Róża Pancerfaust może oczerniać  Polskę, ale na Róże ani mru

Róża Pancerfaust może oczerniać  Polskę, ale na Róże ani mru mru
 
Róża Pancerfaust wykonała zadanie, które na nią nałożono, czy to z inspiracji  męża, czy to z własnej nieprzymuszonej woli.

 Róża Pancerfaust szczerze nienawidzi Polski rządzonej przez demokratycznie wybrany rząd PiS.

Dla Róży, Polska powinna być taka jak za Tuska, gdzie za poklepanie po plecach, obietnicę kariery w Europie Zachodniej, można było zrobić z Polską i w Polsce wszystko.

Donald Tusk podnóżek Makreli przekonał się , że warto być spolegliwym, za co mu kapło „ parę złotych” i stanowisko.

Również zdrada Polski jak to miało miejsce w KE, gdzie za sankcjami przeciwko Polsce głosowało 6 posłów PO w tym Róża Pancerfaust i kapuś Boni.

Opluwanie Polski, suflowanie nieprawdy , to wszystko uchodzi totalnej opozycji w kręgach liberalno lewackich przyjaciół i wśród ich kolegów .

Ale nie daj Boże powiedzieć kilka słów prawdy o Róży Pancerfaust, jak to zrobił wiceprzewodniczący PE Ryszard Czarnecki.

Powiedział on ni mniej ni więcej tylko to: Pani von Thun und Hohenstein wystąpiła w roli donosicielki na własny kraj. (…) Podczas II wojny światowej mieliśmy szmalcowników, a dzisiaj mamy Różę von Thun und Hohenstein i niestety wpisuje się ona w pewną tradycję. Miejmy nadzieję, że wyborcy to zapamiętają i przy okazji wyborów wystawią jej rachunek.

Nic dodać nic ująć, porównywanie Polski do Korei Północnej jest ok. , ale powiedzenie kilka słów prawdy o Róży Pancerfaust, wywołuje u poprawnych politycznie paroksyzmy wściekłości.

https://www.youtube.com/watch?v=n3ojAAWedDM
https://wpolityce.pl/polityka/376238-po-donosie-liderow-grup-pe-szef-parlamentu-zdecyduje-co-z-ryszardem-czarneckim-wiceprzewodniczacy-pe-to-element-walki-z-polska
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

12-01-2018 [17:40] - Imć Waszeć | Link:

Cejrowski w rozmowie z Rachoniem powiedział coś takiego, że tak samo jak Kwaśniewski i ludzie z SLD nie uznają się dziś za komunistów, tylko za socjaldemokratów, tak samo nie powinniśmy zawracać sobie głowy tym, kto był kiedyś antykomunistą i co tam kiedyś zdziałał, o ile dziś jest zdrajcą, targowicą i niemieckim agentem wpływu. Trochę pewnie przestrzelił kulą w płot, ale sens pozostał - dziś trzeba oceniać współczesne dokonania, a nie historyczne mity, bo inaczej nie dojdziemy nigdy do żadnego użytecznego wniosku. To dotyczyło właśnie wspomnianej Róży.

Polecam świetny wykład o duszy polskiej: https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika Andy51

12-01-2018 [18:12] - Andy51 | Link:

Zgadzam się z twierdzeniem, nie liczą się zasługi, ale to co tu i teraz.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

13-01-2018 [16:23] - Imć Waszeć | Link:

Gdy liczą się tylko zasługi, to mamy piekielny problem z legendowaniem przez rozmaite służby dwupłciowe, po prostu.

Obrazek użytkownika Andy51

13-01-2018 [17:24] - Andy51 | Link:

Legendowanie, to specjalizacja niektórych służb.