtube.com/watch?...

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika STARYWYGA-1

16-03-2015 [18:28] - STARYWYGA-1 | Link:

Moje zdanie jest podobne do tego co napisał komentator - angela

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [18:54] - Krzysztof Pasie... | Link:

@STARYWYGA

Może się wydawać oczywistym, że po przeczytaniu Pańskiego komentarza powinienem za przeproszeniem "olać" NASZE BLOGI.

Ale tego nie zrobię.

Dlaczego?

Bo moim zdaniem trolle: cdn, felek, tarantoga, andzia, terenia et consortes to podstawione krety.

I to by było na tyle, jak pisał śp. profesor mniemanologii stosowanej Jan Tadeusz Stanisławski.

Pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika Zolmar

16-03-2015 [19:12] - Zolmar | Link:

"Bo moim zdaniem trolle: cdn, felek, tarantoga, andzia, terenia et consortes to podstawione krety."

Paranoja to zaburzenie psychiczne, które charakteryzuje się obecnością urojeń o absurdalnej treści. Nie ustępują one pod wpływem logicznego uzasadniania lub jednoznacznych dowodów świadczących o ich nieprawdziwości. W związku z tym z biegiem czasu pogłębiają się, a towarzyszą im emocje, które są adekwatne i mocno związane z ich treścią.
Paranoik jest przede wszystkim nadmiernie podejrzliwy wobec otoczenia. Wątpi w zaangażowanie i lojalność innych, nawet bliskich osób. Według jego "logiki" każe działanie mające wymiar pozytywny ma na celu mu zaszkodzić.
Chory wierzy, że wszyscy chcą go wykorzystać, oszukać lub skrzywdzić.
W końcu staje się wrogi wobec otoczenia.

http://www.poradnikzdrowie.pl/...

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [19:47] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Zolmar

"Paranoja to zaburzenie psychiczne..."
-----------------------
Ja ten objaw chorobowy nazywam syndromem Nikodema Dyzmy - vide profesor UJ piszący pod nickiem "cdn"

Pozdrawiam Pana,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika cdn

16-03-2015 [20:00] - cdn | Link:

To dość zabawne, że pan dr KP nie wziął uwagi Zolmara do siebie. Czyżby powoli popadał w rozpad osobowości?
JW

Obrazek użytkownika smieciu

16-03-2015 [18:49] - smieciu | Link:

Coś w tym jest. Trolle są wszędzie i wszędzie ludzie się na nich nabierają.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [19:03] - Krzysztof Pasie... | Link:

@smieciu

"Coś w tym jest. Trolle są wszędzie i wszędzie ludzie się na nich nabierają..."
------------------
To prawda. Ale z czasem zmądrzeją.

Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika anka1958

16-03-2015 [18:50] - anka1958 | Link:

Do czego przydają sie trolle? No to sam Pan najlepiej wie. Młodszy kolega,A.Duda kandyduje na prezydenta i tu boli? Zawiedzione nadzieje polityczne? W Pis trafiaja sie łachudry ale saldo końcowe mniejsze o jedną.Administrator to raczej nad Panem sie zastanowi.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [19:07] - Krzysztof Pasie... | Link:

@anka1958

"A.Duda kandyduje na prezydenta i tu boli?..."
--------------------
Co Panią boli, pani Anko? Mam dobre znajomości wśród lekarzy.

Serdeczności!

Obrazek użytkownika anka1958

16-03-2015 [22:06] - anka1958 | Link:

Mnie akurat Bozia daje zdrowie i krytyczna samoocenę,której Panu brakuje. Chorujemy na przerost ambicji czy leczymy kompleksy? Cieszy sie Pan z czołówki w rankingu Najczesciej czytane,z czego pytam? Tyle negatywnych opinii to nie powód do dumy. Nieważne zle czy dobrze o mnie myślą ale niech mnie czytają? Czepia sie Pan Dudy jak pijany płotu, a to taka zbrodnia ,że kiedys był w UW ? ALE NIE JEST. " Starszy kolega , o kant dupy rozbic takiego "kolegę"

Obrazek użytkownika agnieszka

16-03-2015 [18:53] - agnieszka | Link:

Dito ! (angela 18.05)

Obrazek użytkownika krystal

16-03-2015 [19:03] - krystal | Link:

Pobić rekord, to jeszcze nic, ale utrzymać go, to jest sztuka. We wlasnym komentarzu pod poprzednim swoim wpisem o UW i Andrzeju Dudzie napisał Pan, że jest "napalony". Proponuję, aby wrzucił Pan fotkę dokumentującą ten stan rzeczy-- to powinno pozwolić na utrzymanie, a nawet pobicie obecnego rekordu.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [19:54] - Krzysztof Pasie... | Link:

@krystal

Dla Pańskiego idola niejakiego "cdn" okolicznościowa piosenka, którą uwielbiał Józef Stalin:

https://www.youtube.com/watch?...

Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika terenia

16-03-2015 [19:08] - terenia | Link:

@Krzysztof Pasierbiewicz

Wydaje mi się,że nie wie Pan co oznacza trolling.Pisać o komentatorach,którzy nie zgadzają się z pańskimi wywodami,bądź nie podzielają pańskiego stanowiska (tak jak to jest w moim przypadku),że są trollami jest poważnym nadużyciem.Nazwał mnie Pan,cytuję "ortodoksyjną pisówką",polecił zapisanie się do kółka różańcowego,odesłał do łuskania grochu i Pan ma teraz czelność wymieniać mój nick w gronie trolli.
Choć z drugiej strony dzięki "trollom" ma pan satysfakcję ....miejsce na pudle jw.
Niby nic nie znaczący wyróżnik a Pana satysfakcjonuje...ogromnie się cieszę,że w minimalnym stopniu przyczyniłam się do pańskiego "sukcesu".

"Kto sieje wiatr,ten zbiera burzę"---najwyższa pora,by to dotarło do Pana.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [19:23] - Krzysztof Pasie... | Link:

@terenia

Strachy na Lachy!

Tylko terroryzować potraficie, tak jak Wasz idol "cdn". Pisał o tym pan profesor Gontarczyk z IPN-u.

Obrazek użytkownika terenia

16-03-2015 [19:57] - terenia | Link:

@Krzysztof Pasierbiewicz

Nigdy nie byłam towarzyszką,nie pojmuję dlaczego zwraca się Pan "Wasz idol"...ani Pan ani "cdn" nie byliście,nie jesteście i nie będziecie moimi idolami i proszę to sobie wbić do czerepa.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [20:16] - Krzysztof Pasie... | Link:

"proszę to sobie wbić do czerepa..."
--------------
Trolle zagotowali! Więc poproszę o fanfary!

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika terenia

16-03-2015 [20:31] - terenia | Link:

@Krzysztof Pasierbiewicz

Jeżeli już to powinno być "Trolle zagotowały" a poza tym...żal mi Pana i to ciągłe linkowanie fanfar bez sensu.
Pozwoli Pan,że sobie nad Panem polamentuję
http://www.youtube.com/watch?v...

Obrazek użytkownika cdn

16-03-2015 [21:37] - cdn | Link:

Dr Gontarczyk jest takim profesorem jak dr KP tyle, że trochę więcej napisał.
JW

Obrazek użytkownika Lektor

16-03-2015 [19:26] - Lektor | Link:

No dobrze panie Krzysztofie, ale pan i my wiemy, że to jakiś chory psychicznie człowiek, który nie wnosi nic do dyskusji, a odwrotnie - robi bałagan i głupiznę z NB.

A zatem takiego trolla należy tępić, a nie chwalić się, że dzięki takiemu znalazło się na 1 miejscu - żadna satysfakcja.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [19:41] - Krzysztof Pasie... | Link:

"A zatem takiego trolla należy tępić, a nie chwalić się, że dzięki takiemu znalazło się na 1 miejscu - żadna satysfakcja..."
-----------------
Nie uwierzę, że nie złapał Pan prześmiewczego przesłania mojej notki.

Serdecznie pozdrawiam.

Obrazek użytkownika cdn

16-03-2015 [20:11] - cdn | Link:

Uwagi do Post Scriptum pana dr KP. Po pierwsze, zawiera ono (Post Scriptum) kolejny przykład błędnego uzycia słowa "myślę" przez pana dr KP. Po drugie, to fakt, że pan dr KP nie przynosi chluby portalowi "Nasze Blogi" a komentarze do jego notek dają temu świadectwu. Wszelako, ponieważ bezmyślność, w tym wypadku pana dr KP, ma wartość ostrzegawczą (dla innych), jest rzeczą pożądaną, aby rzeczony (pan dr KP) dalej produkował się. A satysfakcja pana dr KP wyrażona w jego notce przypomina przysłowiowy śmiech do sera.
JW
PS. Do angeli: "psorze" jest skrótem "profesorze". Oto pewna stara anegdotka uniwersytecka. Student pyta profesora X "Czy zastałem profesora Y?" X odpowiada "Nie ma i nigdy nie będzie" (Y był tylko adiunktem, tak jak pan dr KP).

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [20:34] - Krzysztof Pasie... | Link:

@cdn

Panie Profesorze!

Już niebawem Pańscy i moi studenci wyjdą na ulice polskich miast, jak zimą roku 2012, kiedy rzucili Tuska na kolana - vide:

https://www.youtube.com/watch?...

Panu i Panu podobnym już nikt nie wierzy!

Pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika cdn

16-03-2015 [21:32] - cdn | Link:

Niezależnie od tego, że odpowiedź nie na temat, jak zwykle u Pana, to z dość surrealistyczna informacją, że ma Pan jeszcze jakiś studentów. A co do wierzenia lub nie, ja jeszcze uczę z niejakim powodzeniem a o Panu zapomnieli nawet niektórzy pracownicy Instytutu Geologii AGH, nie mówiąc już o studentach. Kiedyś jeden przyszedł do mnie na konsultacje metodologiczne w sprawie datowania z wykorzystaniem węgla C14. Zapytałem o Pana, ale wzruszył ramionami i rzekł "Nie znam takiego". Więc niech Pan nie udaje proroka i raczej poczeka na rozwój wydarzeń niż przepowiada, co się niebawem stanie.
JW

Obrazek użytkownika Dyletant2

16-03-2015 [21:50] - Dyletant2 | Link:

A to jest na jaki temat? Jako zawodowy filozof, trochę uważniej powinien Pan argumentować. Po co się Pan wystawia?

Obrazek użytkownika cdn

16-03-2015 [23:04] - cdn | Link:

Np. na temat studentów, o których prawi pan dr KP, a także jego profetycznych zdolności. Podwójnemu Dyletantowi trudno to dostrzec. Sugeruję parę lekcji sztuki argumentacji u pana dr KP a dojdzie Pan do stanu Dyletant3, nawet bez wystawiania się.
JW

Obrazek użytkownika STARYWYGA-1

16-03-2015 [20:12] - STARYWYGA-1 | Link:

Panie "nauczycielu akademicki" tylko leming nie potrafi dostrzec pana kreciej roboty na prawej scenie politycznej Polski. Jest pan takim Ewarystem nr.2 Podzielam też w pełni opinie komentatora Zolmar oraz Andrzej-emeryt
Pozdrawiam i zdrowia życzę, bo o rozum.....

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [20:49] - Krzysztof Pasie... | Link:

"Panie "nauczycielu akademicki" tylko leming nie potrafi dostrzec pana kreciej roboty na prawej scenie politycznej Polski..."
-----------------------
Dla Pana i panu podobnych trolli dedykuję zbór bajek polskich:

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika felek

16-03-2015 [20:24] - felek | Link:

Pod poprzednim wpisem Pasierbiewicza zasugerowałem, nie po raz pierwszy, i nie ja sam, że autor tego blogu to antypisowski kret usadowiony na prawicowym portalu. Zadałem też pytanie o dwa epizody z życia Pasierbiewicza, na które nie otrzymałem odpowiedzi. Zadam je więc ponownie.
"W roku 1968 roku los rzucił mnie akurat do Stanów Zjednoczonych."- napisał pan KP dość oszczędnie w swoim tekście 10.04.2014r. Był w tym czasie zapewne jeszcze studentem lub już pracownikiem AGH. Jak wiadomo Polska to był wówczas gomułkowski PRL, właśnie władza ostro pałowała studentów, i nie tylko, na ulicach, wyrzucała ze studiów i zamykała ich do więzień.
A Pasierbiewicza, syna "AK-owca zamęczonego przez UB" - jak notorycznym powtarzaniem tej informacji pan KP naucza czytelników swojego blogu, wysłała do Stanów.

Jest rok 1982. Stan wojenny, w każdym miejscu, urzędzie i instytucji, nawet stowarzyszeniach, sytuację kontrolują pułkownicy WSI. W tym samym czasie p.Pasierbiewicz, pracownik AGH, otrzymuje nagrodę naukową Ministerstwa Nauki, Szkolnictwa Wyższego i Techniki.
A jeszcze nie tak dawno,w grudniu 1981, jak pisze na blogu, brał udział w strajku na AGH. A także, jak zapewnia, "z narażeniem życia bił się z ZOMO w Nowej Hucie".

Czy mógłby Pan, p.Pasierbiewicz, rozwiać wątpliwości, jakie rodzą się w związku z tymi fragmentami Pańskiego życiorysu? Czy odpowiedź na to pytanie sprawia Panu jakieś trudności, że Pan na nie jeszcze nie odpowiedział?

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [20:56] - Krzysztof Pasie... | Link:

"Czy mógłby Pan, p.Pasierbiewicz, rozwiać wątpliwości, jakie rodzą się w związku z tymi fragmentami Pańskiego życiorysu?..."
-----------------------
No cóż, mogę Panu tylko zadedykować Pański skondensowany życiorys:

https://www.youtube.com/watch?...

Pozdro,
krzycho
 

Obrazek użytkownika felek

16-03-2015 [22:17] - felek | Link:

Okazuje się, że nie może Pan odpowiedzieć. Ponieważ jednak dalsze milczenie wyglądałoby fatalnie, pozostało więc tylko robić dobrą minę do złej gry. Postanowił Pan przejść do ofensywy, wybrał Pan jednak dość niefortunną metodę tzw. rżnięcia głupa. Nie da spodziewanego przez Pana skutku. Ale trzeba przyznać, że jest Panu z nią do twarzy, Krzycho.

Obrazek użytkownika cdn

16-03-2015 [22:57] - cdn | Link:

Panie Felku, Rżnąć głupa wcale nie musi ten, kto nim jest.
JW

Obrazek użytkownika Andrzej-emeryt

16-03-2015 [20:59] - Andrzej-emeryt | Link:

KRZYCHO KOCHANY.

FANFARY. Z czego uczyniłeś sobie przyjemność????.

Z cyferblatu (strona główna) niezależnej proszę:

http://niezalezna.pl/65150-kaz...

Jak doliczysz Kochany komentarze tam pisane to będzie zapewne dzisiaj koło SETY (no może w nocnym za rogiem). Licz też własne.

P.C. Pomiędzy Andrzej i emeryt mam jeszcze taką niewielką "genderowkę."

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [21:08] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Andrzej-emeryt

Posłuchaj Andrzeju uważnie:

https://www.youtube.com/watch?...

Serdeczności,
krzycho

Obrazek użytkownika Jan11

16-03-2015 [21:07] - Jan11 | Link:

Jam to (też;)))) nie chwaląc się sprawił.

Obrazek użytkownika marsie

16-03-2015 [21:35] - marsie | Link:

Jasne, wywalcie i Pasierbiewicza - wtedy już w ogóle nie będzie po co tu zaglądać!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [22:04] - Krzysztof Pasie... | Link:

"Jasne, wywalcie i Pasierbiewicza - wtedy już w ogóle nie będzie po co tu zaglądać!..."
------------------------
Nieprawda.

Zawsze będzie na Was czekał zwarty i gotowy w cyklu całodobowym troll piszący pod nickiem "cdn", który w dni 16-go kwietnia roku 2010 tak pisał, że pochówek Lecha Kaczyńskiego na Wawelu  jest obrazą polskiego państwa.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika cdn

16-03-2015 [22:55] - cdn | Link:

A mógłby Pan przytoczyć zdanie potwierdzające moją opinię "kwietnia roku 2010 tak pisał, że pochówek Lecha Kaczyńskiego na Wawelu jest obrazą polskiego państwa." Wszak w dniu 11 kwietnia 2014 r. wkleił Pan (zresztą bez mojej zgody) mój tekst "Żałoba przystoi państwu". Ma Pan dobrą okazję zademonstrowania swojego hasła "bo prawda jest dla mnie najważniejsza". Jak będzie?
JW

Obrazek użytkownika cassiodorus

16-03-2015 [22:06] - cassiodorus | Link:

A, że zapytam jako troll-recydywista i jako pismeński oszolom, czemu tu akurat waszmości zagląda, skoro autor ma jeszcze siedem innych blogów?????
Wywalać nie należy dopóki regulamin nie będzie notorycznie lamany, może też powiać nudą, ale krytykowac opinie wyrażane trzeba bez zadnej taryfy ulgowej, jezeli jakiś falsz w nich zostanie zauważony, bo nawet z Bogiem sie ludzie przekomarzają, autor chyba wyżej nie sięga?

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

17-03-2015 [00:19] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Cassiodorus

Witamy nowego trolla! I to by było na tyle.

Obrazek użytkownika xena2012

16-03-2015 [21:49] - xena2012 | Link:

czym że jest pies bez pcheł,żołnierz bez karabinu a bloger bez trolli? Powinien Pan być raczej dumny z takiego zainteresowania,a Pan się tylko złości i złości.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [22:17] - Krzysztof Pasie... | Link:

"czym że jest pies bez pcheł,żołnierz bez karabinu a bloger bez trolli? Powinien Pan być raczej dumny z takiego zainteresowania,a Pan się tylko złości i złości..."
-------------------
Złości? Pani raczy żartować!

Jak tylko ostrzegam:

https://www.youtube.com/watch?...
 

Obrazek użytkownika Tarantoga

16-03-2015 [22:12] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

"Szkoda głową o mur tłuc...kto był b***,będzie b**"

Panie nauczycielu akademicki...były i juz zapomniany...jako krakus...pan se dospiewa te wykropkowane.

To juz nie megalomania,nie syndrom munchhausena...tylko całkowity odlot.

Obrazek użytkownika Tarantoga

16-03-2015 [22:13] - Tarantoga (niezweryfikowany) | Link:

"Szkoda głową o mur tłuc...kto był b***,będzie b**"

Panie nauczycielu akademicki...były i juz zapomniany...jako krakus...pan se dospiewa te wykropkowane.

To juz nie megalomania,nie syndrom munchhausena...tylko całkowity odlot.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [22:30] - Krzysztof Pasie... | Link:

"Szkoda głową o mur tłuc...kto był b***,będzie b**"..."
--------------------
https://www.youtube.com/watch?...

Yours sincerely,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika arabas

16-03-2015 [22:16] - arabas | Link:

Co by nie powiedzieć zaliczył Pan wczoraj głęboką wtopę.Wczorajsza reakcja tak wielu różnych osób tak Pana zaskoczyła,że zamilkł Pan zupełnie.Dzisiaj próbuje Pan ratować twarz uderzając w prześmiewcze tony,dyskredytując wypowiedzi innych.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [22:53] - Krzysztof Pasie... | Link:

"Co by nie powiedzieć zaliczył Pan wczoraj głęboką wtopę.Wczorajsza reakcja tak wielu różnych osób tak Pana zaskoczyła,że zamilkł Pan zupełnie.Dzisiaj próbuje Pan ratować twarz uderzając w prześmiewcze tony,dyskredytując wypowiedzi innych..."
--------------------------
Co by nie powiedzieć, rosną moje szanse na drugie miejsce na pudle w kategorii "Najczęściej komentowane" i Pan się do tego przyczynia.

Serdeczności!

Obrazek użytkownika cdn

17-03-2015 [09:04] - cdn | Link:

I aby zająć owo zaszczytne drugie miejsce pad dr KP z zapałem komentuje sam siebie. I potem powie tak: "Odbyła się rywalizacja w komentowaniu mojej notki. Odważnie stanąłem w szranki z całą resztą komentatorów. W rezultacie zająłem zaszczytne drugie miejsce a reszta była przedostatnia." Taki sukces, jaki Pasierbiewicy.
JW
PS. Pan dr KP w odpowiedzi skorzysta ze szwadromu mend.

Obrazek użytkownika felek

16-03-2015 [23:02] - felek | Link:

Nie odpowiedział także Pasierbiewicz na moje pytania o lata 1968 i 1982 w jego życiorysie. Dziś zadałem je po raz wtóry w komentarzu poniżej. Muszą być niewygodne, bo po raz wtóry nie ma odpowiedzi. Ponieważ jednak milczenie wygląda źle, postanowił Pasierbiewicz robić dobrą minę do złej gry. Wybrał metodę na wesołka, tzw. rżnięcie głupa. Metoda jest kiepska, nieskuteczna, ale ma ten walor, że Pasierbiewiczowi z nią do twarzy.

Obrazek użytkownika cdn

17-03-2015 [09:32] - cdn | Link:

Panie Felku,
Jak było w latach 1968 r. z paszportem pana dr KP, nikt nie wie, nawet on sam, gdyż ma kurzą pamięć. Jeśli rzecz dotyczy 1982 r., to nie było wtedy żadnego WSI. Stan wojenny wprowadził tzw. komisarzy wojskowych (na uczelniach byli to z reguły dowódcy Studium Wojskowego) i oni kontrolowali wszystkie decyzje władz uczelni. Ustawa o szkolnictwie wyższym wprowadziła obowiązek pisemnego opiniowania wszystkich spraw kadrowych, zwłaszcza przyjęć do pracy i awansów. Dawniej było to robione nieformalnie. Całkowity czas pracy na stanowisku asystenta i st. asystenta wynosił 9 lat. Potem przechodziło się na stanowisku adiunkta, o ile zrobiło się doktorat lub wykładowcy, o ile pozostawało się magistrem i było sie wyrotowanym. Rotacja była po prostu zwolnieniem z pracy z powodu nie zostania adiunktem lub wykładowca po upływie 9 lat. O ile pamiętam, Pan mgr inż. KP wszedł w okres rotacyjny w 1981 r. Na fali "Solidarności" raczej nie zwalniano nauczycieli akademickich, tak więc przypuszczalnie przedłużono mu zatrudnienie o 1 rok dla ukończenia doktoratu. Obronił w 1982 r., a więc w stanie wojennym. Dalsze zatrudnienie wymagało zgody ze strony komisarza wojskowego i Komitetu Uczelnianego PZPR. Pan dr KP taką zgodę uzyskał. To jednak świadczy tylko o tym, że nie było wobec niego zastrzeżeń. A to jest pośredni dowód na to, że pan dr KP siedział jak mysz pod miotłą i jego przechwałki o bohaterskich bitwach gołymi rękami z ZOMO prawdopodobnie są zmyśleniami. W każdym razie ewentualni świadkowie już nie żyją, więc nie ma kto potwierdzić tego, że dr KP narażał życie dla Polski. Być brał udział w strajku na AGH po wprowadzeniu stanu wojennego, ale wtedy nikogo nie karano poza organizatorami protestów. Niewykluczone, że pan dr KP korzystał z protekcji partyjnych kolegów, co wtedy nie było ani rzadkością ani powodem do wstydu. W każdym razie, sam wspomina o swoich związkach z Miśkiem Rokossowskim (podobno krewnym znanego marszałka Polski) i bodaj sekretarzem PZPR w AGH. Nota bene, M. Rokossowski był (i jest nadal) uważany za postać pozytywną, nie szkodzącą innym a nawet pomagająca. Jakby nie było, opowiadania pana dr KP o jego pryncypialnej postawie polegającej na całkowitym i konsekwentnym stronieniu od czerwonych są bajkami.
JW
PS. Pan dr KP w odpowiedzi skorzysta ze szwadronu mend.

Obrazek użytkownika andzia

16-03-2015 [22:57] - andzia | Link:

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [23:22] - Krzysztof Pasie... | Link:

@andzia

Pani i Peja, to jak źródlana woda (Peja) i rycynus (Pani)

Więc proszę mnie nie rozśmieszać. Jak ja słuchałem Pei to Pani raczkowała w Kółku Różańcowym:

https://www.youtube.com/watch?...

Pozdro,
krzycho

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [23:01] - Krzysztof Pasie... | Link:

@ALL

Trolli przybywa w postępie geometrycznym, więc mam prośbę do kogoś normalnego, by tę unikatową listę monitorował,  bo kto wie kiedy, komu i do czego się przyda!

Serdecznie pozdrawiam,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika cdn

16-03-2015 [23:53] - cdn | Link:

Postęp geometryczny - ciąg, w którym każdy następny wyraz (począwszy od drugiego) powstaje z pomnożenia wyrazu poprzedniego przez stałą liczbę q ≠ 0, zwaną ilorazem ciągu geometrycznego.
Pan dr (nauk technicznych) zna się na matematyce i jej zastosowaniach jak ślepy na kolorach.
JW

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

17-03-2015 [00:50] - Krzysztof Pasie... | Link:

@cdn

Znalezione w necie - vide: http://mendypl.info/mendy-akad...   Patrz również: http://salonowcy.salon24.pl/57...

Obrazek użytkownika Marcin Tomala

16-03-2015 [23:24] - Marcin Tomala | Link:

Żałosny post, żałosny spektakl. Panowie i panie internet rozumiem dopiero wczoraj odkryli? Takie "dyskusje" i pyskówki to ja w czasach swej moderacyjnej młodości z o wiele mniej poważnych miejsc niż NB wywalałem z hukiem.

Apeluję do administracji o odrobinę porządku a do blogerów i czytelników o odrobinkę ogarnięcia. Przedszkole?

Obrazek użytkownika Apis

16-03-2015 [23:51] - Apis (niezweryfikowany) | Link:

Żałosne, to prawda. Ale jako moderatorzy forum mamy wpływ tylko na publikowane komentarze. Nie mamy wpływu na autorów. Jeśli ktoś wyznacza taką notką taki poziom, to niewiele moderacja ma do roboty pod takim wpisem. 

Moderator Apis

Obrazek użytkownika cdn

16-03-2015 [23:58] - cdn | Link:

Zdaje się, że Pan napisał kiedyś bardzo krytyczny tekst o panu dr KP (to była sprawa Agnieszki Radwańskiej). Trudno zrozumieć, dlaczego Pan stawia na jednym poziomie pana dr KP i komentatorów. Nie widzi Pan różnicy?
JW

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

17-03-2015 [00:23] - Krzysztof Pasie... | Link:

@cdn

Znalezione w internecie:

http://mendypl.info/mendy-akad...

Moje gratulacje!

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

17-03-2015 [00:09] - Krzysztof Pasie... | Link:

@Marcin Tomala

Kiedyś do mojej córki przyszła koleżanka.
Akurat odpowiadałem na jakiś Pański komentarz i na ekranie komputera było logo z Pańskim zdjęciem.
Co to za zgorzkniały cienias zapytała koleżanka córki.
Dlaczego tak uważasz zapytałem.
A ona odpowiedziała:
"bo on ma na twarzy wypisane coś nieprzyjaznego ludziom"

Obrazek użytkownika HenrykHenry

17-03-2015 [05:10] - HenrykHenry | Link:

Jak pan taki zdegustowany to po co na ten blog pan zagląda. Jeszcze jeden strażnik "dobrego smaku". Nie rozumiem - tęsknota czy przechwalki? .

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

16-03-2015 [23:38] - Krzysztof Pasie... | Link:

@ALL

Idę już spać, ale warto zauważyć, że do tej pory komentarze dodali tylko trolle.

Resztę dopowiem jutro, jak się wyśpię.

Dobranoc:

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika HenrykHenry

17-03-2015 [05:15] - HenrykHenry | Link:

Tzn. - chyba tak pan rozumuje - całe NB to trolle. Proszę pisać do szuflady ona zawsze będzie z Panem. A aaa byłbym zapomniał o "Jazgdyni".

Obrazek użytkownika STARYWYGA-1

17-03-2015 [00:07] - STARYWYGA-1 | Link:

@Krzysztof Pasie...

"Dla Pana i panu podobnych trolli dedykuję zbór bajek polskich:"

Noooo! Nawet ja zostałem zaliczony do trolli
Co za AWANS panie KRECIE

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

17-03-2015 [01:07] - Krzysztof Pasie... | Link:

@ALL

Znalezione w necie:

http://mendypl.info/mendy-akad...

Patrz również:

http://salonowcy.salon24.pl/57...

Obrazek użytkownika cdn

17-03-2015 [08:53] - cdn | Link:

Pan dr KP znalazł znakomitego sojusznika, mianowicie mendy. Czyżby sam aspirował do ich grona?
JW

Strony