Nie wynajmę ci klubu, ponieważ jesteś polskim „faszystą”!

Na Wyspach mieszkam prawie 13 lat, ale dziennikarstwem polonijnym zajmuję się od około pięciu. Podczas tego czasu widziałem wiele. Widziałem takie rzeczy, w które wielu w Polsce nie chce mi uwierzyć. Na własne oczy miałem okazję się przekonać o odbieraniu polskich dzieci, które przepadają bez wieści i zostają tylko ich matki, którym organy polskie w UK pokazały środkowy palec. Widziałem swoich rodaków, dla których rasizm i dyskryminacja w pracy jest chlebem powszednim, lecz boją się komukolwiek o tym powiedzieć, ponieważ muszą jakoś zarabiać na życie. Na własnej osobie odczułem podobne rzeczy, gdy miałem odebrać Jacka Międlara z lotniska Stansted, by później przeprowadzić z nim wywiad. Kilku gliniarzy otoczyło mnie i zadawało niewygodne pytania, by jednak odpuścić, gdy pokazałem legitymację dziennikarską. Jednak to, co wydarzyło się niedawno jest dla mnie kolejnym potwierdzeniem, że Wielka Brytania jest już stracona i jeśli ktoś z Was ma konserwatywne poglądy nie będzie tu miał czego szukać. Otóż właściciel klubu,  w którym zarezerwowałem  koncert polskiego Hip – Hopu oznajmił mi emailowo, że zrywa ze mną współpracę, gdyż treści pojawiające się na moim portalu są zbyt prawicowe i on tego nie może tolerować! W związku z tym pozostawia Bogu ducha winnych muzyków bez sali i bez wyjaśnienia. Tak wygląda lewacki totalitaryzm Anno Domini 2018 w UK! Więcej na: http://thenowypolskishow.co.uk...
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

08-01-2018 [04:38] - wielkopolskizdzichu | Link:

Myślę że każdy przyzwoity człowiek nie podaje ręki komuś kto się blatuje z Międlarem. 

Obrazek użytkownika xena2012

08-01-2018 [12:08] - xena2012 | Link:

A czy przyzwoity człowik może bez obrzydzenia podac rękę komuś co się blatuje z ksiedzem Sową czy Lemańskim?

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

08-01-2018 [12:22] - wielkopolskizdzichu | Link:

Lemański i Sowa przy  zgubnym i nieprzyzwoitym parciu na media i poklepywaniu się z obozem władzy, nie tworzyli atmosfery sprzyjającej linczowaniu.
Gdybym dysponował lokalem to bym kumplom Międlara go nie wynajmował, zresztą kumplom Jana Hartmana też nie.