„ Zielone ludziki” atakują biura posłów PiS

Wydaje się, że totalna opozycja zaczęła atakować wszystko co jest związane z PiS. Ponieważ obrona konstytucji  jakoś nie specjalnie wyszła totalnym, a trzeba dodać , że wszystko co niepodoba się opozycji było niezgodne z konstytucją , a więc głównie reforma sądów, okazało się , że w Polsce mamy dziesiątki TK.

Bez orzeczenia TK każdy, któremu nie podobają się reformy PiS orzeka ex cathedra , że one nie są zgodne z konstytucją.

Ponieważ hołoty spod znaku KOD czy  Ubywateli RP jest coraz mniej, a jej szeregi topnieją jak śnieg na wiosnę, wydaje się , że postanowili zmienić taktykę działania.

Teraz pod osłoną nocy zwolennicy totalnych, niczym wandale niszczący przystanki komunikacji miejskiej , zaczynają się wyżywać  na biurach poselskich posłów PiS.

Ostatnio wandale zaatakowali biura poselskie posła Schreibera z PiS w Nakle nad Notecią i posłów Krasnodębskiego i Lisieckiego w Warszawie.

Czas skończyć z tymi ekscesami, bo po biurach poselskich PiS, może przyjść czas na samych posłów.
https://dorzeczy.pl/kraj/51742/Kolejne-biuro-poselskie-PiS-zniszczone-przez-wandali-Mam-nadzieje-ze-sprawcy-zostana-ukarani.html
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

02-01-2018 [10:12] - wielkopolskizdzichu | Link:

Aż się prosi by skomentować to słowami Beaty Mazurek. "To sytuacja, która nie powinna mieć miejsca, ale też ich rozumiem".

Obrazek użytkownika Andy51

02-01-2018 [12:28] - Andy51 | Link:

Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem.

Obrazek użytkownika wielkopolskizdzichu

03-01-2018 [08:57] - wielkopolskizdzichu | Link:

Nie zgadza się Pan Bloger z stwierdzeniem Beaty Mazurek? Bo ja się z tym całkowicie zgadzam. Skoro można w ramach walki politycznej skopać dupę niepisowca to dlaczego nie można, jednemu czy drugiemu pisowcowi dupę podsmażyć w jego własnym biurze poselskim. Z każdej strony jest parcie, do ulicznego kryterium, z związku z tym każda ze stron łącznie z PiS musi się spodziewać ofiar.

Obrazek użytkownika xena2012

03-01-2018 [10:15] - xena2012 | Link:

Jakoś nie słyszałam o skopaniu tyłków niepisowcom czy ich podsmażaniu .A tu cały wachlarz działań:odkrecanie śrub,przewracanie ,szturchanie w sejmie ( w tym przoduje dzielny poseł PO Lenz ) , oblewanie czy podpalanie biur poselskich PiS.Z każdej strony jest parcie jak Pan pisze.Czyzby? Ale ofiary jakoś wyłącznie z PiS-u.O zabójstwie i usilowaniu zabóstwa w Biurze Poselskim PiS też już pewno Pan zapomniał? Ach prawda,przecież te kule trafiły podobno Niesiolowskiego!

Obrazek użytkownika angela

02-01-2018 [13:44] - angela | Link:

Ja też ich rozumiem, zawiodła ulica, zawiodła zagranica,  programu dla Polakow-zero, więc  pozostał jeszcze wandalizm.
Ale i z tym warcholstwem PiS sobie niewatpliwie poradzi.

Obrazek użytkownika Andy51

02-01-2018 [14:20] - Andy51 | Link:

Jestem tego samego zdania.

Obrazek użytkownika xena2012

02-01-2018 [16:14] - xena2012 | Link:

Żeby to tylko atakowano drzwi w biurach posłów PiS! Ale jak donosi portal wpolityce.pl odkrecono śruby w samochodach senatora Cichonia i jego rodziny w Wieliczce.

Obrazek użytkownika Andy51

02-01-2018 [16:35] - Andy51 | Link:

Czytałem o tym, jak to mówił pewien prokurator, pojawili się specjaliści od śrubek.