Syn stalinowskiego prok. Jerzy Stuhr „martwi się  o Polskę".

Duża część tych co się „ martwią o Polskę” to są dzieci polskich starszych braci w wierze. Weźmy takiego  Jerzego Stuhra podglebie bardzo dobre , syn stalinowskiego prokuratora, jak mówi Stuhr  niezależnego, ale w okresie stalinowskim   w takie dyrdymały nie uwierzą nawet dzieci.  Przypomnę, że Goebbels stanu wojennego  Jerzy Urban , również  brat starszy w wierze , też nie należał do PZPR, ale co z tego ?

 Stuhr i Radziwiłowicz wydawać by  się mogło dobrzy aktorzy , zamiast robić to co najlepiej umieją , czyli być aktorami, zabrali się za politykę i wyszło jak wyszło.

W antypolskiej TVN żalili się jak to w obecnej Polsce jest strasznie, w tej antypolskiej szczujni  można zobaczyć tych wszystkich, którzy chcą, żeby było tak jak dawniej, żeby dobrze było nie wszystkim Polakom,  ale tylko nielicznym, najlepiej tym, których wskaże gazeta Michnika.

Ale nie martwcie się, donoście dalej na Polskę jak jacyś zaprzańcy, płaczcie dalej w TVN, oczerniajcie Polskę najlepiej w niemieckich gazetach, ale Polacy już wybrali i nie dadzą się nabrać gładkim słówkom ani stronnictwu niemieckiemu, ani rosyjskiemu.

https://wpolityce.pl/polityka/373585-to-co-dzieje-sie-w-polsce-jest-okropne-tvn24-na-boze-narodzenie-czyli-opowiesci-o-zyciowym-dramacie-stuhra-i-radziwilowicza
 
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika xena2012

27-12-2017 [15:18] - xena2012 | Link:

Co mnie zdziwiło w wypowiedziach i zyczeniach świątecznych  opozycji w tym roku? Brak światecznej atmosfery,podnioslości,zyczliwości.Mozna odnieść wrażenie ,że to zostało ujete w planie wymyślonym i realizowanym, Do Stuhra i Radziwiłłowicza dołączyła zresztą Szczepkowska jak zwykle zresztą głupio.O ile te dwa stare dziadygi atakują brak demokracji i społeczeństwa obywatelskiego  pomarszczona jak stary papuć Szczepkowska postanowiła uderzyć wyzwiskami w min.Błaszczaka. Właściwie nawet nie wiadomo o co ,bo z histerycznego wpisu nic nie mozna wywnioskować oprócz inwektyw w rodzaju ,,policyjny piesku podaj łapę''.Myślę że najlepiej by jakiś policyjny piesek najlepiej by zrobił gdyby na nią nasikał.Bo tyle warte są jej wpisy.

Obrazek użytkownika Andy51

27-12-2017 [16:02] - Andy51 | Link:

Ja nie wiem czy na te postacie nie szkoda nawet moczu?

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

27-12-2017 [16:06] - Imć Waszeć | Link:

Nie tylko on się tak "martwi o Polskę", bo jest jeszcze kilku znanych. Na przykład ostatnio Cimoszewicz dał głos. Bardzo szybko jednak zaczął bardziej martwić się Unią prześladowaną przez PIS: "Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu, wypróżnił się i rechocząc, mówi „nic mi nie zrobicie”". On dobrze wie co mówi, bo tak właśnie wjechali do Polski ze wschodu jego i szczura przodkowie.

Obrazek użytkownika Andy51

27-12-2017 [18:26] - Andy51 | Link:

To dzieci utrwalaczy komunizmu skażeni genetycznie.