Pedofile spuszczają spodnie

 
Kurcze, to nie tak miało być. Jak przyjmowaliśmy tych wschodnioeuropejskich prymitywów, tych Słowian i Tatarów, to wciskając im bla, bla o pięknej, wspólnej Europie, potrzebowaliśmy ich tylko jako konsumentów naszych gorszych towarów i jako tanią siłę roboczą. I to od profesora i doktora, do kopacza rowów i podcieraczy tyłków w domach opieki społecznej.
W zamian mogą sobie podróżować i podziwiać prawdziwą cywilizację.
 
Nic nowego pod słońcem. Od wieków tak jest i ma być zawsze.
Aby dobrze żyć, ktoś musi na ciebie pracować.
A polaczki i reszta tego świata nadaje się do tego idealnie. Marzyli o kapitalizmie, a ledwo co wyszli z komunizmu i nie mają bladego pojęcia o realnym świecie, natomiast jeszcze wierzą, że wszystko może być sprawiedliwie, solidarnie i dobrze dla wszystkich.
 
 
Na ściemę, projekt pod nazwą Rozszerzanie Unii Europejskiej dali się nabrać i Leszek Miller i prezydent Kwaśniewski, gdy z poczuciem triumfu i bezgraniczną dumą oddawali Polskę w kolejne zniewolenie; tym razem brukselskiemu Kremlowi. Znowu to nie my sami, tylko inni, oczywiście mądrzejsi, będą decydować, jak mamy żyć i co jest dla nas dobre. Jak na przykład ten głupi przesąd, że chłopcy mają chodzić w spodniach, a dziewczynki w spódniczkach. Sukienki dla wszystkich! I włosy w koński ogon i kolczyki. A kobiety, jak pokazała Austriacka Kiełbasa z tygodniowym zarostem.
Donald Tusk nie dał się nabrać, albo mamuśka Andżela go ostrzegła. On po prostu, jak to miał i ma w zwyczaju, przehandlował, co miał pod ręką, w tym wypadku Polskę.
 
Jeżeli ktoś jeszcze nie rozumie, to rozszerzanie UE, zwłaszcza to od 1 maja 2004 roku miało tylko jeden cel: - neokolonializm. Nowe terytoria z milionami klientów na paciorki i perkal (dla ważniejszych szwajcarskie zegarki, np. Tag Hauer) i jednocześnie dwa razy tle tanich rąk do pracy.
 
Niestety, projekt nie wypalił.
Bruksela, stolica Belgii, najkrwawszego państwa kolonialnego, z tym królem Leopoldem, który po kolana brodził we krwi Kongijczyków, myślała, że znów będzie łatwo, jak w Afryce.
 
Lecz nie.
 
Gdy do władzy się dorwali, najpierw ten na "V" i z "k" w środku – Orban, a potem ten przebrzydły kaczor w Polsce, na kórego wspomnienie każdy przyzwoity Niemiec ma odruch wymiotny, to kolonie zaczęły brykać, jak zdenerwowane osły.
Zachciało im się samodzielności! Suwerenności! Własnych praw i własnego porządku. Hej! To nie po to o was się rozszerzyliśmy. Jak się idzie do domu publicznego, to nie po to by się zakochać.
 
Dobra... Przez dziesięć lat byliście grzeczni, a my smarowaliśmy wam masłem bułeczkę ( masła mamy tak dużo, że nie wiemy, co z nim robić).
 
Ale chcecie brykać? To spierdalajcie!
 
 
Jeden i drugi z tych zakręconych sceptyków, co zawsze muszą mi przysrać w komentarzu (przysrywają, ale czytają), krzyknie – Ej! Co ten palant bredzi?!
 
Niestety drodzy Państwo: Europa (na szczęście nie cała, tylko brukselska, komisaryczna EU) już wie, że projekt się nie udał i szybko trzeba się pozbyć tych wschodnich pasożytów, zanim zainfekują Zachód tymi pieprzonymi, dawno zdechłymi ideami o wartościach, chrześcijaństwie, sprawiedliwości i solidarności.
Won z nimi! Koniec i kropka.
 
A oto dowód – ich własne słowa.
Chlapnął je nie kto inny, jak Czerwony Danny – Daniel Cohn-Bendid, hippis, komuch, zboczeniec, perwert i pedofil. Tak, tak – ten zauroczony "Lolitą" Nabokova dewiant, który powiedział, że nie ma nic piękniejszego i erotycznego, niż pięcioletnia, rozbierająca się dziewczynka.
Kiedyś, w czasach przyzwoitości, z obrzydzeniem byśmy się zapytali, co takie indywiduum tam robi i kto go wpuścił. Zaraz nasika na dywan. Niestety czasy są już inne i nawet u nas Robert Biedroń został prezydentem miasta.
 
No więc ten Cohn-Bendit, onegdaj bezpaństwowiec, bo nie mógł się zdecydować czy jest Francuzem (merde), czy Niemcem (hail!), a teraz, a jakże, od 1999 roku poseł do Parlamentu Europejskiego i w tej paskudnej menażerii nie byle kto, powiedział:
 
Takie kraje UE jak Polska, Węgry i Czechy powinny mieć możliwość opuszczenia Unii, jeśli nie zamierzają uczestniczyć w planowanym przekształcaniu wspólnoty.
 
Podkreślam: ten pan robi tam za "autoryteta". I czy chlapnął, odsłaniając już nakreślony cel, z wrodzonej głupoty, czy też wysokie gremia zdecydowały, że trzeba taki przekaz puścić, a Węgry i Polska podkulą ogony, zrobią "siad!" i "daj łapę!", jak to zawsze było, na przykład, z Donaldem Tuskiem.
 
Daniel Cohn-Bendit... Dany le Rouge... Temu typkowi nie powinniśmy odpowiadać. To poniżej naszej narodowej godności. Odpowiadać zboczeńcowi, który publicznie twierdzi, że seks z pięcioletnim dzieckiem jest "obłędny i maniakalny"?
 
Lecz to nie jeden wilkołak w tym stadzie. Jest ich więcej, połączonych krwiożerczością i złodziejską pazernością.
Wypuścili przeciwko nam, żeby było weselej – "przyjaciela Polski, którą pokochał, bo wyzwalała jego ojczyznę", Fransa Timmermansa:
 
Polska nie zostawiła nam wyboru.
KE zdecydowała o uruchomieniu art. 7.1 traktatu UE wobec Polski. Komisja wyśle wniosek do krajów unijnych o uznanie Polski za kraj, w którym istnieje "wyraźne ryzyko poważnego zagrożenia dla praworządności".
 
I cały czas ujada na nasz kraj jeden z najważniejszych Niemców, przywódca SPD, Martin Schulz, do którego przywódca Włoch, Berlusconi kiedyś powiedział:
 
·  Panie Schulz, we Włoszech robią teraz film o nazistowskich obozach koncentracyjnych. Sugerowałbym dla pana rolę kapo. Byłby pan rewelacyjny.
 
Teraz ten krypto-komuch, niedouk, którym się autentycznie brzydzę po raz kolejny nam grozi. Patrząc na niego widać, bo nawet nie stara się on tego ukryć, że on nas nienawidzi, nas – Untermenschów i najlepiej to by nas wszystkich rozstrzelał. Albo zagazował...
 
Jeżeli jeszcze do tego dodać bawiących się za nasze pieniądze w Brukseli narodowych zdrajców – Tuska, Bieńkowską, Lewandowskiego, czy tą kabaretową panią von Thun, to głośno się pytam:
Po co nam taka Europa?!
 
 
Powinniśmy nadal robić swoje. Wcale z UE nie wychodzić. Tak się wzmocnić, tak potężne zebrać siły, by zjednoczoną Europę przywrócić do najwyższych ludzkich korzeni. Nie tylko w Polsce ludzie tego chcą. Nie tylko we wschodniej Europie. Chcą tego również w Niemczech, Francji i Hiszpanii. Wszędzie chcą.
Tylko, że my jak zwykle jesteśmy krnąbrni, bo się mniej boimy.
 
To oni się boją. Już wiedzą, że przegrywają. Wysyłają podstarzałego perwerta, by opuścił spodnie i postraszył nas swoim zwiotczałym przyrodzeniem.
Tylko my nie mamy już pięciu lat.
 
 
.
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika darstan

06-01-2018 [10:55] - darstan | Link:

Witam, tez chce w to wierzyć, ze będzie dobra zmiana. Opublikowano listę pedofili w Polsce, dlaczego nie ma na niej księży? Pojawia się pytanie, czy następni nie byliby politycy? Znowu wraca podział na lepszych i gorszych? A`propos wyjścia z H..jni, czy to nie jest celowe działanie? Wydoili nas jak ....., rozwalili i ukradli (nie da rady inaczej nazwać prywatyzacji) prawie wszytko co można było i po co ponosić koszty wstawania z kolan tego kraju? Poza H..jnia bylibyśmy idealnym celem. Obłożono by cłami jedyne gałęzie gospodarki co jeszcze stoją na nogach, a potem za grosze sprowadzono by nas do poziomu krajów Ameryki Środkowej. Pomijam fakt, kto tam tak nawywijał i skąd w pewnej nazwie wzięły się banany. Dlaczego, wzorem Słowacji i Rumunii nie obniża się podatków, aby rozruszać prywatna inicjatywę, żeby z zagranicy wrócili tuziemcy, z kasa co tam zarobili, a ściąga na setki tysięcy wrogi element od pseudosasiada? W dodatku daje im się warunki jak miejscowym? I tak by przyszli, tylko na innych warunkach, jak my na zachodzie sami musieliśmy wyrywać co nasze. Co do Węgier, to niedługo przyjdzie czas powiedzieć ¨¨sprawdzam¨¨ przy glosowaniu nad § 7.1. Raz już postawili nas w dwuznacznej sytuacji. Ciekawe po co wezwali p.Macierewicza do Waszyngtonu? Mamy zapłacić za rakiety na tych samych zasadach jak za karaluchy od Francji? Dlaczego Amerykanie nie dają takich ulg jak Estonii, Pakistanowi, e.t.c. przecież teoretycznie jesteśmy krajem frontowym? To ze zdrajcy szaleją to tylko dlatego ze im się na to pozwala. Nie ponoszą żadnych konsekwencji swoich czynów. Oby naszej odwagi znowu ktos nie wykorzystal do swoich celow, a nam znowu zostaliby Wykleci a nie smietana, ktora beda spijac inni  Pozdrawiam 

Obrazek użytkownika jazgdyni

06-01-2018 [12:10] - jazgdyni | Link:

Witam!

Mnóstwo Pan stawia pytań, na które żeby odpowiedzieć, musiałbym napisać długi elaborat.
Tutaj, w tej chwili chciałbym podkreślić jedną ewidentną prawdę, która umyka przeważającej większości:
- Jak PiS przejął władzę, to ile ludzi ulokował na ważnych stanowiskach? Tysiąc? Dziesięć tysięcy, a może nawet sto tysięcy?
- A ile ludzi na stanowiskach, ludzi w urzędach, samorządach, itp., pozostawiła PO - PSL? Pięćset tysięcy? Milion, a może dwa?
- Nowa władza, która na dodatek chce naprawy i przebudowy państwa, nie jest fizycznie wymienić na raz wszystkich ludzi powiązanych z poprzednią władzą na nowych. Musi polegać na pracy ludzi poprzedniej ekipy, którzy częstokroć są niechętni nowym szefom, a i często sabotują zmiany.

Nie mogliśmy dokonać przełomu, jak w Turcji, bo wtedy Polska by już nie istniała, więc to musi trwać dłużej.

Ps. Lista pedofili zawiera wszystkich skazanych, ukaranych, którzy odbyli karę. Jest też tam paru byłych księży.

Obrazek użytkownika darstan

06-01-2018 [23:44] - darstan | Link:

Witam, tak jak Panu mnie chodzi o naprawę przenajświętszej Rzeczypospolitej.. Zdaje sobie sprawę, ze to co było mordowane przez 6 lat, potem wykorzeniano przez następne 54 a nastepnie rozkradane i demoralizowane przez 26 z małą przerwa, nie da się zrobić ot tak. Stajnia Augiasza to pikuś w porównaniu do naszej rzeczywistości. Zdaje sobie sprawę jak krotka jest ławka rezerwowa PIS (szczególnie po wiadomej sprawie) i boleje nad tym, ze nie ma na polskiej mapie politycznej czegoś takiego jak konserwatyzm (nie w wydaniu p. Mikke). Byłaby to alternatywa prawicowego socjalizmu PIS i hamulec do zbytniego rozdawnictwa na rzecz rozwoju samodzielności jednostek i grup społecznych przy poszanowaniu tradycji i narodowych wartości . W tej chwili największym problemem jest powrót do nazywania rzeczy po imieniu, złodziej to złodziej a nie prywatyzator, zdrajca to człowiek sprzedający swój kraj dla .... a nie opozycja i.t.d. To jest najprostsza droga do ukrócenia prywaty i egoizmu w życiu publicznym. Każdy by się bal publicznego nazwania właściwym słowem jego czynów. Osoby podejrzane o popełnienie przestępstw ( jakichkolwiek) powinny być natychmiast zawieszane w czynnościach i odsuwane od władzy i stanowisk do czasu wyjaśnienia spraw. Jest to do zrobienia. A co mamy? Kabaret z sędziami, Bolkiem, HGW, samorządowcami e.t.c. To samo dotyczy księży, gdyż ta grupa sprawująca władzę duchowa nie może być ponad prawem świeckim, bez względu na rodzaj popełnionych czynów. Politycy, służby i księża musza być na widelcu, bo stan moralny tych grup odbija się na kondycji Narodu. Przeprowadzono deubekizację rent i emerytur, prawda? A Bolkowi coś zabrano? W mediach prorządowych zamiast informowania o celach posunięć,, jakie metody ma zamiar wprowadzić, aby uniknąć lub nie dopuścić do nieprawidłowości mamy zazwyczaj propagandę. W tym rzadzie jest duzo osob kompetentnych, lecz czas reakcji na niewlasciwe osoby na stolkach jest zbyt dlugi. Pozdrawiam

Obrazek użytkownika OLI

06-01-2018 [12:23] - OLI | Link:

Amerykanie wskazali, z kim po stronie polskiej prowadzą poważne rozmowy. Nagłe zaproszenie Macierewicza do USA wyłączyło go z puli ludzi do wymiany i ucięło spekulacje i nadzieje solochopodobnych i dudapochodnych. Szach i mat.

Obrazek użytkownika emilek

06-01-2018 [16:39] - emilek | Link:

Panie Januszu .
Bardzo celnie Pan to ujol. Mysle podobnie juz od dluzszago czasu.
Przy okazji . Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Oraz aby Nasze Nadzieje Cialem sie staly.

Obrazek użytkownika Pers

06-01-2018 [19:35] - Pers | Link:

"Na ściemę, projekt pod nazwą Rozszerzanie Unii Europejskiej dali się nabrać i Leszek Miller i prezydent Kwaśniewski, gdy z poczuciem triumfu i bezgraniczną dumą oddawali Polskę w kolejne zniewolenie; tym razem brukselskiemu Kremlowi."

Autor najwyraźniej cierpi na amnezję wybiórczą.
Samą akcesję do Unii poparli (ponoć) Polacy w referendum więc czepianie się Millera i Kwaśniewskiego jest trochę nie na miejscu.
Prawdziwa utrata niepodległości nastąpiła po podpisaniu Traktatu Lizbońskiego ale o tym już Autor nie wspomina.

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-01-2018 [07:48] - jazgdyni | Link:

Kotek, nie manipuluj. Ja i moi czytelnicy jesteśmy na to odporni. Z kilometra wyczuwamy starą moskiewską, czekistowską szkołę. Tracisz czas pędraczku.

Obrazek użytkownika Pers

07-01-2018 [10:11] - Pers | Link:

Brak argumentów i złapanie z rączką w nocniku autor jak zwykle próbuje przykryć arogancją i inwektywami. Jakie to typowe dla małych manipulatorków. Zwłaszcza takich, którzy uważają się za wielkich "myślicieli" i "analityków".

Obrazek użytkownika wilniuk

07-01-2018 [16:43] - wilniuk | Link:

Potwierdzam, jestesmy odporni, dziękuję Panie Januszu, noworocznie pozdrawiam i zapewniam o naszym (mojej rodzinie) poparciu dla Pana !. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-01-2018 [17:32] - jazgdyni | Link:

Ten kotek perski jest od pewnego zadaniowany (płacą za to) m.in. na moje teksty, by psuć dyskusję, kpić, wyśmiewać, aby przypadkiem ktoś nie pomyślał, że dobro i prawda istnieją.

Serdeczności dla Pana i rodziny

Obrazek użytkownika xena2012

07-01-2018 [11:30] - xena2012 | Link:

O tym jak wybiórczo i z korzyścią tylko dla tych ,,równiejszych'' państw podchodzi UE omijając prawo i załozenia Traktatu Pan też jakoś nie wspomina. 

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-01-2018 [11:53] - jazgdyni | Link:

Pani Xeno,

Pan Kotek jest tutaj służbowo i MUSI mówić to, za co mu płacą. Taka praca. Ja to rozumiem.
I NIGDY nie będzie partnerem do dyskusji, za co go zresztą przepraszam. Takie życie...

Obrazek użytkownika Pers

07-01-2018 [12:22] - Pers | Link:

No proszę, autor dalej idzie w zaparte :).
Z jednym się zgadzam, nigdy nie będę dla autora partnerem do dyskusji bo bardzo ciężko jest zniżyć się do poziomu prezentowanego przez autora. Czasami próbuję ale to ponad moje siły.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

07-01-2018 [12:42] - wielkopolskizdzichu | Link:

"Na ściemę, projekt pod nazwą Rozszerzanie Unii Europejskiej dali się nabrać i Leszek Miller i prezydent Kwaśniewski,"
Na bakier z historią najnowszą i to w dodatku kraju ojczystego Pan jesteś, nie wystawia sobie tym samym, Pan najlepszego świadectwa.
Traktat stowarzyszeniowy zwany Układem Europejskim został zawarty pomiędzy Polską a Wspólnotą Europejska  przez Rząd Olszewskiego 16 grudnia 1991. Już wtedy został obrany kierunek zwany euroatlantyckim który miał odwrócić tendencje zapoczątkowane przez Wałęsę, któremu drogą do prezydentury wymościli ludzie tacy jak Kaczyńscy i Wyszkowski. 
Oficjalny wniosek o członkostwo Polska złożyła 8 kwietnia 1994 roku, za czasów Pawlaka. Wniosek ten kończył prace zaczęte przez Olszewskiego.
Zachęcam do zapoznania się z głosowaniem nad 
zgodą na ratyfikację Traktatu dotyczącego przystąpienia Rzeczypospolitej Polskiej do Unii Europejskiej  dnia17-04 AD 2003, wtedy kiedy Premierem był Miller.
Głosowanie to odbyło sie na dwa miesiace przed referendum
http://orka.sejm.gov.pl/SQL.ns...

Obrazek użytkownika jazgdyni

07-01-2018 [17:16] - jazgdyni | Link:

Drogi Panie wielkopolskizdzichu

Dziękuję Sz. Panu za te mądre fakty historyczne. Zawsze warto przypominać. Tylko ja o tym nic nie piszę, bo to nie historyczna rozprawka. Ja tylko pokazuję dumę dwóch ówczesnych przywódców, którzy dzisiaj przypisują sobie wprowadzenie polski do Europy.
Rozumiemy się?

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

07-01-2018 [17:30] - wielkopolskizdzichu | Link:

Dziękuję za uznanie. Ale nie mogę sobie odmówić jednej uszczypliwości.
 Nie ma mądrych faktów jak i nie ma głupich, Fakty są faktami.

Pozdrawiam
 

Obrazek użytkownika wilniuk

07-01-2018 [18:15] - wilniuk | Link:

Nie ma faktów , są tylko ich interpretacje.  Autor podaje je , cytuje FAKTY, a komentatorzy je interpretują, a gdzie argumenty ?  

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

07-01-2018 [18:04] - zbieracz śmieci | Link:

Co myślą Polacy o nim czyli czołowym pedofilu ojrojewropy to on doskonale wie bo mimo zaproszenia zrezygnował z wystąpienia na UWr.
Zdumiewa mnie natomiast znajomość stanu przyrodzenia u rzeczonego przez autora.
Reszta ,no cóż radosna kompilacja wszystkiego o czym się tłucze od dawna ,nic nowego i odkrywczego ,weny brak czy cuś...!?

Obrazek użytkownika Pers

07-01-2018 [21:11] - Pers | Link:

Niestety, obawiam się, że to już szczyt formy. Gorzej już bywało.