O maskach i kneblach – a mnie jest żal

Wklejam znakomity IMPLANT, bo jest mi żal, że niektórych autorów nie ma już na tym forum (mimo że ponoć stale obowiązywała formuła o nazwie Strefa Wolnego Słowa, nieprawdaż?). Zatem rogatego Pana Fedorowicza przepędzono niesłusznie? Pytanie retoryczne. Zresztą osądźcie ten tekst sami. Wg mnie jest ważny i chciałbym go mieć pod ręką w tutejszym archiwum.

Ewaryst Fedorowicz
Spadły maski – i wypadły kneble

Nic już nie będzie tak jak było – nic.
Po brutalnej agresji Izraela na Polskę nie będzie fikcji strategicznego sojuszu, a jej miejsce zajmie totalna nieufność do wszystkich polskich polityków głoszących nadal tę fikcję, bez różnicy czy będą ometkowani literami PO, PiS, PSL czy innymi… (i tu padają słowa powszechnie uznane za precyzyjne).
Po izraelskim ataku mającym znamiona dyktatu w stosunku do kolonii, nie będzie kłamstwa o żydowsko-polskiej przyjaźni, choćby codziennie media rządowe i opozycyjne (bez względu na to, kto będzie rządził, a kto czekał na swoją kolejkę przy korycie) wtłaczały Ciemnemu Ludowi obowiązkową porcję propagandy, bo Ciemny Lud oberwał po twarzy od izraelskiej ambasador, od izraelskiego premiera, od izraelskich deputowanych i od ich amerykańskich kumpli, i ma tego policzkowania dość.
Ciemny Lud zobaczył na własne oczy, i to na ekranach wszystkich telewizorów w Polsce, a nie na monitorach laptopów należących do niszowej grupy realistów, zwanych dla stygmatyzowania oszołomami lub/i antysemitami, że Żydom spadły maski, spod których wyłoniła się twarz Izraelczyka wychowywanego w nienawiści do Polski przez cały system edukacji i propagandy, jakim dysponuje państwo Izrael,
a który to system produkuje takich nienawistników jak Tzipi Livni, była minister finansów, która ogłosiła, że Polacy dwukrotnie napluli nam w twarz i wystosowała również apel, w którym wzywa państwa Unii Europejskiej do reakcji wobec działań władz w Polsce,
czy jej kolega minister, kłamca oświęcimski Ja’ir Lapid, który napisał o „polskich obozach śmierci” i nałgał o babci zamordowanej rzekomo w Polsce przez Niemców i Polaków.
***
Danie przez Izrael Ciemnemu Ludowi po twarzy spowodowało efekt zupełnie dla bijących niespodziewany:
Polakom wypadły kneble!
Kneble politycznej poprawności, pedagogiki wstydu – jak zwał, tak zwał, a najkrócej rzecz ujmując kneble strachu przed uderzeniem:
pałką tym razem, a pałka ta nosi nazwę antysemityzm.
Nastąpił wysyp świadectw nie tylko heroicznych (bo ryzykowanie śmiercią własnej rodziny wymagało heroizmu) postaw Polaków, ale i (co wywołało przerażenie nie tyle wśród izraelskich i żydowskich, ale polskich elit) podłych, zdradzieckich nawet zachowań Żydów w stosunku do Polaków, i to nie tylko w aparacie UB i Informacji Wojskowej po tzw wyzwoleniu, ale już po 17 września 1939 w ramach współpracy z okupującymi ponad połowę Polski sowietami, że przez ostatnich 79 lat tyle się nie wysypało.
A było to i służenie sowieckim oddziałom pomocą przy zdobywaniu Grodna, wskazywanie im obejść, skrótów, słabych punktów obrony, ale i wyłapywanie i mordowanie polskich żołnierzy, policjantów, samosądy na polskich inteligentach, urzędnikach, a i sąsiadach – chłopach.
Było szpiclowanie na rzecz sowieckiego okupanta, sporządzanie list do aresztowań czy późniejszych masowych deportacji.
Ale największym przełomem stało się otwarte mówienie o żydowskich szmalcownikach czy kolaborantach – od szefów Judenratów, po okrutną, żydowską policję w założonych przez Niemców gettach, aż po szpiegujące niosących pomoc Żydom Polaków, a pracujące pod opieką gestapo żydowskie specgrupy, jak choćby złowroga Trzynastka z Leszna w warszawskim getcie.
Płaczą Wildstein młodszy [w oryg. skan cytatu - ZK]
i stary komuch Targalski (z bardzo porządnej stalinowskiej rodziny),
[w oryg. skan cytatu - ZK]
że interes się idzie trzepać.
***
Osobnym zagadnieniem stała się tak ukrywana jeszcze kilka dni temu przed Ciemnym Ludem kwestia obłąkanego zupełnie haraczu, jakiego od Polski żądają żydowscy rekieterzy (guglować młodzi, guglować).
Słowa-tabu, jak uchwała 447 Senatu USA czy Deklaracja Terezińska, podpisana – a jakże – przez rząd Tuska przestały być tabu i nawet komercyjnie niepokorni Karnowscy nie byli w stanie udawać dłużej, że tych słów (i związanego z nimi śmiertelnego zagrożenia dla Polski) nie ma.
A chodzi tu o przynajmniej 65 miliardów $, SZEŚĆDZIESIĄT PIĘĆ MILIARDÓW DOLARÓW (to tak na początek) okupu, który mamy zapłacić żydowskim organizacjom biznesowym (zwanym „pozarządowymi”), żeby nas zostawiły w spokoju (do czasu, gdy wystąpią z żądaniem zapłacenia kolejnej raty).
I tak naprawdę to jest największa korzyść, jaka wynikła z izraelskiej napaści na Polskę:
bo teraz każdy polski rząd, który spróbuje ten okup po cichu żydowskim rekieterom zapłacić, czyniąc nie nas i nasze dzieci, ale prapraprapra…wnuki pariasami we własnym kraju, wyleci w kosmos przy pierwszym głosowaniu (nie mylić z wyborami, po takich w PRL-bis nie ma, jako że Ciemny Lud dostaje pod nos partyjne listy, na których partyjni kacykowie wpisują nazwiska swoich – pardon maj frencz – przydupasów).
Owszem, będzie można ten haracz zapłacić jawnie, ale wtedy to już władza będzie musiała wprowadzić w Polsce rządy terroru, z wszelkimi tego konsekwencjami, bo drugiej grubej kreski  to już nie będzie.
Co zatem powinni teraz zwykli Polacy zrobić?
A włączyć o 21.00 telewizję TRWAM i podczas Apelu Jasnogórskiego podziękować Matce Boskiej Częstochowskiej, że jej syn swoim rodakom rozum odebrał!
Amen (to po hebrajsku).
 
http://telewizjarepublika.pl/s...
http://natemat.pl/228569,jair-...
https://wpolityce.pl/polityka/...

Ewaryst Fedorowicz  (12 lutego 2018)

Żródło: http://www.ekspedyt.org/2018/0...

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Denker

26-02-2018 [07:37] - Denker | Link:

Fedorowicz jak zwykle w punkt. Stare żydowskie porzekadło mówi: " Ludzie padają nie z powodu słabości, ale dlatego, ze uważają się za silnych". W końcu- też od Żydów wzięte- lepszy wymierzony policzek, niż fałszywy pocałunek. Amen- po hebrajsku.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

26-02-2018 [10:45] - Zygmunt Korus | Link:

Pan Ewaryst ma własnych nazwań i określeń mnóstwo - dlatego tak się go dobrze czyta. Co jakiś czas na Naszych Blogach pojawiają się celne "frazy", które serce radują: ot, warto tutaj zaglądać, ludzie mądrzy, dowcipni, potrafią lapidarnie nazwać to, czego człowiek nie umie sobie poskładać w głowie od strzału.
Dorzucając do Pańskich żydowskich porzekadeł, oto kilka sentencji sprzed paru zaledwie dni, które postanowiłem odtąd zbierać:

bloger KAT: "Żeby zachować idiotyczny stan tzw. poprawnych stosunków pomiędzy Izraelem a Polską: „ Przestańcie kłamać, a my przestaniemy mówić prawdę."

komentator Imć Waszeć: "Tak się właśnie kończy budowanie społeczeństw wielonarodowych w strefach politycznego zgniotu."

bloger Tadeusz Korzeniewski: "Co za siebie rzucisz, to przed sobą znajdziesz..."

bloger Marek Baterowicz: "Czy nie zaraził ich antypolski bakcyl z fajki Geremka?"

Obrazek użytkownika spike

26-02-2018 [10:56] - spike | Link:

"Zatem rogatego Pana Fedorowicza przepędzono niesłusznie? "
Na jakiej podstawie Pan domniema, że blogera Fedorowicza przepędzono z NB?

Co do samej notki Jego autorstwa, to faktem jest, że ustawa była skierowana do lewackich mediów Polsce złorzeczących, ale parafrazując przysłowie "uderz w stół, a żydzi się odezwą", wskazuje to jasno i jednoznacznie, że za tymi wszystkimi kłamstwami stoją właśnie i wyłącznie żydzi, a dokładniej żydostwo, które zgodnie z polską historią i nie tylko, nigdy nie integrowali się z żadną społecznością, wśród której egzystowali, zawsze stanowili odrębność pod każdym względem, dbając tylko i wyłącznie o swój interes, kosztem innych "niewiernych", oczywiście, jak to zawsze bywa, poza małymi wyjątkami, a czego nie można zarzucić np. Polakom, mimo emigracji, pamięci o swoich korzeniach, brali czynny udział w sprawach kraju, w którym mieszkali, choćby biorąc udział w obronie tych krajów w czasie wojen. Chyba specjalnie nie przesadzę, jak powiem, że Polacy wpisali się w historię bardzo wielu państw na całym świecie, nie było w historii przypadku, by z jakiegokolwiek byli wyrzucani, jak to czyniono względem żydów, którzy za aspołeczność czy lichwę byli przepędzani.
W kwestii żydowskiej, jakoś dziwnie skojarzył mi się znany film "Dzień Niepodległości", w której jest scena, gdy prezydent USA poznaje intencje obcych, że są jak ta szarańcza, która krąży w kosmosie i niszczy inne cywilizacje, pewnie też uważali siebie za wybrańców wszechświata.
Pzdr.

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

26-02-2018 [12:35] - Zygmunt Korus | Link:

Były Fedorowicz?
Pamiętam tamten czas filosemicko i giedroyciowo ukąszonego admina "PZPR" Darskiego, ale tylko tak zapytałem?

Co do reszty pełna zgoda.

Przy okazji... Zbieram sentencje i fajne myśli pojawiające się na tym forum:
komentator Spike: "Prezydent USA poznaje intencje obcych, że są jak ta szarańcza, która krąży w kosmosie i niszczy inne cywilizacje, pewnie też dlatego, że uważają siebie za wybrańców wszechświata."
Pozwoli Pan zapisać w tej formie do mojego "publicznego sztambucha"?
 

Obrazek użytkownika spike

26-02-2018 [13:12] - spike | Link:

Może Pan to zapisać, choć jak na "myśl", to trochę za długa, a pewnie już mamy łatkę antysemitów :)
choć jeszcze nie tak dawno, nie przeszkadzał mi ten "wybrany naród", tym bardziej, że miałem b.dobrych znajomych, mozna powiedzieć przyjaciół żydowskiego pochodzenia, pochodzenie nigdy nie stanęło między nami, tym bardziej, że w tym gronie byli też ludzie pochodzenia niemieckiego, a zawsze mogliśmy liczyć na wzajemną pomoc i życzliwość.

PS
z tym prezydentem USA i szarańczą, kojarzy mi się też inna historyczna decyzja, prezydenta USA:
Chodzi o statek "St. Louis", który 13 maja 1939 roku wypłynął z Hamburga z elitą żydowską na pokładzie.

" U wybrzeży Florydy statek został zatrzymany przez amerykańską straż graniczną. Szare okręty z białymi numerami wymalowanymi na burtach otoczyły statek z wyciem syren. Nad "St. Louis" przeleciały wojskowe samoloty. Kapitanowi Schröderowi nakazano natychmiast zawrócić. Żydowscy historycy Ted Falcon i David Blatner napisali, że Amerykanie oddali nawet ostrzegawczą salwę w powietrze. Co ciekawe, Żydzi początkowo przywitali amerykańskie jednostki owacjami. Machali do marynarzy. Uznali bowiem, że przybyli im na pomoc i chcą eskortować niemiecki liniowiec, aby bezpiecznie zawinął do jednego z amerykańskich portów.
Rozczarowanie nastąpiło szybko i było olbrzymie. "'St. Louis' nie otrzyma zgody na cumowanie tutaj - ogłosił Walter Thomas, inspektor Wydziału ds. Imigracji w Miami - ani w żadnym innym porcie Stanów Zjednoczonych". Na nic zdały się naciski ze strony Żydów, listy i depesze od znanych Amerykanów. Tym razem nieugięty okazał się prezydent Franklin Delano Roosevelt. Mimo że żydowscy uchodźcy napisali do niego wstrząsającą prośbę o łaskę (pisali też do jego małżonki), Roosevelt uznał ich za "element niepożądany". Prezydent nigdy nie odpowiedział na list, uchodźcy otrzymali tylko suchy komunikat z Departamentu Stanu."

https://opinie.wp.pl/stany-zje...

Obrazek użytkownika Ryszard Surmacz

26-02-2018 [12:07] - Ryszard Surmacz | Link:

Tak, najtrudniej jest napisać to, co ludzie powszechnie myślą.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

26-02-2018 [12:57] - zbieracz śmieci | Link:

Ewaryst wywalił jak na niego długi tekst po linii i na bazie i już Korus pieje z zachwytu jaki on cacany i jak jego brak.Ja nie mam sklerozy i pamiętam co tu pisał i na co sobie pozwalał ,nawet na kłótnie z Targalskim i o dziwo wychodził z nich na sucho ,na sucho bo był tu potrzebny Sakiewiczowi ,który wtedy siedział na płocie i się gibał .a tacy co jechali po PIS będącym w opozycij jak po łysej kobyle.Nie wiem czy go wyrzucili czy sam odszedł ale nie zrozumiał ,że wajcha została przełożona.
Fedorowicz żył z oszustwa i na oszustwie się tuczył bo jak sam mówił ,że robi w reklamie a czym ona nie jest jak oszustwem.
Fakt dzisiejsi trolle i zadaniowcy to przy nim ciemnota i przyjemność była o wiele większa jak się go zdzieliło lagą,po tej czapce wzorowanej na takiej co nosił mer Moskwy Łużkow -złodziej pierwszej gildy .
Skoro wtedy bił w PIS to było miodzio na serce pana Korusa już wtedy czyli od zawsze bo w walce ze wspólnym wrogiem hartują się najbardziej egzotyczne przymierza

Obrazek użytkownika Zygmunt Korus

26-02-2018 [14:29] - Zygmunt Korus | Link:

Jakoś sobie nie przypominam tych wszystkich bzdur, co Pan wypisuje. O Targalskim miałem i mam wciąż to samo zdanie. No i ta stała jawna zawiść, że ktoś coś umie, pracuje, zarabia, ma talent... Toż to jakaś choroba jest...

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

26-02-2018 [16:49] - zbieracz śmieci | Link:

Braki w pamięci to już pana problem a z tego wynikają inne.Pan się przecenia co do swojej wartości ...i nie jest pan obiektem mojego pożądania ani tego co pan posiada!
Nienawiść do innych co nie są narodowcami to już jest fobia i jednocześnie jednostka chorobowa.
Nienawiść i chciwość to nie jest para z która idę przez życie..