Panie PAD z całym szacunkiem, ale czy upadł Pan na głowę?

 
Mam wrażenie , że mój prezydent, prezydent, na którego głosowałem, i z którym wiązałem, i mimo wszystko nadal wiąże bardzo duże nadzieje, chyba się pogubił.

Czy to zły spec od wizerunku i komunikacji medialnej, a może zadufanie w sobie spowodowało w ostatnim półroczu szereg, moim zdaniem pochopnych i nie przemyślanych decyzji.

Chęć zaskarbienia sobie przychylnych opinii łże elit spowodowała zawetowanie umów reformujących sądy, a do tego jako obrończynią Pana Prezydenta i jego decyzji wystąpiła na pewno zacna i z piękną kartą opozycyjną  ale nie nadająca się do tego rodzaju zadania  Zofia Romaszewska.

Chcąc zdobyć przychylność totalnej opozycji, nadwyrężył Pan w jakimś stopniu do siebie zaufanie  swojego patriotyczno-narodowego elektoratu Dla  elektoratu  opozycyjnego zawsze będzie Pan Adrianem.

Drugim błędem moim zdaniem był wywiad z red. Romanowskim, legitymizując skrajnie antypolską TVN 24.

Na zakończenie „ wisienka”  na torcie w złych i nieprzemyślanych posunięciach  PAD, było to pojawienie się u byłego agenta UB , TW „Zegarka”, obecnie jednego z najbogatszych ludzi w Polsce Zygmunta Solorza, na 25-leciu jego telewizji Polsat, gdzie rechotano z katastrofy smoleńskiej i Jarosława Kaczyńskiego, przy radości gawiedzi.
Panie Prezydencie to nie uchodzi głowie państwa bywać u szemranych biznesmenów, gdzie na dodatek wesołki naigrywają się z największej narodowej tragedii po 1945 r.
 
http://niezalezna.pl/211238-prezydent-duda-byl-na-gali-polsatu-a-tam-zarty-ze-smolenska-internauci-zbulwersowani
 
 

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Jęzory Pasiukowski

14-12-2017 [16:51] - Jęzory Pasiukowski | Link:

Duduś nie upadł na głowę. Na gali polsatu dał się bez sprzeciwu upokorzyć czym zdał egzamin wstępny do (cw) elity PRL bis. 

Obrazek użytkownika Andy51

14-12-2017 [15:46] - Andy51 | Link:

Poleciałeś po całości.

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-12-2017 [14:41] - Imć Waszeć | Link:

"Na pewno zacna i z piękną kartą opozycyjną  ale nie nadająca się do tego rodzaju zadania" - no i tu Pan dotknął samej istoty problemu naszego rodzimego politycznego cyrku ;)

Jest taka bajka o kruku i lisie, gdzie cwany rudzielec podpuszcza ptaszysko do zaprezentowania swego cudownego głosu. W efekcie kruk upuszcza smakowity ser. Ktoś przerobił fabułę tej bajki na zmontowany chałupniczo film animowany, gdzie rolę lisa gra narwany pies, a kruka gra Różowa Dupa, która ucieka na drzewo. Wywiązuje się pomiędzy nimi filozoficzny dialog:

- Różowa Dupo, złaź!
- Ja nie jestem Różowa Dupa.
- A co ty jesteś?
- Słowik.
- To zaśpiewaj.

Oczywiście wydany odgłos w niczym nie przypomina treli słowiczych, ale to szczegół. Ten autor filmu to jakiś prorok.

U nas na ławce rezerwowych jest jeszcze wielu zasłużonych, którzy nie zdołali dotąd dorwać się do władzy centralnej, a pewnie by chcieli. Szkopuł w tym, że większość z nich ma zaledwie kwalifikacje na samodzielnego dostawcę towaru do spożywczaka. Zamiast siedzieć cicho na zasłużonej kombatanckiej emeryturze i odcinać kupony od walki z komuną, postanowili wydać z siebie głos. No i patrzy Pan co za kołomyja się w koło dzieje. Okazało się, że dzielni weterani NZS zostali folksdojczami i walczą zaciekle, by Polacy nigdy nie dostali reparacji za zbrodnie niemieckie. Nawet nie widzą swojej parszywej zdrady. Kilku działaczy "S" okazało się mafiozami, a kilku innych służy ubecji przekształconej w burżuazję. To oczywiście psuje wizerunek wszystkich dzielnych ludzi, którzy odważyli się walczyć z komuną. Z tym, że oni nie mogli wiedzieć, iż począwszy gdzieś od 1984 komuna zacznie "obalać" się sama i przepoczwarzy w to coś. Drrr powinien raczej w swojej klatce na kanarki umieścić Wałęsę, a nie PBS, bo takie są fakty. Cyrk na kółkach. Mark Twain kiedyś powiedział, że "Lepiej mieć usta zamknięte i wydawać się głupim niż je otworzyć i rozwiać wszelkie wątpliwości." A my mamy dzień po dniu same coming outy.

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika xena2012

14-12-2017 [15:20] - xena2012 | Link:

Spojrzyjmy na nasze legendy opozycyjne sprzed lat: Frasyniuk,Rulewski,Wałęsa,Borusewicz i inni........Kiedyś ich nazwiska wymieniano z nabożną czcią,dzisiaj mówi się o ich dawnej działalności nieznośnym okresleniem ,,piekna karta opozycyjna'' ale ......Właśnie to ,,ale''. Jak dziś się zachowują,co sobą reprezentują.oprócz zgromadzenia majątku? Co kieruje panią Romaszewską i panem Zybertowiczem,że doradzili prezydentowi uczestnictwo w Gali Polsatu? To teraz prezydent będzie każdą taką uroczystość uświetniał swoją obecnością? 

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

14-12-2017 [15:29] - Imć Waszeć | Link:

Nie zapominajmy o Michniku. Ja przede wszystkim nawiązałem do młodego pokolenia: Halicki, Tusk, Thun, Schetyna, Kluzik, Klich, Arabski, Protasiewicz, itp. To o nich było w kwestii folksdojczy. Polacy są już tak ogłupieni, że nie widzą nic niestosownego w wychwalaniu zasług tychże w walce z komuną, gdy dziś ewidentnie zdradzili nas oni dla obcego państwa. To tak jakby GWno polane lukrem i posypane rodzynkami traktować poważnie jako danie wigilijne. Trzeba coś w końcu wybrać - albo prawdę, albo teatrzyk dla ubogich umysłowo.

Obrazek użytkownika Andy51

14-12-2017 [15:52] - Andy51 | Link:

Wiele nazwisk się zdewaluowało, ale są niesieni na sztandarach tych, którym Polska niezależna, silna i bogata zawadza.

Obrazek użytkownika Andy51

14-12-2017 [15:49] - Andy51 | Link:

Z tymi babciami i dziadkami, którzy jeszcze chcą na starość zaistnieć jest problem.

Obrazek użytkownika Kazimierz Koziorowski

14-12-2017 [15:55] - Kazimierz Kozio... | Link:

bynajmniej PAD na glowe nie upadl. zlekcewazyl przeciwnika a ONI potrafia sobie z kazdym poradzic. teraz pozostalo mu tylko zawalczyc o reelekcje przy pomocy ONYCH.

jezeli ktos mysli ze np. Curwin czy red. Kartofelski - zreszta opowiadajacy wokol jacy to inteligeci - tak sami z siebie zaczeli robic dla ONYCH to jest w mylnym bledzie. ONI maja kadry ktore urzeczywistniaja lepsze scenariusze niz P.Vega

prezydenta mozna ugryzc na rozne sposoby np. przez nieswiadoma niczego pierwsza dame
 

Obrazek użytkownika xena2012

14-12-2017 [16:19] - xena2012 | Link:

Ciekawe ile dostał ten śmieszny kabareciarz z krzywym nosem za swoje siermieżne wypociny? Milioner Solorz chyba  nie żałował pieniędzy  na tego wypalonego durnia za zrobienie takiej niemiłej niespodzianki prezydentowi? Trzeba przyznać ,że prezydent zachował się ,,z klasą'' usmiechając się  czarujaco,a może nawet śmiał się razem z obecną tam tłuszczą.O tych znajomych i kolegach którzy zgineli w katastrofie zapewne nie pomyślał. Prezydent ,,ratujacy hostię'' i ten śmiejący się z chamskich dowcipów Górskiego to ten sam człowiek? Jak widać ciężka praca Romaszewskiej i Zybertowicza nad jego wizerunkiem prezydenta wszystkich Polaków przynosi szybkie efekty.

Obrazek użytkownika Andy51

14-12-2017 [16:58] - Andy51 | Link:

Kabaret Moralnego Niepokoju kiedyś bardzo lubiłem, ale Solorz musiał im nieźle podsypać , żeby z tego niegdyś dobrego kabaretu zrobiła się taka szmira.