Je suis Petru

Ryszard Petru coś bardziej w stylu cyrkowca niż polityka, miał wyjątkowo trudny rok.  Na  ogół otaczający się kobietami dostał od nich w buzie.  Ta sama co broniła go „ własną piersią” po wycieczce  na Maderę  pani Lubnauer  stała się Brutusem w spódnicy.

Szkoda Ryśka, jego powiedzenia przejdą do annałów  politycznych gaf. Dlatego trzeba  Je suis Petru.

Nie dość , że Rysiek nie utrzymał fotelu lidera partii, to jeszcze, ta , która partię przejęła, nie widzi go jako wiceprzewodniczącego.

Ale ktoś w Ryśka zainwestował, nie wiem czy ten, który   zainwestował w niego, będzie chciał  mieć na czele partii kogoś tak nudnego jak flaki z olejem o nazwisku Lubnauer.

Jeszcze jedna okoliczność  może działać na korzyść Ryśka. Mówi się, że gdzie kucharek  sześć nie ma co jeść , tak może być z .N , gdzie tyle „bab” we władzach partii  może się nawzajem nie zdzierżyć i zaczną się wzajemne  podchody. Na to może grać Rysiek.

Wydaje się, że nadchodzący rok może być ciekawy zarówno dla Ryśka jak i .N.
 
http://fakty.interia.pl/polska/news-petru-nie-bedzie-wiceszefem-nowoczesnej,nId,2482583
https://wpolityce.pl/polityka/373815-katarzyna-lubnauer-wybierze-dwoch-wiceszefow-nowoczesnej-ryszard-petru-raczej-nie-powinien-oczekiwac-nominacji
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika foros

28-12-2017 [21:37] - foros | Link:

Petru to najzdolniejszy i najbardziej perspektywiczny polityk młodego pokolenia

Obrazek użytkownika Andy51

28-12-2017 [21:49] - Andy51 | Link:

Taaak? ale jakoś inaczej.

Obrazek użytkownika paparazzi

28-12-2017 [22:33] - paparazzi | Link:

Rozumiem sarkazm ale perspektywa dla niego juz jest znana.

Obrazek użytkownika Andy51

29-12-2017 [09:24] - Andy51 | Link:

Wydaje się, że tak. 

Obrazek użytkownika Lektor

29-12-2017 [13:24] - Lektor | Link:

No teraz, kiedy Lubnauer nie chce go nawet na wiceprzewodniczącego, Rysiek jest po prostu zerem. Rysiu dostał nauczkę za podróże do Brukseli i macanie się szczególnie z Gujem Verhofstadtem, no i oczywiście za podróż na Maderę. Tak skończy cała nowoczesna targowica !!!

Obrazek użytkownika Andy51

30-12-2017 [15:24] - Andy51 | Link:

A może czruś Rysiek jeszcze coś wywnie?