O degradacji Kiszczaka i Jaruzelskiego! - L. Kowalski

Zastanawiałem się bardzo długo nad tym, co napisać a propos pomysłu protestów w dniu 13 grudnia przez szeroko rozumiany KOD? Doszedłem do wniosku, że nie będę się ceregielił i ocenię to jako najzwyklejszą zdradę. No bo jak mam oceniać kretynów, którzy w dniu tak ważnym jak ten, decydują się wyjść na ulicę i demonstrować!? Gdzie jest chociażby najmniejsza przyzwoitość i szacunek wobec pomordowanych? Dzisiaj prezentujemy Wam pierwszą część rozmowy z Lechem Kowalskim, który wyjaśnia dlaczego Kiszczak i Jaruzelski powinnii zostać zdegradowani! Na pohybel wszystkim tym, którzy są demonstrować w Dzień Stanu Wojennego! Mam nadzieję, że wszystkie "Bolki" i cała ta tzw. "opozycja" pogrąży się tak głęboko, że już nigdy nie wydobędzie się z politycznego niebytu. Zapraszam do słuchania. http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jabe

06-03-2018 [19:43] - Jabe | Link:

Pomyślałbym też o zdetronizowaniu króla Stasia.

Obrazek użytkownika Marek1taki

06-03-2018 [20:35] - Marek1taki | Link:

Zamiast zrównania emerytur z powodu bankructwa ZUS obcięto emerytury nielicznym beneficjentom PRLu.
Teraz degradacja Kiszczaka i Jaruzelskiego. Przykrywka dla degradacji Macierewicza i jego zaufanych w ramach prezydenckiego zamachu stanu?