| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Ministrowi Arłukowiczowi zmiękła rura.

Pohukiwanie ministra Arłukowicza nie były warte funta kłaków.  Ministerstwo zdrowia za pewnie za zgodą  premierki w trybie pilnym zaprosiło lekarzy do negocjacji. W końcu usiedli do stołu ze swoim dzieckiem, z którym w 2007 r podpisali porozumienie.

Krzyki Arłukowicza , że nie będzie rozmów pod groźbą pistoletu strajkowego, że szpitale resortowe zapewnią „ obsługę „ pacjentów”, że w trybie pilnym i ekstraordynaryjnym będą zakładane nowe placówki POZ oraz straszeniem kontrolami NFZ z karami do 500 tys. zł  nie podziałały na lekarzy.

Mało tego, za lekarzami rodzinnymi stanęli murem  lekarze z NIL (Naczelnej Izby Lekarskiej) i  (OZZL) Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy.

Wśród postulatów, które znalazły się w porozumieniu, przedstawiciele PZ wymienili m.in. „likwidację możliwości jednostronnej zmiany umowy przez NFZ”.
Porozumienie dotyczące spraw finansowych pozostanie do wiadomości naszej i ministra. Ono pokazało, po czyjej stronie jest prawda
 
Z niejawnego porozumienia  do pracy przedostała się wiadomość , że stawka kapitacyjna jednak wzrosła, choć minimalnie ze 136 zł rocznie na pacjenta do 140 zł rocznie na pacjenta.
 
Okazuje się , że nasze zdrowie warte jest dla państwa 11 zł miesięcznie, ale o tym propagandziści nie chcą mówić, mówią tylko o stawce rocznej 136 zł, a wielu pacjentów myśli , że to jest stawka miesięczna.

Wielu propagandzistów atakujących lekarzy powinno teraz połknąć język.

http://fakty.interia.pl/polska/news-5-5-tys-lekarzy-wraca-do-pracy-szcze...
http://wpolityce.pl/polityka/228617-gabinety-zostana-otwarte-odnieslismy...
 

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Sceptyk

Tyle płaci/ła Pani składki zdrowotnej, pani Bochwic? Wątpię.

Obrazek użytkownika Andy51

Ja też tyle płacę. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

Cieszymy się razem Andrzeju.

Cieszylibyśmy się bardziej, gdyby ta marna i bezwolna kukła Arłukowicz zniknęła z horyzontu.

A wszystko to tylko dlatego, że Kopaczka potrzebuje sukcesu na dzisiaj, na 100 dni premierkowania.

Serdeczności

Obrazek użytkownika Andy51

Cześć Janusz

Takich lekarzy jak Twój świętej pamięci ojciec już nie ma.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

Ustawka capa z baranami ;-)

Obrazek użytkownika cichy

a'propos ostatniego zdania....
alez to się przecież nie stanie..
moja dywagacja taka...nieodmiennie mi się kojarzy ta sytuacja z rozwaleniem rządu JK..czy mam prawo mniemać ze to będzie powtorka z rozrywki??nie wiele z tego rozumiem..ale wydaje mi się ze oni za wszelka cene chcą opoznic dymisje doktorowej..ktoś kiedyś powiedział ze "koalicja TRWA MAĆ".....

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

11 zł miesięcznie, podczas gdy wpłacam około 1000 dawniej, dziś około 700 (a drugie tyle pracodawca). No tak, dializy, przeszczepy serca... Mało.  Ale chyba dosyć, żeby mi ktoś opatrzył zranioną nogę, czy dał zastrzyk przeciwtężcowy bez oczekiwania 8 godzin.

Obrazek użytkownika Andy51

Pani Tereso ja też płacę ponad 1000 zł , z tym, że ostatnio choruję, ale   przez około 40 lat nie chorowałem i zawsze dobrze zarabiałem.

Pozdrowienia

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.