Sztuka cięcia lodu w upał

Czyli - jak dorwać się do cycka Rzeczypospolitej.

Jeśli chcesz być ważną figurą w Polsce ( a może i na świecie ) to wynajmij dwa pokoje w biurowcu najlepiej w Warszawie i na drzwiach zawieś tabliczkę – Światowe Stowarzyszenie Potomków Ocalałych z Holocaustu.

Jeśli już taka organizacja jest zarejestrowana ( co jest bardzo prawdopodobne )  to dopisz  do nazwy  np. 1868.

Światowe Stowarzyszenie Potomków Ocalałych z Holocaustu 1868.

Może być także dowolna inna liczba.

Większość tubylców przyjmie ją za datę założenia.

A jest to np. twoja data urodzenia 1.8.68. i tyle.

Nie jesteś Żydem ?

Nie ważne – przypomnij sobie definicję kto jest Żydem …..

Żydem jest ten kto się za Żyda chce uważać.   

Nikt w spodnie nie będzie zaglądał.   Te czasy bezpowrotnie na szczęście minęły.

I już jesteś w interesie – lepszy mały handelk niż duży szpadelek.

A jest o co walczyć.

Ten placek w samej Rzeczypospolitej jest wart 1 000 miliardów złotych.

Już nikt nawet nie wspomina tych odmienianych przez wszystkie przypadki - 65 miliardów baksów.

A gdzie reszta grzeszników - holokaustników ?

To dopiero początek przećwiczony już  ze znakomitym skutkiem na  Niemcach  i Szwajcarach.

Nawet mały okruszek z tego placka  zapewni ci dostanie życie a może nawet uda ci się założyć „ starą rodzinę „ -  na dodatek z pierwszorzędnymi korzeniami.

Żydowskich organizacji eksploatujacych „ Holocaust Industry „ ( wg prof. Normana Finkelsteina )  jest bez liku - aż dziw, że tak wiele, biorąc pod uwagę liczebność narodu żydowskiego – prawie każdy bystrzak ma taką organizację.

Dlaczego ta ironia  ?

W cieniu wizyty w Izraelu delegacji polskiej, której celem ma być uzyskanie pojednania  polsko- żydowskiego ( na czyich warunkach ? )  w kwestii ustawy IPN odbyła się być może dużo ważniejsza wizyta w USA (26 - 28.02 )  wiceszefa polskiego MSZ – Marka Magierowskiego.
 
Marek Magierowski  rozpoczął swoją wizytę w USA  w poniedziałek od spotkań z  przedstawicielami  trzech żydowskich organizacji - tj. Narodowej Koalicji Pomocy Żydom z Euroazji, której początki sięgają lat 60. ubiegłego stulecia, a powstała jako ruch wspomagający tzw. „refusników” - Żydów z Związku Sowieckiego, którym władze na Kremlu odmówiły wydania paszportów w celu emigracji do Izraela, z przedstawicielami dwóch wpływowych organizacji żydowskich, tj. B’nai B’rith, najstarszej organizacji żydowskiej, założonej w roku 1843, w reakcji na pogromy Żydów w carskiej Rosji i powstałego w roku 1936, w Szwajcarii, Światowego Kongresu Żydów (World Jewish Congress) będącego międzynarodową federacją gmin i organizacji żydowskich.

W programie kolejnych dwóch dni wizyty Marka Magierowskiego w amerykańskiej stolicy zaplanowane są także spotkania z reprezentantami założonego w roku 1918 Kongresu Żydów Amerykańskich (American Jewish Congress - AJC), Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego (World Jewish Restitution Organization - WJRO), oraz z Sarą J. Bloomfield, dyrektorką Muzeum Holokaustu (US Holocaust Memorial Museum).

Na koniec  wiceminister Marek Magierowski, przed powrotem do Polski, będzie we wtorek rozmawiał z asystentem sekretarza stanu ds. Europy i Euroazji Wessem Mitchellem oraz z wieloma ustawodawcami, w tym z demokratycznym senatorem Benem Cardinem – potomkiem  żydowskich uchodźców z carskiej Rosji.

Po co jechać taki świat drogi na koszt podatnika ?

Przecież  w samej Polsce jest zarejestrowanych kilkadziesiat różnych organizacji żydowskich w tym jedna z tych, którą zdelegalizował  prezydent Mościcki.

Wypowiedział wtedy takie słowa - "Niech żaden Polak nie waży się jej sprowadzać"

Jak wiemy  były to słowa rzucone na wiatr.

Organizacje przemysłu Holocaustu nie dadzą się przekonać do prawdy obiektywnej i basta.

Kto tego nie kuma to niech wraca do szkoły.

Zbyt łakomy to kąsek -  zwłaszcza, że Rzeczypospolita jest jak ta naiwna owieczka w lesie pełnym wilków – sama, słaba i smaczna.

 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ogrodnik

01-03-2018 [11:26] - ogrodnik | Link:

".... Organizacje przemysłu Holocaustu nie dadzą się przekonać do prawdy obiektywnej i basta. ..."
W cywilizacji żydowskiej nie istnieje coś takiego jak prawda obiektywna. To jest zupełnie inna cywilizacja.
" My jako Polacy nie rozumiemy różnic kulturowych, różnic mentalnych  między nami a Żydami. Nam się wydaje że jeżeli mieliśmy prawie tysiąc lat wspólnej historii, że oni myślą tak jak my. Nie - to jest zupełnie inny system wartości. ... Jest inna koncepcja prawdy (u Żydów). Dla nas prawda znaczy zgodność tego co ja mówię, z faktami. Dla Żyda prawda oznacza zgodność tego co on mówi, z dobrem. Ale z dobrem przez niego pojmowanym. Jeżeli to jest Żyd  religijny, to prawda oznacza zgodność z Panem Bogiem ... .  Natomiast jeżeli jest to Żyd niereligijny  albo syjonista to prawda dla niego będzie dla niego albo czymś subiektywnym, albo tym co będzie służyło interesom Izraela. Żydzi mają taki gatunek literacki - hadegawy, to takie opowiadanie o czymś co niesie przesłanie i możemy np. usłyszeć o babci jakiegoś polityka w różnych wersjach, o babci zamordowanej przez Polaków w czasie holokaustu (z małej litery tak jak chrześcijaństwo  czy islam - p.mój). Z faktami to nie ma nic wspólnego. Jeżeli ktoś z naszej strony zwraca uwagę, że fakty temu przeczą, Żyd robi minę zdziwionego człowieka, albo banuje dziennikarza na twitterze -  pytając o co w ogóle chodzi. Jeżeli nie zrozumiemy jakimi kartami oni grają, tylko będziemy usiłowali odpowiadać na ich prowokacje, to jest droga do nikąd" (ks. Henryk Zieliński w Salonie Dziennikarskim w TVP Info 24.02.2018, w wydaniu papierowym 8/ 2018 tyg."Idziemy" z 25.02.2018).
P.S. Przeczytałem m.in. Feliksa Konecznego "Cywilizację Żydowska" i straciłem wszelką nadzieję w temacie.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

01-03-2018 [13:47] - rolnik z mazur | Link:

Dokładnie tak jest. Sam wcale niedawno o hagawie pisałem. Tak więc porozumienia być nie może chyba, ze na ich warunkach. Rozmowy to dyskusje dwodw ślepych o kolorach. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

01-03-2018 [23:33] - Imć Waszeć | Link:

Podstawowe pytanie pozostaje, kto tych emisariuszy po świecie goni, żeby wyklęczeli u żydów pokój? Co chce osiągnąć i czyim kosztem? I wreszcie najważniejsze, kto szantażuje i czym? Strzelanie sobie w łeb to może nie jest najlepszy sposób, ale odsunięcie się od decydowania o sprawach Polski, to zdecydowanie uczciwe postawienie sprawy. Giuliani drugi raz nie przyjedzie - co miał przekazać, to już powiedział.

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

01-03-2018 [23:38] - rolnik z mazur | Link:

A co powiedzial bo jakoś umknęło uwadze? Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-03-2018 [00:06] - Imć Waszeć | Link:

No właśnie. Widocznie powiedział wszystko to, o czym już nie było sensu rozmawiać z Tillersonem. W każdym razie tak by wynikało z tego późniejszego wzmożenia Tillersona na wieść, że Polska nie bardzo chce płacić.

W jakim celu został "odwrócony" Misiek Kamiński pseudo "Ryngraf" przez Prism Group?  Że takie coś nie ma związku z wywiadem, to można cioci na imieninach opowiadać. Wyraźnie Misio coś pili i wypilić nie może:
http://www.rp.pl/Konflikt-Pols...

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

02-03-2018 [07:52] - rolnik z mazur | Link:

Misio Kamiszczak, który nie tylko zewnętrznie podobny jest do świni ( Michalkiewicz ) bredzi co mu zlecą. Natomiast cytując Targalskiego - ten cały rejwach to zasłona dymna dla większych wałków. Niech się gawiedź ekscytuje a my po cichu  robimy swoje. Po co wysyła sie wiceministra MSZ do USA, by rozmawiał z organizacjami holocaustu ? Jaki nam tu deal szykują ? Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika Ryszard Surmacz

01-03-2018 [22:14] - Ryszard Surmacz | Link:

Bardzo dobry tekst. Mozna go potraktować jako głos do dwóch poprzednich - "elig"  pt. "Inne spojrzenie na państwo Izrael" i p. Owsińskiego - "Quo Vadis Israel".

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

01-03-2018 [22:41] - rolnik z mazur | Link:

Dokladnie ale mnie bardziej interesuje quo vadis Polonia? Pozdrawiam ro z m

Obrazek użytkownika Ryszard Surmacz

02-03-2018 [11:34] - Ryszard Surmacz | Link:

Otóż to! Wychodzi na to, że Izrael jest bastionem (może nawet "chazarskim" haraczem), który pozwala spokojnie żyć Żydom amerykańskim. W analizie Owsińskiego i 'elig" pominięto istotny watek pazerności. Np w stosunku do pociągu, którego jeszcze nie zlokalizowano; jak Polska osiąga szybszy rozwój, natychmiast odzywają się głosy podnoszące pretensje o 65 mld. dolarów odszkodowania. Itd

Obrazek użytkownika rolnik z mazur

02-03-2018 [13:14] - rolnik z mazur | Link:

No cóż skoro najwiekszym wynalazkiel ludzkości dla wiekszości starozakonnych ( szczególnie tych z Brooklynu ) są odsetki od pożyczek. Pretensje śa już do 300 mld. dolarów. Pozdrawiam ro z m.

Obrazek użytkownika xena2012

02-03-2018 [13:39] - xena2012 | Link:

Schewach Weiss zdecydowanie powiedział,że nie moze byc mowy o tym aby Polska oddawała pożydowskie mienie.Przyznał jednak,że nalezy załatwić tę kwestię rekompensatami w wysokości 20% wartosci nieruchomosciprzkazywanym w polskich obligacjach. Łaskawca proponuje by zgodzić się honorowo na jakąś sumę.Czyli Pan Weiss jest ,,za a nawet przeciw'',czyli nie płacic ale płacić..Na poczatek zapewne będzie to honorowe 65mld dolarów i to zapewne a nie jakaś tam ustawa jest powodem ,,dialogu'' i wyjazdów do Izraela.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

02-03-2018 [14:10] - zbieracz śmieci | Link:

Przecież weiss to dobry żyd i chce tylko marne 20 % i na zbożny cel dać tą kasę jakiejś organizacji społecznej do zagospodarowania !Te 20 % od tych marnych 65 mld to daje 13 mld  tylko do uzgodnienia ojro czy dolary.Taka suma to byłaby największą jednorazową donacja w historii dla jakiejś organizacji społecznej.Gnie ich całkowicie.
Dzięki porąbanej ustawie z 2014 roku o specjalnych rentach po 100 ojro już wyrwali na krzywy ryj nie mniej niż 200 mln ojro.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

02-03-2018 [14:13] - Imć Waszeć | Link:

Nie nie nie. Te 300 to jest goła suma. O odsetkach za 100 lat dowiemy się dopiero po uiszczeniu pierwszej raty. Potem jeszcze dojdą traumy i straty moralne z powodu ociągania się z płaceniem i procenty, które mogłyby być "zarobione", gdyby 100 lat te kwoty były w lichwiarskim obrocie. Nikt PIS-owi nie dawał prawa do dowolnego dysponowania polskim majątkiem, zwłaszcza że wojskowe komuchy dalej posiadają 90% całego narodowego bogactwa zagrabionego po 1989 roku i jakoś PIS nie kwapi się im tego odbierać. Zresztą pewnie powiedzą, że to tera prywatne i mogo se zrobić z tym co chco. To oznacza, że władza chce aby okradzeni Polacy zapłacili jeszcze i żydostwu, a nie tylko uznali i pokwitowali grabież przez okrągłostołowych szajgeców z Rosji.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

02-03-2018 [18:52] - zbieracz śmieci | Link:

Jeśli raz wpadniesz w łapy lichwiarza to już nigdy sam z nich nie wyjdziesz bo jedynym wyjściem jest ogłoszenie upadłości i  dla Polski wypłata "odszkodowania' a przecież wisi nad nami ponad bilion długu u innych wierzycieli .
Sporo o nich mówią jeszcze przedwojenne szmoncesy- pomiędzy Polakiem a starozakonnym wybuchła awantura jak to bywa w interesach zakończona kopniakiem jaki zaliczył starozakonny w zad..Sprawa poszła do sadu z oskarżeniem ,że Polak chciał przeciwnikowi wybić oko ,sędzia patrzy w akta i pyta powoda jak to chciał wybić oko skoro był kopniak w zadek,nu panie sąd a gdyby tam było oko!?
Tu nie może dojść do porozumienia skoro raz już się udało z poparciem USA dorwać do nie swoich pieniędzy firmie holocaust.Tego czyraka się nie usunie i dalej dziesiątki lat będzie sączyła się z niego ropa i niech ropieje ale zgody być nie może bo inaczej albo bankructwo albo cały naród pójdzie na zawsze w niewolę po raz pierwszy w historii ludzkości.

Obrazek użytkownika OLI

02-03-2018 [15:35] - OLI | Link:

Nie dam głowy za wiarygodność tej telewizyjki internetowej, za zapraszanych do niej ekspertów, ani za trafność podawanych tam analiz. Jeśli jednak za rządów Cimoszewicza rzeczywiście podpisano żydom taki cyrograf, to dlaczego nikt o tym nie mówi? Mowa o ustawie z dnia 20 lutego 1997 roku, o stosunku Państwa do gmin wyznaniowych żydowskich w Rzeczypospolitej Polskiej.
Do tej ustawy dopisać należy PiS-owską ustawę z 14 kwietnia 2016 r. o ochronie ziemi, w której pozostawiono - pozbawioną zamka - furtkę dla związków wyznaniowych.
Musisz to wiedzieć! (293) Wiedzieliście, że jest "konkordat" polsko-żydowski i co z niego wynika?
https://www.youtube.com/watch?...

Coś może być na rzeczy z twierdzeń, które znalazły się na tym filmiku. W moim mieście wojewódzkim nie wiadomo kiedy wróciły w żydowskie ręce wszystkie albo niemal wszystkie nieruchomości w starej części miasta, która dziś również jest dzielnicą prestiżową. W centrum miasta wyburzono po tej "reprywatyzacji" wiele zabytkowych kamienic nazywając to konserwacją i rekonstrukcją. Na obrysie starych fundamentów powstały imponujące obiekty dochodowe przeznaczone na biura, banki itp. instytucje. Tak stało się w obrębie całego bogatego przedwojennego centrum miasta, a wszystko to miało miejsce po -89-tym roku. Napisałam: "wróciły w żydowskie ręce",, co nie może oznaczać, że w ręce dawnych właścicieli, bo nie ulega wątpliwości, że spośród mieszkających w mieście żydów wojnę przeżyć mogli nieliczni. Miejscowe getto to był wyjątkowo skuteczny "kombinat masowej śmierci".
Dla odmiany w dwóch leżących nieopodal miasteczkach T. i C. wszystkie pożydowskie domki, chatki, pokraczne budy i murowane rozsypujące się rudery objęte są zakazem ruszania w nich czegokolwiek.
Użytkownikom tych zmurszałych "zabytków" pozwolono jedynie na obicie tych drogocenności sidingiem. Bardziej zdesperowani dokonali stopniowej wymiany ulegających naturalnej biodegradacji ścian tych "skarbów architektury" - metodą murowania ceglanych ścian wewnątrz rumowiska, kończąc operację "remontem dachu" z całkowicie nowych elementów. Gdzieś wszak mieszkać trzeba.
Nikt nie ma wątpliwości, że ta urzędowa metoda "ochrony zabytków" zorientowana jest na dotrzymanie pożydowskich nieruchomości do czasu ich pomyślnego wydania żydowskim organizacjom zajmującym się egzekucją roszczeń majątkowych. Domysły idą w tym kierunku, że w sprawie tych nieruchomości zawarto z żydami porozumienie, o którym się nie mówi. Wszystkiego naraz wydać nie można, bo byłby z tego szum, więc akcja jest jedynie rozciągnięta w czasie. I nie jest do tej operacji potrzebna ustawa reprywatyzacyjna Jakiego ani żadna inna.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

02-03-2018 [18:16] - zbieracz śmieci | Link:

Taka samo jest we Wrocławiu,wyremontowane kamienice wokół Rynku i w bocznych uliczkach w większości są już w rękach izraelitów i ktoś musiał wydawać zgodę na ich wykup podstawionym firmom czy obywatelom innych państw bo bez tej zgody nie byłoby to możliwe.Wystarczy się przejść i zobaczyć kto przesiaduje już w swoich kawiarniach.